Iwostin, Krem półtłusty

Iwostin, Krem półtłusty

Krem przeznaczony do cery suchej, wrazliwej, skłonnej do alergii i podrażnień. Preparat ma lekką konsystencję, bardzo dobrze wygładza i zmiękcza naskórek. Chroni przed wiatrem i mrozem. Znakomicie nadaje się do stosowania u dzieci.

Substancje aktywne: Witamina A, olej z pestek winogron, woda termalna z Iwonicza Zdroju.

zmieniłam o nim zdanie

Mam cere suchą,wrazliwą, alergiczną a latem podczas upałów nie do zniesienia. Zawsze po nałożeniu jakiegokolwiek kremu, miałam na buzi czerwone plamki, jakieś podejrzane zaczerwienienia, czułam lekkie podraznienie a co najgorsze potrafiły mnie gdzieniegdzie zapchać. Wielokrotnie zmieniałam kremy ale efekty były podobne w dodatku zawsze po jakims czasie uczulały mnie. Postanowiłam przerwac ta katorgię dla mojej cery i wynaleźć "coś" co będzie wprost idealne dla potrzeb mojej buzi.Postanowiłam kupic Iwostin półłusty i żałuje, że wczesniej nie poznałam tak dobrego kosmetyku.
-plusy:
*po jego nałożeniu moja twarz jest w stanie jakim dawno jej nie widziałam ( jednego kolorytu, bez plamek, zaczerwień itp)
*doskonale nawilża i natłuszcza- ten stan utrzymuje sie przez calusienki dzień
*nie podrażnia, nie uczula
*bez zapachu co jest dla mnie dużym plusem
*buzia zdrowo promieniuje
*wydajny starcza mi na 3 miesiące
*nie zapycha

Edit: niestety odejmuje 3 gwiazdki powód:
-ZAPYCHA niemiłosiernie, przez niego w nocy moja twarz nie oddycha, budzę się z tłustą buzią (krem w nocy wsiąka tragicznie) i z "niespodziankami"
- z czasem zaczęło mnie wkurzać to ciągłe świecenie i pojawiające się trudności w nałożeniu podkładu w kompakcie
-szczypie w oczy mimo, że go tam nie pcham

Używam tego produktu od:ponad 2 lata
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

NIe sprawdził się

Kupiłam ten krem kiedy to miałam "kryzys cery", moja skóra była wtedy wysuszona, szorstka i nic nie pomagało. To też nie pomogło.

Zupełnie nie nawilża mojej cery, skórra jak była sucha tak była. Możę tylko podrażnienia sięzmniejszyły.

Kiedy wieczorem nakladałam krem, rano moja skóra była taka jakby wcale kremu na niej nie było.

Jedynym plusem jest to żę świetnie radzi sobie z podrażnieniami po depilacji.

Używam tego produktu od: od 2 miesięcy

Sprawdza się

Kupiłam krem do cery mieszanej i naczynkowej. Świetnie nawilża :) Używam na dzień i na noc.
Gęsta, kremowa konsystencja okazała się strzałem w 10 ! Doskonale się wchłania ( ja najpierw delikatnie rozcieram krem a później wklepuje. Stosowany na noc sprawia, że rano budzimy się z matową ( ale nawilżoną ) skórą.
Dla mnie rewelacja ! :):)

Ilość zużytych opakowań: połowa tubki

Najlepszy

Ten krem polecam tym którzy mają suchą cere jak ja. Sprawia że moja skóra jest elastyczna i wcale nie jest taki ciężki. Nadaje się pod makijaż jednak trzeba poczekac zeby sie wchłonał. Ratunek przed zimą i przesuszeniem. Nie wyobrazam sobie codziennej pielegnacji bez tego specyfiku.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: przestałam liczyć

Nie przypadł mi do gustu.

- ciężko się go nakłada
- kiepsko się wchłania
- zbyt ciężki
- nie chroni dostatecznie mojej skóry przed zimnem (popękały mi nowe naczynka :()

+ ładnie pachnie
+ cena

Używam tego produktu od: używałam zimą 2 miesiące z przerwami

lubię

Jestem zdecydowanie na tak. krem ma wspaniałą ,,kremową" konsystencję- a nie woda jak inne. Wspaniale się rozprowadza i wchłania. Moja buzia ma skłonność do przetłuszczania się szczególnie w strefie T a po tym kremie się nie świecę. Cudownie wygładza buzię.
Jak dla mnie jest zdecydowanie dobry.

