Biosilk, Silver Lights Conditioning Shampoo

Biosilk, Silver Lights Conditioning Shampoo

Produkt służy do rozświetlania włosów siwych, naturalnych i rozjaśnianych blond. Szampon neutralizuje żółty pigment i zmywa zabrudzenia. Po użyciu odzyskamy świeżość koloru bazowego, odzyskamy chłodniejsze odcienie blond. Włosy pozostaną miękkie i lśniące.

Dobry szmapon ale efekt średni

Ten szampon jest dobry, lubię jego zapach, konsystencję, włosy po jego użyciu są miękkie i dobrze się układają. Sama nie wiem, czy działa aż tak dobrze jesli chodzi o neutralizację żółtych tonów na włosach, bo zawsze używam po nim odżywki bez tego efektu (odzywka z tej serii jest kiepska jak dla mnie) i nie wiem, czy efekt po szamponie nie znika gdy nakładam i zmywam odzywkę. Jest bardzo wydajny i chyba z pół roku mi zajmie jego użycie. Sama nie wiem, czy kupię ponownie, mam co do niego naprawdę mieszane odczucia. Warto go wypróbować z jakąś odzywką tonującą, może wtedy działa lepiej (ja na razie nie znalazłam dobrej i dlatego stosuję inną).

Nie niweluje żółtych odcieni

Mam włosy ciemny blond, naturalny. Żadnych efektów na włosach, obiecywanych przez producenta, nie widziałam. Jakiś czas temu rozjaśniłam włosy. Pomyślałam- może na moim odcieniu naturalnych blond nie działał, ale teraz zniweluje żółty kolor i schłodzi go w kierunku platyny. Nic z tego- kolor nie zmienił się nawet o jeden ton! Ponadto po dłuższym stosowaniu powoduje swędzenie skóry głowy. Chociaż może to ja reaguję zbyt alergicznie. Niestety kupiłam od razu 1000 ml i teraz się "męczę". Włosy trzeba myć co 2-gi dzień, albo częściej, bo bardzo szybko się przetłuszczają. Szkoda tylko, że natłuszczając czubek głowy, na wysuszone końcówki tak działać nie chce. Nieporęczne jest też opakowanie, bez pompki.
Plusy to: piękny zapach i miękkość włosów, łatwość w rozczesywaniu.
Używam tego produktu od: 02-2008
Ilość zużytych opakowań: 1, ale 1000 ml

Bardzo dobry szampon

Bardzo dobry szampon
Bardzo dobry szampon. Stosuję ją razem z szamponem z tej samej serii. Oceniam duet, sprawdza się świetnie.
Szapon nawilża, przyjemnie pachnie, jest taki jedwabisty (ach ten jedwab ) odżywka również nawilża, pachnie podobnie jak szampon, pięknie razem bardzo mocno nabłyszczają włosy, rozprostowują moje loko-fale (to trochę na minus, bo lubię moje pełne falo-loki)
Szampo i odżyka są delkiatnie niebieskie i jako jedyne z niebieskich produktów nie wysuszają moich włosów !!!!
To wielki sukces!!!! Bo te niebieskie szampony zawsze wysuszają włosy a ten nie!!!!! I faktycznie kolor jest chłodny po zastosowaniu tego duetu

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego duetu

okropność

Pomyślałam spróbuje. Do tej pory używałam w celu rozjaśnienia koloru loreala shine blonde ale chciałam spróbować czegoś innego... Przeżyłam wielkie rozczarowanie tym szamponem, ale poważnie brzmi ;)
Dla mnie jest straszny, miałam wrażenie że owszem jakby zmienił mi odcień ale bardziej w jakiś brąz! Ja mam jasny zimny odcień pasemek, a po tym szamponie zamiast oczyszczenia blondu jak zapowiadali na opakowaniu, pojawił się gdzieniegdzie bliżej nie określony jasny odcień brązu. To było mało dostrzegalne ale jednak.
Po za tym strasznie ale to strasznie wysusza włosy!!!
Nie pieni się, powoduje że włosy są szorstkie :( a na kolor w żaden pozytywny sposób nie wpływa.

Używam tego produktu od: parę razy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego i raczej go nie skończę ;)

rewelacja!!!

Po pierwsze: spełnia swoją rolę-niweluje żółty odcień.
Po drugie: nie wysusza włosów jak inne kosmetyki do białych włosów.
Po trzecie: pielęgnuje, nie wyobrażam sobie nieużywania odżywki ale ten szampon wybitnie ułatwia jej zadanie.
Po czwarte: pięknie pachnie.
Po piąte jest wydajny.

Pamiętam ja się dopiero zaczął pojawiać w kraju i płaciłam za niego kosmiczne ceny, teraz cena jest rozsądna i uważam to za szóstą zaletę tego szamponu.

Reasumując: świetny :D

Używam tego produktu od: daaaaaaaaawna
Ilość zużytych opakowań: ciężko zliczyć :)

Nie polecam, nie obradzam

Włosy po zastosowaniu są miękkie i gładkie. Zapach szamponu jest całkiem przyjemny w porównaniu z innymi produktami do włosów białych. Jednak stosowanie nie dało efektu - na włosach zostały żółte refleksy.

Do blondu-najlepszy

Aż dziw że do tej pory go nie oceniłam!
Wypróbowałam 5 szamponów do włosów blond z fryzjerskiej półki i ten jest najlepszy.
Jest ewenementem-włosy zachowują się po nim jak po odżywce, nie są ani trochę splątane, tylko gładkie i błyszczące. Ladnie się pieni.
Dodatkowo spełnia obietnice-żółte tony znikają z włosów.
Daję najwyższą ocenę.

Używam tego produktu od: co kilka myć/rok
Ilość zużytych opakowań: 3-4 butelki