Bell, Fluid Anti Age (stara wersja)

Bell, Fluid Anti Age (stara wersja)

Doskonale gładka i zdrowo wyglądająca skóra. Dzięki nowemu fluidowi Bell ANTI-AGE jest to już możliwe. Specjalnie dobrane składniki, jak ekstrakt z żeń-szenia, kasztanowca i lipy zapobiegają powstawaniu zmarszczek. A Wit. Ci E sprawiają, że skóra nabiera młodzieńczego wyglądu. Fluid świetnie nawilża, tworzy lekki i trwały makijaż.

Nie polecam

Tego produktu nie da się używać... jest to jeden z najgorszych podkładów, jakie przewinęły się przez moje ręce.

- maże się i smuży
- trudno się wchłania
- ewidentnie zostawia maskę
- zbyt ciężka konsystencja

Dla mnie jest na NIE, ale wiadomo, na pewno są osoby, którym pasuje :)

Używam tego produktu od:kilka użyć
Ilość zużytych opakowań:kilka użyć

kiepski

bardzo kiepski podkład.
-bardzo widoczny na skórze
-po ok 2h skóra swieci sie jak latarnia
-zapycha pory

długo nie potrafiłam go jednak wyrzucic (ogolnie nie lubie jak kosmetyk sie marnuje) ale nie wytrzymalam i kupiłam duuużo lepszy (Bourjois, 10hour sleep), to była najlepsza decyzja ostatnich dni;) wreszcie wyglądam jak człowiek

polecam do cery suchej

używałam go około 3 miesiące, właśnie się skończył

jak na razie mój ulubiony, lekki, nawilżający
mam cerę suchą, szczególnie na policzkach, a on tego zupełnie nie podkreśla, a wręcz pomaga lepiej nawilżyć, używam na niego dodatkowo puder w kamieniu, po kilku godzinach buzia zaczyna się świecić, ale nie spotkałam jeszcze podkładu, po którym by tak nie było.

nie polecam osobom które oczekują mocnego krycia, podkład ten jest naprawdę bardzo leciutki

jedyne minusy jakie dostrzegam to trudności z zakupem, objechałam sporo drogerii zanim na niego trafiłam, i opakowanie niby ładne, ale pompka mogła by być porządniejsza, no i gdy się skończy zostaje dużo na ściankach, a nie ma możliwości wydobycia go.

ogólnie mocne 4.

cudo!

Długo szukałam podkladu o idealnym kolorze, który nie podkreśla skórek i w końcu trafiłam! :jupi:
A więc plusy:
- kolor - idealny jasny beż bez różu
- zapach
- nawilżanie - od razu się je czuje
- nie podkresla suchych skórek
- tani
- nie tworzy smóg itp, nie sposób go chyba źle rozprowadzic :D
Minusy:
- ...
- ...
- ...
Hmmm BRAK! ;-)
Jak dla mnie to podklad idealny - zobaczymy co wymyśla z nową wersją.

Ilość zużytych opakowań:1 skończone

Nie byłam zadowolona

Nie wiem skad te zachwyty. Podkład ma brzydkie kolory. Trudno je dopasowac do średniej karnacji. Nic nie kryje, trzyma sie krotko na buzi. Jedynie może cena nie jest wysoka ale podklad sie nie sprawdził

Używam tego produktu od:kilka probek na przetestowanie
Ilość zużytych opakowań:próbki

naturalny

Bardzo dobry podkład. Nawilża, nie podkreśla suchych skórek, wygląda bardzo naturalnie, nie tworzy maski. Gdyby był trochę trwalszy, matujący i bardziej kryjący byłby moim KWC. Jednak w swojej klasie cenowej to najlepszy podkład jaki do tej pory miałam. Na razie potrzebuję lepszego krycia i wolę Colorstay, ale dam mu jeszcze szansę gdy stan mojej buzi się poprawi.

Używam tego produktu od: pół roku z przerwami
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

uboga kolorystyka :(

Najwięszym minusem podkładu jest paleta kolorystyczna. Nie należę do bladolicych - zwykły, nieopalony kolor skóry, zakupiłam więć podkład nr 2, który okazał się duuuużo za ciemny. Bardzo widoczna linia gdzie kończyła się aplikacja. Następnego dnia pobiegłam więc po nr 1 i po aplikacji stałam się chorobliwie wybladzoną brunetką :( W efekcie mieszam ze soba oba kolorki i jest w miarę OK.

