Soraya, Care & Control, Superdziałający antybakteryjny żel do mycia twarzy

Soraya, Care & Control, Superdziałający antybakteryjny żel do mycia twarzy

Superdziałający antybakteryjny żel do mycia twarzy głęboko oczyszcza skórę z nadmiaru tłuszczu, makijażu i kurzu. Działa antybakteryjnie ograniczając powstawanie nowych zaskórników i zmniejszając wielkość już istniejących pryszczy. Poprawia wygląd skóry, pozostawiając ją idealnie czystą i chronioną przed atakiem bakterii. Żel zawiera granulki nawilżające, które idealnie oczyszczają skórę, dodatkowo ograniczając wydzielanie sebum, aromaterapeutyczne olejki z eukaliptusa, tymianku, lawendy i cytryny pozytywnie oddziałują na zmysły i wpływają kojąco na skórę trądzikową.

Tragedia.

Moja opinia chyba nikogo nie zdziwi.
Kupiłam go, bo skończył się mój z firmy Eva Natura. tamten w porównaniu do tego jest po prostu niesamowity!

Ale do rzeczy, dopiero w domu zauważyłam, że ma w składzie alkohol. Od razu wiedziałam, że będzie źle i z takim też nastawieniem wieczorem myłam twarz. Ku mojemu zdziwieniu nie piekła ani nie była wysuszona. Pomyślałam, że chyba jednak się myliłam co do tego żelu.
Ale na dłuższą metę stosowanie tego żelu do katorga dla skóry twarzy.
Porobiły mi się straszne placki, są czerwone i do tego żaden (ŻADEN!) krem nie jest w stanie mi nawilżyć skóry twarzy. nawet Ziaja oliwkowa, która jest mega tłusta.
Mój błąd, że nie popatrzyłam na skład, ale nie sądziłam, że ten żel narobi więcej złego, niż dobrego.

Kolejnym minusem jest zapach. Żel po prostu capił. Śmierdział jak płyn do okien, więc czułam jakbym właśnie takim specyfikiem myła twarz. Niefajne uczucie.

Jestem zawiedziona. Żel za 6 zł okazał się o niebo lepszy od tego. To jest istna pomyłka.

Za plus uznać mogę jedynie wydajność. Używam go od dwóch miesięcy, a została mi jeszcze większa część.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe. I nigdy więcej!

nikomu nie polecam!!!!

Zel kupiony w polo za 14zł w promocji. Strasznie wysusza skórę i ją napina. Skóra schodziła mi s policzków, nosa, pryszczy było coraz więcej, nawet te zasuszone zamieniał w czerwone rany. Nigdy nie kupię go ponownie! Ma chemiczny zapach cytryny, piana jest ochydna włazi do ust...Soraya jak zwykle się nie popisała jeśli chodzi o zele do buzi....

Używam tego produktu od: 1 rok

nie dla mnie

Używałam go jakieś dw lata temu. Nie wiele pamiętam jaki był ale napewno nie był efektywny skoro zaraz po nim zakupiłam serię Nivea Visage Young.
Zgadzam się z recenzentkami, które opiniowały go jako bardzo bardzo wysuszającego. Tak, był mocny! Tylko dla tych z bardzo tłustą skórą.

Używałam tego produktu przez 3 miesiące

zabójca!

To był jakiś koszmar! Ten żel używałam jakieś dwa lata temu przez tydzień. I przez ten tydzień zrobił takie spustoszenie na mojej twarzy, którego do dnia dzisiejszego nie mogę zapomnieć. Potwornie wysuszył skórę, potwornie, zrobiły mi się suche placki. Dodatkowo powstały pryszcze. Pryszcze to nawet mało powiedziane - to były wielkie zaognione wulkany! Wyglądałam jakbym miała jakieś rogi na czole! Przez prawie miesiąc próbowałam doprowadzić się do porządku. To był koszmar. Nigdy więcej tego paskustwa!

Używam tego produktu od: 2 lata temu przez tydzień
Ilość zużytych opakowań: zaczęłam tylko 1

Nigdy więcej!

