APC Cosmetics, Sypkie cienie do powiek

APC Cosmetics, Sypkie cienie do powiek

Sypkie, drobno sproszkowane cienie do powiek APC w 60 opalizujących kolorach. Można nakładać na mokro aby zwiększyć intensywność barwy. Do opakowania dołączony jest aplikator z gąbką.

piękne i wydajne

Ponieważ uwielbiam sypkie cienie i pigmenty (mam już sporo Inglota, trochę MACa), skusiłam się na wypróbowanie produktów tej firmy. Zamówiłam kasetkę 12 cieni i na pewno skuszę się na następne! Moje ulubione: nr 65 (beż odrobinę połyskujący złotem i różem, delikatny), 43 (kameleon, roztarty na powiece jest szary, wklepany - fioletowy, generalnie piękny efekt daje, robi cały makijaż) i 38 (łososiowo-różowy, błyszczący na złoto).

PLUSY:
- trwałe
- dobra pigmentacja
- piękne kolory
- łatwe do nałożenia
- superwydajne
- przystępna cena
- spory wybór kolorów

MINUSY:
- opakowanie - mam zwykłe, okrągłe słoiczki, cienie muszę trzymać w poziomie cały czas, bo inaczej dostają się pod zakrętkę i osypują przy odkręcaniu, tak więc noszenie w torebce na wypadek ew poprawek odpada. Nie wiem, jak sprawa wygląda z droższymi, akrylowymi opakowaniami.

Ilość zużytych opakowań: lata miną, zanim zużyję w całości jedno opakowanie:)

super iskrzące ;D

mam 4 odcienie migoczącej bieli i jestem zachwycona! sprawdzają się jako cienie z bazą, lub jako rozświetlacz na twarzy i ciele. super sprawa za małe pieniądze!

Ilość zużytych opakowań: 4 naruszone

Fajne cienie :)

Mam cień nr 55 w akrylowym opakowaniu. Opakowanie topornie chodzi, aczkolwiek prezentuje się bardzo elegancko.
Co do cienia. Cień się nie osypuje, dobrze się go rozprowadza. Jednak nałożony na sucho jest prawie niewidoczny :( Nałożony na mokro pięknie opalizuje. Dość trwały. Chyba zakupię sobie inne odcienie :)

Używam tego produktu od: niecałego miesiąca

Piękny

Cień super, nie sypie się mocno (pomimo że jest sypki:P) z bazą świetnie się trzyma i te kolory:) poza tym jest baaardzo wydajny polecam
ale radze kupować w akrylowym opakowaniu ja kupiłam w zwykłym i niestety pękło.

Używam tego produktu od:roku

duplikat maca

zakupiłam kiedyś antracytowo-zielony cień nr 25 za 10zl okazalo sie ze byl to kameleon ,nakładałam go na szary i czarny i efekt olśnił ,po tym zapragnęłam więcej i zakupiłam 15 nastepnych
moimi ulubionymi sa 43 różowo popielaty, 54 ciemny ekri, 65 beżowobrązowy,16 purpura fiolet 48 morela
na sucho w ogóle nie polecam ciemne ciężko równomiernie nałożyć i osypują sie ,na cieniu bazowym slabo ,na bazie joko virtual lub na woskowej bazie z apc wytrzymują długo ,nie da sie zbytnio ich cieniować ale na innych cieniach pięknie się mienia a migocza dyskotekowo na Eye fixing gelu
jeden minus to opakowania wysypyja sie i pyla takze ja je trzymam dodatkowo w plastikach
Używam tego produktu od:2 lat

Ekstra

Kupiłam od niechcenia, ale od razu się zakochalam ;d
Plusy:
-kolory! piękne :)
-nie osypują się
-długo się utrzymują, cały dzień! :)
-pięknie wyglądają nałożone na mokro :)
Polecam !!!

Używam tego produktu od:miesiąca

Zaskakujące KWC

Dostałam w prezencie, wcześniej nie znałam zupełnie tej firmy. Jestem troszeczkę kosmetyczną snobką, lubię mieć drogie kosmetyki, do tych tańszych kolorówek podchodzę zawsze z rezerwą i uprzedzeniem.Podobnie byłoby z tymi cieniami, gdybym je sama zobaczyła w sklepie - bankowo bym nimi wzgardziła. No, ale dostałam pudełeczko i już. Użyłam ostrożnie i... pokochałam od pierwszej aplikacji. Kolor, który posiadam to delikatny róż opalizujący na złoto. Śliczny! Nie znam drugiego takiego odcienia, który wyglądałby tak uroczo. Na powiece wygląda subtelnie, ale napigmentowanie można dozować aby otrzymać mocniejszy efekt. W połączeniu z bazą(BEZ BAZY NIE UŻYWAM NICZEGO) nie do zdarcia - wytrzymują spokojnie 12 godzin i kolor nadal nie jest zmatowiony!!! Przy aplikacji bardzo delikatnie się osypują, ale to normalne przy sypkich cieniach i wymaga jedynie dobrego pędzelka. Poza tym jakie to wydajne! Pudełko starczy mi chyba do późnej starości. te cienie mogą smiało konkurować z pigmentami MACa!!! (Co ja plotę - biją MACa na głowę!!)Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Szok pozytywny

