Maybelline New York, Dream Mousse Blush

Maybelline New York, Dream Mousse Blush

Róż do policzków w formie kremowego musu, który nadaje policzkom trwały kolor i rozświetlenie. Łatwo się rozprowadza i stapia ze skórą, zapewniając naturalne, świeże wykończenie. Konsystencja musu wypełnionego drobniutkimi bąbelkami powietrza dostarcza uczucia aksamitnej gładkości cery. Formuła musu zapewnia jego trwałość, ale nie zatyka porów.
Dostępny w 6 kolorach.

Bezpieczny

Rewelacja. Na policzkach wygląda naturalnie - nie tandetnie - mimo delikatnych drobinek. Idealna konsystencja. Używałam przez rok bez podkładu i sprawdził się doskonale - długo pozostawał na policzkach (kilka godzin!). Wspaniały produkt dla początkujących - nie zrobicie sobie nim krzywdy. Miałam fart, że wybrałam odcień idealnie współgrający z naturalnym kolorem moich ust. Nakładany stopniowo, daje świetny efekt. Jeśli nałożycie za dużo, z łatwością rozetrzecie go bez obaw, że zniszczycie podstawę makijażu. Nie musicie go przypudrować. Dobry dla kobiet, które używają korektora na koniec makijażu. Co więcej, jeszcze nie widziałam tak wydajnego różu. Kupiłam nowy, bo poprzedni zgubiłam po zużyciu dwóch trzecich produktu. Nie wiem, jak można go zużyć choćby w rok! Cena bardzo przystępna. Nie widzę przeciwwskazań. :-)

Używam tego produktu od: dwóch lat

Delikatny i naturalny efekt

Jest to świetny róż dla osób zaczynających swoją przygodę z makijażem. Konsystencja pianki jest lekka i chyba wręcz nie da się przedobrzyć z jego ilością. Aplikacja jest prosta i łatwo ją stopniować. Efekt jest delikatny i świeży, śweitny dla ożywienia ziemistej czy zmęczonej cery.
Wydajność kosmiczna, opakowanie mało higieniczne i nieco zniechęcające. Przestałam go używać ze względu na to, iż "mój" kolor był niedostępny na rynku polskim.

Używam tego produktu od: używałam go około roku
Ilość zużytych opakowań: jeden słoiczek

ok

-na podkladzie trzyma sie dlugo choc kolor blednie -potrzebny jest do niego dobry pedzel , jest przyjemny w aplikacji mus ale podkresla pory ,
-04mauve malwa taki odrobine oczofluorscencyjny slodnki roz i do ziemistych cer ok ale slaby wybor kolorow
- nie wiem jak cena ale ja dostalam go w prezencie i jestem zadowolona jesli chodzi o wydajnosc uzywam sporadycznie od 3 lat i 2/3 sa

Używam tego produktu od: dwoch lat

Właściwie nie ma się do czego przyczepić

Jestem zadowolona z tego kosmetyku :)

+ łatwy w aplikacji
+ nie wysycha (jak np. te z bell)
+ dobrze się rozprowadza
+ pięknie wtapia się w skórę
+ lekko nadaje blasku (dzięki minimalnym drobinką)
+ przesympatyczna konsystencja musu
+ według mnie wydajny ( potrzeba nie wiele aby uzyskać zadawalający efekt)
+ zgrabne opakowanie (możliwość zużycia produktu do końca)
+ nie uczula ani nie wysusza

Właściwie to nie ma wad, jednak dla mnie liczy się cena (ten jest trochę za drogi) oraz ostatnio mam problem z jego dostępnością. Hmm ciężko jest mi dobrać odcień (mimo że gama jest w miarę bogata).

Osobiście polecam i zgadzam się z moimi poprzedniczkami.

