Avon, Planet Spa White Tea, Overnight Face Serum (Serum do twarzy na noc)

Avon, Planet Spa White Tea, Overnight Face Serum (Serum do twarzy na noc)

Niezwykle skuteczne serum na noc ożywia skórę, ujędrnia i przywraca jej elastyczność. Ekstrakt białej herbaty działa odmładzająco, rozświetla, wygładza i odstresowuje skórę. Serum użyte przed snem zapewni poranną świeżość cery przez następny cały dzień. Przeznaczone jest do wszystkich rodzajów skóry.

samo nie- z kremem lepiej

Kupiłam to serum w nadziei ,że odświeży , odmłodzi, rozświetli i pewnie upiększy moją twarz.Mnie przede wszystkim wysusza skórę ale gdy nakładam na krem nawilżający to jest ok.
konsystencję ma dość rzadką więc wyciskam odrobinę i wklepuję w skórę .
Rano gdy zmywam to serum twarz jest gładziutka, skóra ujędrniona , zmarszczki mniej widoczne - twarz promienieje.Wiem ,że to zasługa tego serum bo kremu używam co dziennie i efektów takich nie ma a serum co 3-4 dni teraz nawet nakładam na szyję bo jest go jeszcze połowa a kończy się już termin ważności.Był czas że nie lubiłam tego kosmetyku , teraz stosuję umiejętnie i regularnie ale mam już upatrzone kolejne serum też z avonu.

Używam tego produktu od:1,5 roku
Ilość zużytych opakowań:kończę 1

Koszmar!

Nigdy więcej! Dostałam w prezencie od mojej konsultantki i całe szczęście, bo jakbym zakupiła " to coś" zapewne plułabym sobie w brodę. Serum ma bardzo rzadką, wodnistą konsystencję i potwornie smierdzi alkoholem ( nic dziwnego- skoro alkohol denat jest na II pozycji w składzie). Gdy już nałozy się je na twarz, ścieka z niej i okropnie ściąga twarz. Czułam się, jakbym nałożyła na buzię maseczkę peel-off. Z twarzą nie robi kompletnie nic-poza wysuszeniem i podrażnieniem, działanie białej herbaty można wsadzić między bajki- jest jej tyle co kot napłakał ( odległe miejsce w składzie). Poużywałam trochę i wywaliłam do smieci.

Używam tego produktu od:Rok temu przez miesiąc
Ilość zużytych opakowań:1 niecałe

nie widzę efektów

To jest serum, więc rzadkiej konsystencji się czepiać nie będę.
Używany bez kremu daje uczucie wysuszenia skóry (choć zdaję sobie sprawę, że jest to raczej niewystarczające nawilżenie, niż wysuszenie), używane z kremem bardzo wolno się wchłania i się lepi.
No ale pomijając te niedogodności, należy wspomnieć że to serum efekty daje znikome. Ani rozświetlenia, ani uelastycznienia, a już na pewno nie ma żadnego odżywienia. Co jedyne: napina skórę i może troszkę wygładza.

Jako że używanie na twarz sensu najmniejszego nie miało, zużyłam to serum na szyję, i tu napięcie i wygładzenie było zauważalne.

Zapach ładny (rumianek?), buteleczka ładna i praktyczna.

Jednak więcej nie kupię, a chyba nawet już tego nie produkują, i dobrze :)

Używam tego produktu przez kilka miesięcy

wysyp krostek

Robiłam do niego kilka podejść, za każdym razem z tym samym efektem. Pory były zapchane, a skóra pokrywała się krostkami. Używałam już kilku produktów z serii Planet SPA i byłam z nich zadowolona. To pierwszy, na którym aż tak się zawiodłam.

Używam tego produktu od:już nie używam
Ilość zużytych opakowań:niecałe 1

rewelacja

Kupujac to serum nawet nie przypuszczalam ze moze byc takie rewelacyjne! Skora jest gladka,swieza i rozswietlona:) Ma barrdzo lekka konsystencje dzieki czmu nie obciaza skory. Moja twarz sie nie swieci a promienieje.Dzieki formule zelu mozna uzywac rowniez pod oczy.Jestem z niego bardzo zadowolona!