Od dawna nie kupuję sypkich cieni, wyjątkiem są pigmenty MAC. Kilka cieni APC dostałam w prezencie, podeszłam do nich nieufnie po przeczytaniu (przed użyciem) recenzji na wizażu. Ku mojemu zaskoczeniu cienie są świetne. Intensywne, wyraziste kolory, trwałość (na bazie Lumene) bardzo dobra (ponad 8 h), nic się nie osypuje - myślę, że to kwestia dobrych pędzli, które potrafią "pracować" z pyłkiem. Cienie nałożone wilgotnym aplikatorem są prześliczne, metaliczne, bardzo trwałe, robią wrażenie nawet na obcych osobach - dwie panie zapytały mnie, czym robiłam kreskę, nie mogły uwierzyć, że to cień za kilka zł. Nie daję najwyższej noty wyłącznie z powodu nieudanych opakowań - rzeczywiście przydałoby się sitko albo jakiekolwiek zabezpieczenie - sam cień jest bez zarzutu. Jestem zaskoczona, bo za kilka zł dostaje się kosmetyk naprawdę bardzo dobry. Szczerze polecam, warto przetestować.

Używam tego produktu od:2 m-ce
Ilość zużytych opakowań: 5 w trakcie

Dla cierpliwych.

Cienie sypkie są silnie napigmentowane, mają intesywne barwy, piekny połysk, bogatą paletę kolorystyczną. Mam dwa kolorki brąz z drobinkami opalizującymi na zielono i mieniąca się zieleń. Jak to bywa z cieniami sypkimi, osypują sie przy nakładaniu, trzeba sprawnie posługiwać się pędzelkiem bądź aplikatorem i dobrze strząsnąć nadmiar kosmetyku, żeby drobinki nie znalazły się na całej twarzy. Zabawa z nimi jest polecana raczej osobom cierpliwym ;). Efekty "syzyfowej pracy" potrafią być piękne. Bez bazy cienie nie są zbyt trwałe. Minusem jest opakowanie, lepiej byłoby gdyby zostało zabezpieczone sitkiem, bo nieostrożny ruch może spowodować, że cały cień znajdzie się poza słoiczkiem. Dołączony aplikator jest słabej jakości.Używam tego produktu od:kilku tygodni

jak dla mnie ok

Mam trzy cienie, kazdy jest bardzo mocno napigmentowany ( z lekkim polyskiem); daja swietny efekt na powiece; mozna je laczyc z innymi cieniami; na bazie art deco trzymaja sie w niezmienionej postaci caly dzien; jedyny minus to to, ze potrafia obsypac sie na policzki, ale z tym spokojnie mozna sobie poradzic :)

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie zuzywania trzech odcieni, w planie nastepne ;)

NIE!

Cienie są beznadziejne.
Apilkacja: cienie osypują się; nie da sie ich łączyć z innymi, bo wtedy te się ścierają, nie da też nałozyc się drugiej warstwy dla wzmocnienia koloru, a jedna nie wygląda ciekawie
Trwałość: gdy juz jakims cudem(!) udało mi sie je nalozyć, bo godzinie męczenia sie z nimi i nakładaniu mokrym aplikatorem, cienie i tak po niecalych 2 godzinach znalazły sie POD moimi oczami ;/;/
Jedynie, gdy nałozyłam je na bazę pod cienie ArtDeco, to wtedy jakoś się trzymały 5-6 godz i w miare dało się je nałozyć, ale mimo to, zdecydowanie nie polecam!

Używam tego produktu od:3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: nie całe jedno - 2 aplikacje

Dobry

Zaletą tych cieni jest przede wszystkim wybor kolorow i ich swiecaca moc. Pieknie sie mienia na powiece. Cena to tez zaleta. Osobiscie posiadam dwa i jestem zadowolona.
Ocena byłaby wyższa gdyby nie opakowanie z ktorego sie wprost sypie, no i wiadomo jak to cien sypki to sie zsypuje i trzeba uwazac, to uwazam za wadę.

Używam tego produktu od:roku