Wella Professionals, System Professional, Volume Shampoo (Szampon nadający objętość do włosów cienkich i delikatnych)

Myje szczególnie delikatnie, nie obciążając włosów.

Odczuwalnie wzmacnia włosy, na długo zapewniając im objętość i puszystość. Stabilizuje strukturę włosa. Działa antystatycznie.

pomaga

Podeszłam do niego z rezerwą, a okazał się bardzo fajny. Przede wszystkim nie obciąża, włosy są dobrze umyte, świeże i nabierają objętości. Rozczesywanie po umyciu bez użycia odżywki nastręcza kłopotów, ale to logiczne - specyfika produktu.
Zauważyłam także działanie antystatyczne, co jest nie bez znaczenia zimową porą. Dodatkowo przedłuża świeżość włosów. Podoba mi się także proste opakowanie, ładny acz delikatny zapach, żaden tam owocowy. Bardzo wydajny.

Używam tego produktu od: 2 m-ce
Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Bardzo dobry szampon do cienkich włosów

Doskonale myje i pielęgnuje cienkie włosy, zwiększając ich objętość. Przyjemnie się go stosuje, włosy wyglądają czysto, zdrowo, są niezwykle lekkie i puszyste. Szampon znacznie poprawia wygląd i kondycję szczególnie włosów cienkich, zniszczonych lub przerzedzonych.

Problemy z rosczesywaniem włosów są normalne przy stosowaniu tego typu szamponów, więc prawdopodobnie nie obejdzie się bez dobrej odżywki. Jednak żeby nie zepsuć efektu, odżywka powinna być również wyjątkowo lekka, najlepiej także z serii kosmetyków zwiększających objętość.

+ poprawia wygląd i kondycję włosów
+ świetny dla wymagających włosów: cienkich, rzadkich, zniszczonych
+ dodaje objętości i puszystości
+ przyjemny zapach i konsystencja
+ dobra wydajność

Minusem jest dla mnie cena, z tego powodu odejmuję gwiazdkę. Nie jest to mój przedział cenowy, więc raczej nie kupię kolejnego opakowania.

Używam tego produktu od: przez kilka miesięcy

Szampon robi to co obiecuje czyli zwiększa objętość włosów czym po pierwszym użyciu byłam bardzo zdziwiona, gdyż zazwyczaj są to slogany reklamowe za którymi nic nie idzie, tutaj jednak można liczyć na efekt dużych włosów, uważam jednak iż szampon nie jest zbyt wydajny, bardzo fajna buteleczka, z ładnym i przede wszystkim pięknie pachnącym szamponem. Zgadzam się z opinią iż plącze włosy, po jego użyciu sprawiają wrażenie przesuszonych, efekt ten ginie po wysuszeniu. Jest dość drogi a buteleczka mała, ale warto.

Nigdy więcej!

Doskonały szampon! Przyjemnie myć nim włosy - ma świetny zapach, dobrze się pieni, jest wydajny. Naprawdę dodaje objętości. Włosy są mięciutkie, lśniące, czuć że jest ich więcej. Mały minusik za lekkie plątanie włosów podczas mycia - ale mam na to sposób - wystarczy po umyciu delikatnie osuszyć włosy ręcznikiem i jeszcze przed rozczesaniem nałożyć na nie odżywkę w piance z tej samej serii (Wella SP 2.3 Volume Mousse - recenzja w odpowiednim miejscu). Efekt wart jest każdych pieniędzy! Włosy są pełne życia, zdrowe, lśniące, świetnie się układają. POLECAM!

EDIT: Wella testuje swoje produkty na zwierzętach. Wcześniej nie byłam tego świadoma, ale teraz jestem. Nigdy więcej nie kupię!

Używam tego produktu od ok. roku

POLECAm

szampon zasługje na pozytyw choć cena jego nie jest mała to naprawde polecam rzeczywiście zwiększył objetość moich włosów przyczym wcale sie nie elektryzują sa lśniące gęste i odbudowane polecam!!!!!!!!!!!!!

Używam tego produktu od:2 tygodni

znów się kręcą :)

Kupiłam go na allegro pod wplywem impulsu, wlasciwie szukalam Wella Sun Shampoo, ale teraz nigdzie go nie widze :( Kosztowal 13zl z przesyłką, za 100ml. Po pierwszym uzyciu zauwazylam, ze wlosy zaczely mi sie bardziej krecic! :O Kiedys mi sie krecily, ale potem jakos same przestaly. A po tym szamponie znow mam fajne loki! <lol> Uzywam go na zmiane z Elseve wygladzajacym i koncze juz 100ml butelke. Na poczatku myslalam ze z tym kreceniem sie to przypadek, ale przy regularnym uzywaniu kreca sie jeszcze bardziej, a objetosc faktycznie jest zwiekszona - ale w zadnym wypadku nie chodzi o efekt siana na glowie. Wlosy mi wypadaja od kilku miesiecy i na to szampon nie pomogl, ale i tak wyglada jakby bylo ich wiecej :) W dodatku sa bardziej blyszczace. Troszki dziwnym odczuciem jest efekt nie-sliskich wlosow tuz po umyciu pierwszy raz sie z czyms takim spotykam, ale z rozczesywaniem nie mam problemu. Zapach jest delikatny i piekny az chce sie uzywac.

Podsumowujac:
+krecenie
+objetosc
+blyszczenie
+wzmocnienie
+zapach

-cena, ale mysle ze warto tyle wydac.

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 1 100ml

Jednak dziękuję, postoję

Ta recenzja jest nieco przeterminowana, bo szampon zużyłam dość dawno temu. Ale dobrze, że wytrzymałam z recenzją do końca butelki. Gdybym ją wystawiła po kilku pierwszych "użyciach", ocena byłaby pewnie maksymalna. Bowiem gdy zastosowałam ten kosmetyk po raz pierwszy, byłam nim zachwycona. Podobał mi się zapach, konsystencja, wydajność no i przede wszystkim uzyskany dzięki niemu efekt "dużych włosów".

Niestety, im dłużej go używałam, tym mniej go lubiłam; do tego stopnia, że zaczęłam go zdradzać z innymi szamponami ;) Zapach zaczął mnie drażnić, pod koniec butelki wręcz nie mogłam go znieść. To samo z konsystencją. No i co najistotniejsze i najsmutniejsze - także z efektem. Włosy jakby się przyzwyczaiły (?) do specyfiku i po jakimś czasie efekt był taki jak po szamponach massmarketowych. O dodatkową irytację przyprawiały wyjątkowe jak na mnie trudności z rozczesywaniem włosów - szampon ten jest prawdziwym mistrzem splątywania.

Przypuszczam, że najlepszy efekt dawałby ten szampon stosowany na włosach co prawda cienkich i delikatnych, ale będących w idealnej kondycji. A w końcu ile z nas takie ma?...

primo!!!

Polecila mi go moja fryzjerka i jestem bardzo zadowolona.
Szampon rzeczywscie zwieksza objetosc wlosow (i nie jest to zadne glupie, reklamowe haslo:D), do tego jest niesamowice wydajny i przeslicznie pachnie.
Na pewno pozostane mu wierna i juz w zyciu nie kupie zadnego przereklamowanego medialnie kosmetyku:D