Clearasil, Clearasil Ultra, Krem

Clearasil, Clearasil Ultra, Krem

Widoczna poprawa skóry w 3 dni. Dzięki wykorzystaniu "aktywnego tlenu" krem usuwa pryszcze szybciej, zapewniając wyraźną poprawę w ciągu 3 dni.

Delikatnie rozjaśnia przebarwienia pozostałe po trądziku.

Skuteczność potwierdzona klinicznie. Krem z punktowym dozownikiem.

Skład: Aqua, PPG-14 Butyl Ether, Cetearyl, Alcohol, Salicylic Acid, PEG-20 Stearate, Hydrogen Peroxide, Parfum, Sodium Hydroxide, Sodium Stannate

Cena: 14 zł / 30 ml

Dlaczego wycofali wcześniejszy Clearasil Ultra???!!!

Nie wiem jak dla innych, dla mnie to strata pieniędzy. Wcześniej ten produkt był w czerwonej tubce i bez pudełka, skład też był trochę inny. Boże jak ja za nim tęsknię! Miałam poważne problemy z trądzikiem i dopiero on mnie z nich wyciągnął. Jego następca się tu nawet w połowie tak dobrze nie sprawdza. Stosowałam go jakiś czas temu i nie zauważyłam żadnych rezultatów.

Używam tego produktu od: już nie używam

nie działa.

KONSYSTENCJA I NAKŁADANIE:

Krem ma konsystencję śmietanki - jest dość mocno lejący, biały. Ładnie pachnie, wcale nie mocno czy drażniąco. Przyjemnie się go rozprowadza na większych partiach skóry (nie jest tępy), ale z nakładaniem punktowym mogą już być problemy (trochę za rzadki).
Raczej nie zasycha, trzeba go wklepać. Jeżeli nakłada się kilka razy w to samo miejsce metodą wklepującą, to może odrobinę bielić.

DZIAŁANIE:

Ja niestety nie zauważyłam żadnego. Czytam poniższe recenzje i aż oczom nie wierzę, wypalanie skóry czy jakieś podrażnienia? Nie wydaje mi się, żebym miała bardzo grubą skórę, raczej taką normalną, ale u mnie ten krem nie ma żadnego wpływu na skórę, czy to pozytywnego, czy negatywnego, naprawdę - jakbym nakładała prawdziwą śmietankę.
Aplikuję kilka razy dziennie na pryszcza i nic - ani nie ma to-to wpływu na wielkość krostki, ani na zaczerwienienie.. Niektóre żele czy kremy przyspieszają wzrost niedoskonałości, dzięki czemu można się jej szybciej pozbyć - ten do nich nie należy. Można nakładać na dzień, na noc, na większe obszary, punktowo - ten krem nawet nie wyrównuje kolorytu skóry czy nie zwęża porów, jak w przypadku kilku innych produktów nałożonych np. na czoło na noc.

Z tego też powodu daję 1 gwiazdkę, produkt zupełnie nie spełnia obietnic producenta.

INNE CECHY:

- wydajny
- ładny zapach
- poręczny aplikator
- dla mojej skóry baardzo delikatny, ani razu nie spowodował nawet najmniejszego podrażnienia

Używam tego produktu od: kupiłam około rok temu
Ilość zużytych opakowań: staram się skończyć pierwsze

Zwykła woda utleniona w mazidle

Kiedy wspominam ten produkt uśmiech pojawia się na moje twarzy... niestety nie z radości.

Krem niemiłosiernie śmierdział (aromat wody utlenionej, farby do włosów, czy innych tego typu chemikaliów), źle się wchłaniał i odbarwił mi brwi oraz nasadę włosów.

Stąd ten uśmiech, gdyż jak go stosowałam byłam farbowaną brunetką tj. miałam ciemniejszy kolor włosów niż naturalne. Po prostu zafundowałam sobie wygląd klauna: żółte brwi i pomarańczowe włosy u nasady głowy.

Oczywiście działań naprawczych na skórę twarzy nie stwierdziłam :)

Zatem - pół gwiazdki, mniej dać się nie da... a szkoda (powinna być opcja zerowa dla niektórych specyfików) :D

Używam tego produktu od: używałam w wakacje, chyba 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

3 dni i po pryszczu:)

Produkt dobry, ale faktycznie nie po jednym użyciu. Najlepszy efekt daje, gdy czujemy, że coś nam się robi i wtedy smarujemy przez kolejne 3 dni. Pryszcz albo się nie pojawi albo jak już się "ujawnił" to zniknie bez potrzeby wyciskania:/ Niestey to nie jest produkt do stosowania na całą twarz, tylko na największe i najbardziej widoczne pryszcze.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

używałam go dawno temu, w ogole sie nie sprawdzil. nie usuwa szybko i skutecznie pryszczy, nie wysusza ich, w ogóle nie zauważyłam dużej poprawy. Nie zużyłam nawet całego opakowania i pewno go już nie kupię.

