BaByliss, Pro New Tech 35mm (Prostownica ceramiczna)

BaByliss, Pro New Tech 35mm (Prostownica ceramiczna)

- płytki ceramiczne 35mm
- moc 150 WATT
- regulacja temperatury

Niezniszczalna prostownica

Patrząc po recenzjach, ten model chyba powoli odchodzi do lamusa. Owszem, są nowsze prostownice - tę zamieniłam już na inną, lepszą.

Z plusów:
+trwałość. Jestem jej drugą właścicielką od ponad 2 lat. Płytki się nie rysują, nic nie odpada. Wszystko świetnie działa, brak usterek.
+regulacja temperatury - od 0 do maksimum. Nie wszystkie modele mają możliwość ustawienia od zimnych płytek ( a nie np. minimum to 150/160 stopni)
+działanie na włosy - jak najbardziej ok. Prostownica ich nie przepaliła - ale zaznaczam - była używana od czasu do czasu.

Mam nieco mieszane odczucia co do samego wyglądu prostownicy - musiałam mocno ściskać płytki - nie było to zbyt wygodne,a przy długim prostowaniu i bolesne.
Co do jakości prostowania - znam lepsze modele, ale w porównaniu do innych dostępnych na rynku ( nawet i nowszych od niej) ta wypada bardzo dobrze. Niestety nie było mi dane osiągnąć efektu prostych i lśniących włosów jak z reklamy ( albo były lśniące i falujące, albo proste i sztywne ;). Jest to model raczej do prostowania niż do stylizacji fal/ loków.
Niestety prostownica może wyrywać włosy - czasami zaplącze się pomiędzy płytki. Trzeba uważać.

Podsumowując - dobra prostownica, ale nie wiem, czy warto zakupić ją nową, prosto od producenta. Polecam dla oszczędnych, którzy nie chcą szaleć z wydatkami, a chcą zakupić dobry i markowy produkt - bardzo opłaca się ją kupić używaną - posłuży jeszcze długo.

Używam tego produktu od:2 lat

;)

Witam
Mam prostownicę BaByliss ST27E i jestem bardzo zadowolona. jej plusem jest to że można prostować zarówno na suche jak i mokre włosy. Maksymalna temperatura to 230 stopni i zawsze na tyle prostuję ;p

jest super

dla mnie ta prostownica jest super! mam mocno falowane wlosy, po użyciu jakis odzywek krecone... zazwyczaj prostownice palily mi wlosy z ta jest inaczej... caly czas uzywam jednej i tej samej od czerwca zeszlego roku... zadnych popalen ani nic z tych rzeczy... wlosy sa gladziudkie po zastosowaniu jedwabiu sliczne! wiele kolezanek mnie pyta jak to robie ze codziennie prostujac nic sie nie dzieje i sa tak dlugo proste (chyba ze ze wystapi deszcz)
zaznaczam ze nie wiem czy zakupie ponownie bo byc moze skusze sie na cos innego, moze jeszcze lepszegoUżywam tego produktu od: czerwiec 2008

Wyzej wymieniona prostownica jest beznadziejna! Strasznie wyrywa wlosy i wcale tak dobrze nie prostuje. Przesusza wlosy - zreszta jak wiekszosc tanich prostownic. Uzywalam jej przez ok rok. Ale naszczescie zmienilam;)Nie ma to jak ghd:)Używam tego produktu od: 1 roku

o.k.

plusy
- temperatura
- można wyprostować włosy bardzo szybko
- lśniace włosy

minusy
- można sie poparzyc

Jestem osobą wymagająca. Mam włosy krecone i tym samym suche, puszące się do połowy pleców. Ta prostownica radzi sobie z nimi doskonaleUżywam tego produktu od:1,5 roku

Edit: 2013
Niestety coraz bardziej wyrywała mi włosy. Na rynku można obecnie znaleźć lepsze prostownice. Jednak po 4 letnim użytkowaniu i tak należy jej się medal za to, że jeszcze się trzyma.

Najlepsze prostownica :)

Z czystym sumieniem mogę stwierdzić, ze ta prostownica spełnia swoją rolę :) nie musiałam się długo męczyć, kilkanaście minutek i z moimi włosami dzieje się coś wspaniałego. Robią się gładkie, prościuteńkie a nawet bardziej błyszczą. Miło je dotknąć. Oczywiście staram się używać prostownicy jak najrzadziej, ale... to jest to. Mało tego, kłaki trzymają się w takim stanie naprawdę długo! Szczerze polecam.