Używam tego produktu od: przed chwilą

Bardzo, bardzo średni

Kupiłam ten krem głownie na sezon zimowy, żeby chronić skórę przed mrozem.Ale chyba nie był to najlepszy wybór skoro na pierwszym miejscu w składzie ma wodę...
Po 1 krem jest strasznie "tępy".Trudno go nałożyć.Jak pisały poprzedniczki trzeba mocno ponaciągać twarz żeby krem jako tako rozprowadzić.
Jak już się uda ta sztuka to twarz się świeci jak wiadomo co...
Pod makijaż się absolutnie nie nadaje.Makijaż położony nań znika w ciągu godziny a my się dalej świecimy jak żarówka.
To może na noc? No już lepiej.Chociaż właściwości pielęgnacyjne są takie sobie.Owszem odżywia lekko przesuszoną zimą i kaloryferami skórę ale bez rewelacji.Tylko jak na noc to po co filtry? Bez sensu.
Plusem jest świetna wydajność.
Ogólnie krem na dzień ale lepiej sprawuje się na noc.
Ja już go więcej nie kupię.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

hmm..

dziwne mam uczucia mieszane. niby dobry, ale za taka cene to raczej za malo.
do pewnego czasu byl dobry, spelnial obietnice producenta jednak po pewnym czasie hmm..
mnie akurat podraznil na tyle ze musialam przestac uzywac, dlatego raczej nie kupie juz zadnego kremu iwostinu.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Kiepski

Rozczarowanie. Moja skóra należy do suchych i wrażliwych, po zużyciu 1 opakowania (75) tego kremu nic się nie zmieniło.
Mało wydajny - ale to plus szybciej się skończył i moje męki również. Konsystencja zdecydowanie bardziej tłusta niż wskazuje nazwa. Rozprowadza się na twarzy potwornie ciężko. Pozostawia tłusty film więc pod makijaż się nie nadaje. Oczy łzawią.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Zadowolona

Zdecydowanie jeden z lepszych kremów jakie ostatnio stosowała.Wydawało mi sie ze ma zbyt gestą konsystencje ale jednak okazał się ona strzałem w 10!Idealnie nawilzył i natłuscił moja cere, nie powodujac przy tym zadnych niespodzianek Spisał się równiez przy mrozie i niesprzyjającym warunkach pogodowym :) Na zime idealny! Kupie go napewno nie jeden raz, zachęcił mnie do wypróbowania innych kosmetykłów tej firmy Jedyne czego mi brak w tym kremie to delikatny zapaszek, ale to nie jest najwazniejsze!

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:całe 1

no nie wiem

Nie jest to na pewno krem dla skóry wrażliwej. Niestety okrutnie migruje w okolice oczu i szczypie - miałam kilka kremów Iwostinu, i żaden nie powodował takiej reakcji. Zapłakana byłam po każdej aplikacji.
Dalsze zastrzeżenia to bardzo tępa konsystencja, i wysoko w składzie woda - przez co krem nie nadaje się na przykład na zimę.
Dalej - krem niestety nie nawilża - zmiękcza fakt, tworzy warstwę ochronną, ale skóra jak była po umyciu ściągnięta, tak została.
Plusy to brak zapachu, wygodne opakowanie, niska cena ... i to byłoby na tyle. Nie zapchał mojej tłustej facjaty, ale mnie na szczęście rzadko co zapycha.

Tak więc nie polecam. Wiesiołkowy Oleopharmu jest o niebo lepszy.

mądry polak po szkodzie

zabieram gwiazdke za:
- zawiera sól, a nie sądze żeby nacieranie solą było właściwe dla skóry suchej, wrażliwej i podrażnionej
- szczypie w oczy a jest polecany dla dzieci i niemowląt
- jest upiornie gęsty, trudno go rozklepać tym bardziej rozsmarować
- nie natłuszcza i nawilża tylko zmiękcza i rozpulchnia a to duża różnica
- działa ochładzająco na skóre przez co na mróz sie nie nadaje
- krem po trzech tygodniach od otwarcia tubki uległ rozwarstwieniu, zamieniając sie w jeszcze twardszą pulpe w oleistej zawiesinie
- dokończył żywota jako rewelacyjny krem zmiękczający do stóp, ale ja go nie do pięt tylko do paszczy kupowałam
- już po kupnie kremu i wyleczeniu zapalenia spojówek które wywołał, dowiedziałam sie, że uczulenie i podrażnienie to częsta reakcja na iwonicką wode, dlatego nierozumiem czemu jest polecana do skóry wrażliwej i alergicznej
- krem jest tani i ładnie się wchłania, ale to za mało żeby go z czystym sumieniem polecić

Używam tego produktu od:zużyłam i nigdy więcej

Ratunek dla wrażliwej skóry

Kupiłam po przeczytaniu recenzji na KWC i zachęcona niewysoką ceną. Jak dla mnie pełne zadowolenie. Wprawdzie stosuję go jako krem na noc bo na dzieć zdecydowanie jak dla mnie za tłusty ale wspaniale regeneruje buźkę. Kupiłam jako ratunek dla podrażnonej innym kremem buzi i sprawdzil się. Kiedy posmaruję zbyt blisko oczu troszkę szcypie ale generalnie polecam, choć wiem że niektórych może uczulić, bo spotkałam się z taką opinią koleżanki. U mnie się jednak sprawdził.