Dostałam ten żel dwa lata temu w prezencie. Zapach mi się spodobał, i owszem. Jednak już po pierwszym użyciu zauważyłam, że jest to po prostu kosmetyk - terrorysta. Koszmarnie przesuszył mi skórę. Moja mama aż się mnie spytała, czy przypadkiem nie mam dny moczanowej - wokół ust zrobiła mi się pomarańczowa obwódka. Czymś takim właśnie reaguje moja skóra na przesuszenie. Później ta obwódka zaczęła się łuszczyć, a zeszła, jak zaczęłam intensywnie nawilżać ten obszar tłusta maścią z apteki.
Wracając do żelu, oszpecił mnie na 3 tygodnie, bo tyle czasu zajęło mi dojście do stanu w miarę normalnego. A pryszcze jak były, tak były dalej.
Zapach po pewnym czasie stał się drażniący.
Konsystencja może być.
Wydajność - owszem, duża.
Jednak całkowicie go dyskwalifikuję za te przesadne właściwości wysuszające.

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

porazka

W zyciu juz go wiecej nie kupie a nawet nie wezme za darmo nawet jakby mi dopłacali.

MINUSY:

-wysusza skóre
-nie przyjemne uczucie jak bym się myla papierem ściernym..
-okropny chemiczny zapach
-piecze w oczy :/

ten zel jest po prostu do bani.Używam tego produktu od:jakiegos czasu
Ilość zużytych opakowań:0,5

zdecydowanie nie!

Nie dość że skóra złaziła mi z czoła, policzków i nosa to na tej mega wysuszonej skórze porobiło mi sie cała masa krostek. Z niedoskonałościami po tym żelu walczyłam jakieś dwa miesiące. A chciałabym zaznaczyć, że nie mam specjalnych problemów ze skórą, żelu antybakteryjnego używam profilaktycznie. Nie polecam

Używam tego produktu od: kupiłam go ze trzy lata temu
Ilość zużytych opakowań: kilka użyć, następnie wycisnęłam go do muszli klozetowej

klapa !

Używałam go, skuszona opinią siostry, jednak bardzo się rozczarowałam.
Niesamowicie wysuszył moje biedne policzki, tak, że łuszczyła mi się skóra w niektórych miejscach!
Nie polecam.

Używam tego produktu od:1 miesiąca

Pomyłka

Używam tego produktu od zaledwie tygodnia a on i tak zdążył już wysuszyć mi skórę na wiór!
Po umyciu nim twarzy trzeba od razu ratować się kremem nawilżającym bo inaczej skóra jest strasznie naciągnięta.

Nie zauważyłam żeby po jego użyciu pory się zwężały.Jeśli chodzi o działanie przeciwtrądzikowe mi nie pomaga...
Jedynym jego plusem jest przyjemny cytrynowy zapach :)
Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Totalna masakra.. Koszmarr

Hm.. Takiego żelu to ja jeszcze nie miałam. Ogólnie byłam zadowalona ze wszystkich, które miałam do tej pory ale ten to już lekka przesada. Z twarzy schodziła mi skóra, strasznie piekło a szyje mialam czerwoną jak bym się opalała bez filtra:( Nie wiem jak udało mi się skończyc opakownie tego żelu. Tony kremu poszły.. Nie ryzykujcie. Niczyja twarz nie jest godna takiego poświęcenia.

Kiepściutki :/

Strasznie wysusza skórę! Nie polecam nawet do mieszanej cery. Ja mam właśnie mieszaną i okropnie mi podrażnił, skóra się łuszczy, jest bardzo ściągnięta i co dziwne robią się takie dziwne zmarszczki :/ (jak go nie stosuję to ich nie mam :p). Chyba go użyję do prania skarpetek (jak nie ich nie wypali :D). Szczerze zasłużył sobie na ZERO gwiazdek ale niestety nie ma takiego wyboru, dlatego ma niezasłużoną jedną gwiazdkę. Ładny zapach nie rekompensuje strat poniesionych przeze mnie.

NIE POLECAM!!!

Ilość zużytych opakowań:niecała połowa :/

może byc

Mnie przypasował, ale ma pare minusów.
Fajnie oczyszcza skóre, ale żeby porządnie działał, trzeba go regularnie używac rano i wieczorem.
Minusem jest to, że bardzo wysusza skóre, niesamowicie, a jak ktos ma sucha skórę , tak jak ja, to potem trzeba nałożyc sużą ilosc kremu nawilżającego i to takiego który nie zatyka porów.Ja przez chwilke miałam tak suchą skóre , że używałam kremu oliwkowego , ale strasznie zatykał pory i efektu nie było widac.Dopiero kiedy kupiłam krem do zestawu zaczęło pasowac i narazie sie nie skarże.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy