Lady Speed Stick, 24/7, Dezodorant w kulce (stara wersja)

Lady Speed Stick, 24/7, Dezodorant w kulce (stara wersja)

Dezodoranty Lady Speed Stick 24/7 w kulce gwarantują skuteczną ochronę przed poceniem się oraz przykrym zapachem przez cały dzień - 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Pod wpływem sygnałów wysyłanych przez ciało składniki zawarte w dezodorancie stopniowo uwalniają się, gwarantując uczucie świeżości i pewności przez cały dzień, nawet w najbardziej ekstremalnych sytuacjach.
Trzy zapachy: Fresh Fusion, Fruity Splash, Powder Burst.

Skład: /Fruity Splash/ Aqua, Aluminium Zirconium Tetrachlorohydrex GLY, Steareth-2, PPG-15 Stearyl Ether, Cyclopentasiloxane, Parfum, Steareth-21, Steareth-20, Tetrasodium EDTA, Quaternium-15, BHT, Aloe Barbadensis, Alpha-Methyl Ionone, Buthylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool
/Fresh Fusion/ Aqua, Aluminum Zirconium Tetrachlorohydrex GLY, Steareth-2, PPG-15 Stearyl Ether, Cyclopentasiloxane, Parfum, Steareth-21, Steareth-20, Tetrasodium EDTA, Quaternium-15, BHT, Aloe Barbadensis, Hexyl Cinnamal, Limonene

Cena: 7,79zł / 50ml

lubię go

Używam zapachu fruity splash. Uwielbiam go, kojarzy mi się ze świeżością. Mam problem z nadmierną potliwością i dopiero odkąd kupiłam bloker ziaji ten problem trochę ustał a w połączeniu z lady speed stick mokre plamy zdarzają mi się bardzo sporadycznie. Szybko się wchłania, łatwo rozprowadza, nie pozostawia plam na ubraniu, zapach utrzymuje się cały dzień. Jest bardzo wydajny, przy codziennym stosowaniu starcza mi na ok 5 miesięcy. Niestety teraz ciężko go spotkać w drogeriach.

Średni!

Używałam go kiedyś tylko raz, poleciła mi go mama. Faktycznie jeżeli chodzi o ochronę przed poceniem to faktycznie sprawdza się i jest dość długotrwały. Nie leje się i ładnie pachnie. Niestety ja dostałam po nim okropnego uczulenia:( więc myślę że osoby ze skórą wrażliwą powinny raczej na niego uważać!

Używam tego produktu od: nie używam już
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

W porządku.

Spodobał mi się zapach więc postanowiłam spróbować. Przed potem chroni dobrze, nawet bardzo, ale czasem zdarzały się wpadki. Całkiem szybko schnie, nie podrażnia w żadnym wypadku. Daję mu 4 gwiazdki. ;)

Używam tego produktu od: 2 mies.

Fresh fusion jest niezły

Zalety:
- ładny przyjemny zapach
- skutecznie chroni przed poceniem
- nie podrażnia mnie [nawet po depilacji]

Jak na razie nie znalazłam lepszego i zawsze do niego wracam

Ilość zużytych opakowań: dużo

mnie też uczulił

ogólnie powinnam dać tylko jedną gwiazdkę, bo ten kosmetyk spowodował u mnie bardzo nieprzyjemne uczulenie pod pachami: palące, czerwone plamy, gdzieniegdzie krosty, wysypka. i to nie po goleniu czy depilacji (bo po takich zabiegach stosuję sprawdzone kosmetyki).
ta dodatkowa gwiazdka tylko za to, że zapachy dość różne do wyboru, przez co da się znaleźć coś dla siebie, i ochrona powiedzmy jako taka była (zanim się pojawiło pieczenie i swędzenie). może dla bardzo niewrażliwych będzie ok, tylko pytanie - po co próbować i ryzykować, kiedy na rynku są lepsze?

Używam tego produktu od: dwa lata temu przez może tydzień
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1 (wyrzuciłam)

sprawdza się

rzeczywiście kryje nieprzyjemny zapach i jest wydajny, ale to tyczy się tylko kulek z lady speed stick, bo zele sa BEZNADZIEJNE, oprocz tego uwazam, ze ma niska cene wiec jest warty zakupu

Używałam tego produktu od:3 miesiace

dziwny(?)

poki mialam rozowa wersje wszystko bylo ok(zima/wiosna). przyszlo lato, kosmetyk sie skonczyl. w sklepie nie bylo rozowego to wzielam zielony. no i sie zaczelo...
najpierw bylo zaczerwienienie, myslalam ze po depilacji i przejdzie. ale nie. bylo coraz gorzej. zrobily mi sie rany pod pachami i w 30 upaly musialam paradowac z rekawkiem :/ potem porobily sie bable mimo ze juz odstawilam dezodorant. poszlam do dermatologa i jakos to wyleczylam, ale musialam sie z tym meczyc 2 miesiace!!
nie wiem czy wersja ma znaczenie czy zmienili sklad, ale tak jak perwsze opakowanie bym polecila tak tego juz w zyciu nie tkne!Używam tego produktu od: 6 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 i drugie zaczete

Koszmarek

Gdy zaczęlam stosować ten dezodorant, przez pierwsze dni wszystko było w porządku - ot, taki zwykły dezo, niczym się nie wyróżniający. Jednak po jakimś czasie rozpoczął się KOSZMAR.

Otóż jest to pierwszy dezodorant, który mnie uczulil. Jestem odporna raczej na wszystkie i stosuje je bez zahamowań nawet po depilacji. Ale to, co zrobił Lady Speed Stick jest nie do opisania - miałam prawie rany pod pachami, skóra była czerwona z bąblami i wyglądała, jakby ją ktoś chciał oderwać spod pachy. Po prostu tragedia tyle, że z ładnym zapachem. Radzę uważać.

Używam tego produktu od: używałam pół roku temu
Ilość zużytych opakowań: połowa i nigdy więcej

skuteczny

Pięknie pachnie (fruity splash), szybko wysycha, nie klei się, nie brudzi ubrań i przede wszystkim doskonale chroni przed nieprzyjemnym zapachem. Nie oczekuję niczego więcej.

nie dla wrazliwej skory

chroni w miare ok ladnie pachnie ale strasznie podraznia skore nigdy moja skrora tak nie wygladala po zadnym produkcie jest czerowna swedzi piecze a potem schodzi mi skora pod pachami nie polecam chyba ze ktos ma skore ze stali:)Używam tego produktu od:kilku miesiecy

Może podrażniać

Po przeczytaniu innych recenzji jestem mniej zaskoczona reakcją mojej skóry - pieczeniem i zaczerwienieniem po dłuższym stosowaniu (a nie używam codziennie, tylko na zmianę z innym). Byłam mocno zaskoczona, bo nigdy wcześniej mi się to nie zdarzyło. Zapach (Fresh Fusion) jest bardzo ładny i nienachalny. Zostawia białe ślady na skórze i na ubraniach, które trudno sprać. Co do skuteczności - no cóż, jeśli mam się spocić, to i tak się spocę, ale przynajmniej nie będzie ode mnie zalatywać. Nie twiedzę, że jest zupełnie nieskuteczny, bo oczywiście coś tam pomaga, ale i tak dość często czuję, że pachy robią się wilgotne.

U mnie się sprawdził

Bardzo ładny zapach (ten różowy).
Bardzo dobrze chroni.
Był zawsze niezawodny.
Starczał niestety na niezbyt długo.

Do pewnego momentu był to najczęściej kupowany przeze mnie i najbardziej lubiany antyperspirant.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 4 (?)