Używam tego produktu od: 2006-2007
Ilość zużytych opakowań:1 niecałe

dla mnie świetny

Mam cerę mieszaną, dosyc wrażliwą. Dziwi mnie, że ten krem ma takie złe recenzje. Ja go stosowałam dosyc długo- zuzyłam 3 opakowania, był dla mnie lepszy niż niektóre kosmetyki apteczne. nie podrażnił mi skóry (co zrobiły 2 inne kremy przeciwtradzikowe). Uratował moja cerę w czasach wysypu po tych innych kremach. skóra była bardzo ładnie rozjaśniona, zmatowana, ale nie przesuszona. Był nawet dobry pod makijaż.
Teraz mam dużo ładniejszą cerę, więc nie używam. poza tym nie wiem jak ten nadtlenek wodoru w składzie kremu stosowany codziennie może wpływac na starzenie się skóry - w końcu to reaktywne formy tlenu.
Jeżeli znowu będę miec spore problemy z cerą - kupię na pewno, bo jest swietny - dla mnie najlepszy z tych drogeryjnych kremów przeciwtrądzikowych.

Używam tego produktu od:pierwszy raz kupiłam około 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania (pełne)

Średni

hahaha jedynym plusem jest to że starczył na długo..może dlatego że mało uzywałam..
Przynajmniej potem, bo na początku robiłam to regularnie..
Mi nie przynosił efektów a skóra po nim wręcz piekła ;// Myślałam że mi twarz wypali. Poza tym nie lubie takiej konsystencji.
Polecam punktowy s.o.s z Oriflame..Mi słuzy. I ma postac żelową która zasycha, więc moża uzywać pod makijaż albo pod kolektor :P
Mimo wszystko daje dwie gwiazdki.. Bo czasem cos dał jak wypalił pryszcza

Używam tego produktu od:uzywałam ok. miesiąca

Taki sobie...

Kupiłam ten krem<?> tylko ze względu na napis poprawa stanu skóry w 3 dni i muszę powiedzieć że się niexźe przejechałam ;/
Konsystencja do ki.tu , działanie marne, a o zapachu się wolę nie wyrażać... Najlepszy w tym produkcie był aplikator... xD Masakra.

Używam tego produktu od:kiedyś tam...

beznadziejny

zgadzam sie - produkt wypala skore. Po kilku godzinach od nalozenia w miejscu pryszcza pojawia sie czerwona plama, ktora nie znika przez dlugi,dlugi czas. Skandal.

Używam tego produktu od: nie pamietam

Wypala skóre!!

Zdecydowanie nie polecam tego preparatu!,uzywałem go przez tydzień czasu i dzięki jemu mam teraz wypalona skóre!!,tak to prawda w miejscu gdze nakładałem preparat a było to rok temu powstała krwista plama która nie znikła do dzis,cały czas smaruje ja preparatemi od lekarza.Było to rok temu otrzymałem ten preparat od znajomej która kupiła go w irlandi.nie polecm i poprostu on nie działa....może działa jak ci skóre wypali!!

Używałem tego preparatu: tydzien
Ilość zużytych opakowań:pół tubki

Śmietana, a do tego śmierdzi

To prawda, nie mogę dodać do jego plusów nic więcej jak dobry aplikator.
Ateraz czas na minusy, które pewnie już wszyscy wyliczyli: :D

1) Śmierdzi jak nie wiem co.

2) Nie zwalcza żadnych pryszczy. Gdy go nie używam PH skóry powraca do normy. ;)

3) Konsystencja jak bardzo żadka śmietanka! Po pewnym czasie zaczął mi sie wylewać z tubki.

Z tego wynika pewien morał - NIE POLECAM :(

Używam tego produktu od: nie używam już.
Ilość zużytych opakowań: pół jednego.

kosz-mar-ny

na plus mogę ocenić tylko cienki, praktyczny aplikator.

na minus:
-konsystencję (jak śmietana)
-źle się wchłania i jak stosuje się go na noc to więcej zostaje na poduszce niż na buzi
-śmierdzi klejem
-nieskuteczny!!! nic nie zwalczył, nawet jednego pryszcza, co ciekawe jak go odstawiłam, jakoś zaczęło mi się polepszać

Używam tego produktu od: już nie