Używam tego produktu od:poł roku

duża moc

Nie mam wielkiego doświadczenia z prostownicami. Wcześniej używałam taką za jakieś 70-80 zł, zero porównania w działaniu!!!
mam suche, gęste włosy, a starcza 10 min na prostowanie całości (wcześniej 45 min), nie niszczy za bardzo włosów, jeszcze na to jedwab i mam śliczną, gładką, błyszczącą, sypiącą się czuprynkę :-)
Jednak ma jedną wadę dlatego raczej nie kupię takiej po raz drugi: dość mocno nagrzewa się na zewnątrz, a bokiem niewprawne ręce mogą poparzyć ucho czy skórę
Już się do tego przyzwyczaiłam, no i mi idzie nieźle, ale za tą cenę można by to lepiej chyba wykonać
Podkreślam jednak że działanie jest rewelacyjne

Używam tego produktu od:1 roku

super

Prostownica jest rewelacyjna. Mam długie, kręcone, gęste i puszyste włosy, ta prostownica poradzila sobie bez problemu prostowanie zajmuje mi 10-15 min. efekt utrzymuje się do kolejnego mycia.

Używam tego produktu od:1 roku

Dobra, ale...

Ogólnie prostownica jest bardzo dobra... Błyskawicznie się nagrzewa... Po jej użyciu włosy są super proste, gładkie i lśniące... I chociaż tak jak jedna z poprzedniczek pisała - czasem kosmyki włosów zahaczają o brzegi płytek i są przepalane - nie niszczy włosów jakoś szczególnie... Byłam z niej bardzo zadowolona... Do czasu :( Albo ja mam pecha, albo z nią jest coś nie tak. Pierwsza zepsuła się po kilku miesiącach niezbyt intensywnego użytkowania... Była jeszcze na gwarancji, więc została naprawiona (chociaż nie wiem jak, bo jak się później dowiedziałam one są "nienaprawialne" )... Zepsuła się po kolejnych 2 miesiącach używania... Odesłałam ją i została wymieniona na nową, która niestety ostatnio też się zepsuła... Po prostu pewnego dnia przestała grzać (tak samo jak poprzednia)... Gdyby to się zdarzyło raz to ok... Ale 3...
Zastanawiałam się czy nie kupić jej po raz kolejny bo rzeczywiście była dobra, jednak ostatecznie zdecydowałam się na inną...Używam tego produktu od: prawie 3 lat

Prostownica jest 3 z kolei którą kupiłam, ale za to 1-szym zakupem na który nie żałuje wydanych pieniędzy. Prostownice poprzednich firm nie spełniały moich oczekiwań.
Jest naprawde godna polecenia.
Nie niszczy włosów, można dopasować odpowiedzią temperaturę nagrzania.
Jest wygodna w obsłudze. Prostuje włosy szybko i na długo :)
Włosy wyglądają pięknie i nie niszczą się :)

Ilość zużytych opakowań:

niedorobiona

Dotychczas miałam kilka prostownic : Wigo, Wahl Cutek, Efalock Champ, GA.MA - mam więc niejakie pojęcie o tym sprzęcie. Co mogę powiedzieć o Babyliss Pro New Tech 35mm?
Jeśli chodzi o zalety to na pewno dostaje ode mnie plus za ponad dwiescie stopni do ktorych sie nagrzewa i za bardzo dobre poradzenie sobie z moimi gęstymi i niepokornymi włosami, ktore lekko sie kreca po umyciu. Jednak tej prostownicy juz nie kupie (daję jej rok, bo srednio co roku wymieniam je na nowe). Dlaczego??? Bo jest niebezpieczna!!! Nie ma zabezpieczonych boków płytek i "dzieki" temu poparzylam sobie czoło, jest to dla mnie naprawde zastanawiajace, ze przy profesjonalnym sprzecie wystapil taki defekt. W ogole nagrzewa sie górna część prostownicy również zewnętrznie, "dzieki" czemu poparzyłam sobie palce. Koszmar stylistyczny - plastiki rodem z Chin, byle jakie wykonanie. Ciezko naciska sie na "szczypce" i po stylizacji bola ręce. Tak wiec, jedyny plus widze w jej osiągach temperaturowych - a to jak dla mnie stanowczo za mało ....

Ilość zużytych opakowań:

Doskonała! *****

Drogie dziewczyny:)
Od kilku dni jestem szczęśliwą posiadaczką Babyliss Pro New Tech 35 mm. Mam włosy długie za łopatki, kręcone, z ogromną skłonnością do puszenia. Nawet lekka wilgoć doprowadza je do stanu "baranka":) Nie ukrywam, że umierałam ze strachu prostując pierwszy raz włosy moją Babyliss. Bałam się, że nie spełni moich oczekiwań, o straconych pieniądzach nie wspomnę. I co?
Cudo! Jest rewelacyjna! Włosy wyprostowałam w 10 min! Po wyprostowaniu stały się prościutkie jak druciki i pięknie wygładzone. A co najważniejsze.. Byłam na zakupach, nie wzięłam parasolki i mimo lekkiego deszczyku, włosy NIC nie ruszyło! Minęły cztery dni a włosy jak proste były, tak proste są, mimo zmiennej pogody i brania codziennie prysznica! Z czystym sumieniem mogę ją polecić. Nie macie pojęcia, jaka jestem szczęśliwa:) Koniec z wiecznym wiązaniem ich w niepogodę i niechęcią do wychodzenia gdziekolwiek po deszczu:)
Szczęśliwa jarmuszka:)

Używam tego produktu od:4 dni