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Rewelacyjny :)

Świetny kupiłam na próbę i się w nim zakochałam ;) ślicznie wygląda na twarzy mieni się w delikatne perełki ;) trwały, super nasycone kolory, nie robi plam, słoiczek umożliwia fajnie nakładanie, polecam jak dla mnie rewelacyjny :)

peach satin

Jest to dobry róż do dziennych makijaży. Jest bardzo lekki. Nie robi plam. Bardzo łatwo się rozciera. Zawiera w sobie drobinki, które rozświetlają policzki. Ta piankowa konsystencja jest bardzo przyjemna w dotyku. Można go stosowac samodzielnie oraz jako bazę pod róż sypki bądź w kamieniu. Dzięki temu róż utrzymuje się o wiele dłużej. Jedyne co troszkę mi przeszkadza w tym produkcie to opakowanie. Z racji tego, że jest szklane, jest po prostu ciężki. Dla mnie jest to jak najmniej pożądana cecha. Cena jest jak najbardziej przystępna jak za tak wydajny produkt. Serdecznie polecam szczególnie dla dziewczyn rozpoczynających przygodę z różami :)

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

całkiem na tak

na wstępie powiem,że szukałam różu, który po zastosowaniu nie rzucałby się zbytnio w oczy i tak po kilku dniach poszukiwań zdecydowałam się na ten produkt w odcieniu 02. I uważam,że spełnia on moje wymagania całkowicie,delikatnie rozświetla a przy tym trudno przy tym odcieniu wypracować sobie na twarzy pomarańczową smugę (za czym osobiście nie przepadam). Rozprowadza się także bardzo dobrze.
Co do minusów to ma drobinki brokatu,ale przyznam szczerze że po nałożeniu jakoś specjalnie ich nie widać, także nawet mi to nie przeszkadza.
Więc podsumowując jeśli ktoś szuka delikatnego różu to szczerze polecam właśnie ten:D
No może tylko cena mogłaby być niższa......

Używam tego produktu od: dopiero tygodnia
Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

Bardzo na tak :)

Używam tego produktu od pół roku. Kupując go bałam się tej konsystencji, ale mile mnie zaskoczył. Ładnie się rozprowadza, trzeba uważać żeby nie przesadzić z ilością. Obawiałam się też zatykania porów, ale udało mi się tego uniknąć. Jest niezastąpiony.

Fikuśny słoiczek i duża wydajność to jego dodatkowe atuty.

miła alternatywa :)

Chciałam odmienić sobie konsystencję dotychczas stosowanego różu (używałam Bourjois w kamieniu) i skusiłam się na to cudo w musie :)
Jestem bardzo zadowolona :)

+ róż jest bardzo wydajny

+ ma delikatny odcień i ładnie opalizuje bez efektu bazarowych rozświetlaczy lub dyskotekowych drobinek

+ wytrzymuje pracę w klimatyzowanym pomieszczeniu (pod koniec dnia kolor się troszkę ściera ale nadal widać efekt opalizowania)

+ ma słodkie a jednoczesnie eleganckie pudełeczko- sama przyjemność stosowania :)

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

polecam

Dobry róż, chociaz ostatnio zdrożał. Kolorystyka jest w miare naturalna. Róż długo sie utrzymuje a jak sie sciera pod koniec dnia to naszczescie rowno. Jest wydajny i przyjemnie sie go naklada. Trzeba jednak uwazac zeby z nim nie przesadzic.

Używam tego produktu od: kilka miesiecy

Dość dobry i wydajny

Mam go od roku, nie używam codziennie ale doszłam już do połowy opakowania.Mam średnią,oliwkową karnację więc wybrałam odcień 04 mauve.
Róż jest dość intensywny , łatwo się rozciera. Ma świecące drobinki.Niestety bardzo szybko znika z twarzy.I to chyba jego jedyny minus. Jest bardzo lekki, nie zauważyłam żeby zapychał, jest bardzo wydajny.
Nie bardzo podoba mi się opakowanie, jest szklane więc mimo niewielkiej gramatury produktu dość ciężkie i łatwo wyślizguje się z ręki.
Ogólnie rzecz biorąc całkiem dobry róż jeśli nie mamy nic przeciwko połyskowi i niskiej trwałości.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie, zużyta połowa opakowania

naprawdę go lubię

ma śliczny kolor, długo się utrzymuje,kupiłam w superpharm, cena jest znacznie wyższa niż podana, a kupiłam w promocji, nakładam pędzlem typu flap-top jak stępelkiem, świetnie się aplikuje, ogólnie jestem na tak