Poza tym podkład ładnie wyrównuje buzię, bez efektu maski. Konsystencja ciut za gęsta - roluje się w zmarszczkach i załamaniach. Konieczne jest wykończenie pudrem sypkim - w przeciwnym razie po 2 godzinach świecę się jak żarówka. Podsumowując - jakość adekwatna do ceny. Nic więcej.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwóch

bardzo dobry

Daję mu 5 gwiazdek ze względu na to, że jest najlepszym podkładem, jaki miałam. Tak na prawdę powinno być 4+ z powodu zbyt słabego krycia. Na szczęście na podkład kładę zawsze puder, więc krycie jest wystarczające. Teraz plusy:
- nie podkreśla suchych skórek
- delikatnie nawilża
- dobrze się rozprowadza, nie roluje
- nie podrażnił ani mnie, ani mojej mamy (a obydwie jesteśmy alergiczkami)
- dobre (znakomite!) kolory dla bladych i jasnolicych
- brak drażniącego zapachu
-dobre opakowanie (można odkręcić pompkę po zużyciu i wydobyć resztę)
- cena bardzo dobra jak na kosmetyk tej jakości

Polecam szczególnie osobą o cerze suchej, dla których inne kosmetyki są zbyt ciężkie. Dobry na codzień.

Do minusów można też dodać problem z zakupem, ostatnio nie mogę znaleźć.

Używam tego produktu od: 1 rok

Już biegne zamówić kolejne opakowanie do sklepu. To jest pierwsza myśl jaka mi się nasuwa gdy o nim myśle. Największy problem jest z kupnem podkładu ja dostałam go na zamówienie po miesiącu oczekiwań. Po tym jak poczytałam na wizazu. Mam odcień 1 najaśniejszy jestem blada i mi pasuje więc osoby z jasną cerą będą zadowolone. Nie ciemnieje. Super konzystencja. Łatwo się rozprowadza, nie pozostawia plam ani innych niespodzianek. Cera wygląda zdrowo. Mocno nie kryje więc nie jest dla osób z większymi problemami cery, ale ja naszczęście ich nie mam więc jest ok. Powiem jakie usłyszałam komentarze nie że mam super podkład, ale co zrobiłam, że buzia wygląda tak gładko i zdrowo. To najwększy plus tego kosmetyku. Po kilku godzinach trzeba zrobić poprawki. Podkład nie jest bardzo trwały. I znika na mojej buzi po 5h. Nie podkreśla suchych skórek. I na sam koniec cena 20zł. Za tą cene nigdy nie sądziłam, że kupie coś takiego.

Używam tego produktu od:2 tygodni

Świetny !

Nie uznaję polskich kosmetykow kolorowych. Kupilam tylko pod wpływem wizażu. Co za zaskoczenie ! Po testowaniu wielu podkładów - wiele z górnej półki - wreszcie naprawdę fajny podkład. Bardzo lekka, śliska konsystencja. Bardzo przyjemnie się go aplikuje. Moglby lepiej kryc, dobrze matuje, nie męczy skóry, nie zapycha, po długim dniu mozna go zmyć i nałozyc znowu i nie ma się dosyć. Kupiłam przez internet i trochę za jasny odcień, ale chyba wpasowuje się w skórę. Naprwdę przyjemnie się go nie nosi, nie schodzi ze skóry. Naprawdę - klasa!

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

OK, choć nie KWC

Zachęcona pozytywnymi komentarzami, postanowiłam spróbowac i ja. Oto garść spostrzeżeń:

- dla bladziochów ładny odcień porcelanowy - idealnie pasuje, nie odznacza się, ani żółty, ani różowy, po prostu doskonale neutralny, "nagi"
- kremowy, ładnie się rozprowadza
- nie podrażania i nie uczula
- w przypadku tłustych cer, można go stosować ZAMIAST kremu na dzień, wystarczająco nawilża (ja tak właśnie robię)
- ma gustowne opakowanie podkładu "z górnej półki"
ale:
- bardziej krem koloryzujący, niż podkład
- mało kryjący
- po dość krótkim czasie trzeba się "odsebumić", czyli przyłożyć bibułkę do twarzy, coby się nie świeciła, jak ta latarnia ;-)
Podsumowując - bardzo dobry krem koloryzujący. Nie wiem, czy kupię ponownie, może wersja matująca będzie miała jakieś przyjazne odcienie, to się skuszę.

zdecydowanie na TAK!

Bardzo dobry kosmetyk, kremowa wręcz luksusowa konsystencja. Buzia jest gładka, nawilżona i wygląda na wypoczentą. Ślicznie wyrównuje koloryt skóry, nie wchodzi w pory. Krycie jest subtelne i delikatne, nie podkresla zmarszczek mimicznych, ładnie się trzyma przez cały dzień. Nie zapycha. Po nałożeniu na krem nie roluje się i nie waży.
Nie jestem pewna czy to zasługa tego kosmetyku ale ewidentnie zmniejszyła mi się skłonność do powstawania skórek :)
Mam jasną karnację i używam najjasniejszego odcienia, jest to śliczny czysty beż.
Opakowania poręczne, chociaż ja mam inne niż na obrazku takie z bordową nakrętką.