Używam tego produktu od:miesiaca

całkiem, całkiem

Zakupiłam to serum i używam go od czasu do czasu, wtedy kiedy moja skóra jest przesuszona lub widać po niej oznaki zmęczenia. Myślę,że jest to dobry produkt, choć nie widać spektakularnych efektów. Ale na chwilowe problemy ze skórą (przesuszenie, zmęczenie) naprawdę pomaga.Nie można go stosować codziennie, może raz na tydzień, czy dwa tygodnie, kiedy skóra tego naprawdę potrzebuje! W innym wypadku nasza skóra się rozleniwi i zmniejszy się jej zdolność do samodzielnej regeneracjii!

Ilość zużytych opakowań:cały czas jedno, używane od czasu do czasu.

Lepki i o drażniącym zapachu

Mnie serum totalnie nie przypadło do gustu, po zaaplikowaniu go na twarz i szyję mialam wrażenie że jak się położę to wszelkie włosy z okolic twrzy przylepią się. Do tego ten zapach (żel myjący z tej seri da się wytrzymać)- probowałam sie przekonać ale daremnie nawet w 1/3 nie zużyłam jednego opakowania. A co do działania i efektów to nie zauważyłam zarówno przy nakładaniu solo jak i na krem.
Nie polecam.Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1/3 pierwszego i ostatniego

cuchnie :]

Tak naprawde to mam 18 lat i nie mam problemów z cera-kupiłam to serum z czystej ciekawosci i zadko uzywam.U mnie najwiekszym minusem jest zapach-cuchnie niezmiernie,a jak juz kiedys posmarowałam sie na noc to nie mogłam zasnać:]rano czasem sie mażne-skóra jest napieta i ładnie wyglada...ale uwazam to serum jako cos zupełnie nieprzydatne jesli chodzi o mój zbiór mazideł :)

Używam tego produktu od:nie pamietam
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

bdb

Serum nadaje się do tłustej cery - takiej jak moja :) stosuję go troszq inaczej niż pisze na buteleczce bo nie zostawiam do 'samowyschnięcia' - natomiast gdy serum zaczyna 'wsiąkać' wklepuje je w twarzyczkę - przez co nie mam uczucia ściągnięcia skóry :)

+ odżywia skórke (rezultaty widoczne stosując sposób wklepywania a nie 'samowyschnięcie')
+ nie wysusza ani też nie przetłuszcza moją cere
+ nie zatyka porów
+ łagodzi przebarwienia, podrażnienia i działa kojąco na wypryski
+ rano skórka wygląda świerzo, jest promienna i elastyczniejsza - nie jest 'wymięta' po nocy
+ bardzo wydajne dzięki dozowniczku z pompką

podsumowywując:
1) obietnice producenta to są zauważalne - metodą wklepywania ;)
2) idealna do pielęgnacji cery tłustej :) każdej posiadczce tejże cery polecam to serum :)

czemu 4*? no cóż wszystko jest zauważalne po kilkukrotnym użyciu... a serum kojarzy mi się bardziej z czymś działającym natychmiastowo... jednak stosuję to serum bo jednak warto poczekać na te rezultaty :)

Używam tego produktu od: ponad 2 mies

bardzio dobry

a ja uwazam ze jest bardzo dobry:) sa rozne rodaje serow wodniste i nie, mneijsza o konsystencje- wazne ze dziala i efekty satakie jak podal producent

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 2
Recenzja: ...

kiepski

Mam to serum już dośc długo, ale używam rzadko i tylko na szyję i dekolt. Próbowałam uzywac na twarz, ale serum zapychało mi pory i budziłam sie z wysypem drobnych krostek.
W uzyciu średnio miłe, zapach jest ładny, charakterystyczny dla calej serii ale serum jest po pierwsze bardzo wodniste, po drugie po nałożeniu sciaga twarz, zastyga na niej.

Używam tego kosmetyku od / ilość zużytych opakowań: pierwsze
Recenzja: ...

Radzi sobie z...

wypryskami!!!! Ogromy plus za takie nispodziewane działanie!!! Pewnie przez ten alkohol w składzie. Nie nakładam go na cała twarz bo nieprzyjemnie sciąga i wysusza (ale to sciągnie własnie ma być=napina skóre). Więc nie wiem z jakiej racji to zdziwenie na waszych twarzach. Mamy młode twarze i nie potrzeba nam zbyt takiego serum.
Zapach mi się podoba, lecz wodnista konsystencja już mniej. Stosuje wieczorem na pojedyńcze wypryski, a po jakiś 15 minutach nakładam krem i jest wszystko OK.