L'Oreal Paris, Revitalift Double Lifting (Żel intensywnie napinający + Krem przeciwzmarszczkowy)

Z wiekiem pogarsza się wygląd skóry, pojawiają się rysy i zmarszczki. Aby walczyć z oznakami starzenia, L'Oreal Paris, nr 1 na świecie w pielęgnacji przeciwzmarszczkowej, stworzył Revitalift Double Lifting. To pierwsza podwójna pielęgnacja, która natychmiast napina skórę i efektywnie walczy ze zmarszczkami. Spektakularna nowość!
Dwuczęściowy flakon pozwala nałożyć jednym ruchem 2 wyjątkowe i komplementarne formuły: skoncentrowany żel liftingujący i krem przeciwzmarszczkowy, aby zwiększyć skuteczność intensywnego liftingu.
1. Żel intensywnie napinający zawiera 3 razy więcej Pro-Tensium- mineralnego składnika aktywnego nowej generacji, który napina skórę. Tworzy on wytrzymałą i elastyczną siateczkę, aby natychmiast napinać skórę.
2. Krem przeciwzmarszczkowy zapewniający skórze komfort wzbogacony jest w Nanosomy Pro-Retinolu A, aby efektywnie walczyć ze zmarszczkami i redukować je.
Twoja skóra jest podwójnie pielęgnowana i chroniona przed zmarszczkami:
-od pierwszych aplikacji, skóra jest widocznie naciągnięta. Cera jest doskonale wygładzona, pory są mniej widoczne. Skóra wygląda wyjątkowo.
-po 4 tygodniach zmarszczki są widocznie zredukowane, a rysy twarzy stają się wyraźniejsze.
Stosowanie specjalnie do twarzy i szyi.
Do codziennego stosowania rano i wieczorem, zamiast dotychczasowej pielęgnacji. Aplikować na dokładnie oczyszczoną twarz i szyję. Można stosować również :
-rano lub wieczorem wraz z dotychczasowym kremem na dzień lub na noc,
-jako dwutygodniową poranną kurację, uzupełnioną przez dotychczas używany krem.
Unikać kontaktu z oczami.

Moj pierwszy krem z retinolem

Nie ma jeszcze widocznych zmarszczek, ale kilka lini juz sie zaczelo pojawiac, dlatego chcialam zaczac juz delikatnie dzialac przecizmarszczkowo. Czasem jestem niewyspana i lubie kremy liftingujace ktore sprawiajac wrazenie wypoczetej twarzy.
Plusem jest ze krem mnie nie zapchal, mial bardzo przyjemny zapach, kupilam go na promocji. Moze po zuzyciu jednego opakowania ciezko jest powiedziec czy dziala, ale na pewno nie pogorszyl stanu mojej skory. Minusami dla mnie jest opakowanie, uzywajac nawet codziennie zawsze zastygal na koncowkach i starsznie mnie to irytowalo przy rozprowadzaniu, ogolnie zawodem jest opakowanie i aplikator, nie bylam w stanie zobaczyc ilosci produktu w srodku nie moglam sprawdzic kiedy sie skonczy, nie lubie takich opakowan, oraz slabo nawilzal, wydawalo mi sie ze skoro jest to zel i krem nie bedzie koniecznosci uzywania kolejnej warstwy kremu.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 zuzyte

Zapychacz

Niestety daje niska ocenę. Krem jest bardzo przyjemny w stosowaniu, konsystencja jest lekką, zapach świeży i elegancki, szybko się wchłania. Skóra jest przyjemnie napięta i gladka. Po pierwszym użyciu byłam nim zachwycona!
Niestety po kilku dniach stosowania zauważyłam u siebie zwiększona tendencję do wypryskow/grudek, pory były pozapychane i rozszerzone. Cera unormowala się dopiero po odstawieniu tego kremu.
Dałam mu później jeszcze jedną szansę ale historia znów się powtórzyła. Obwiniam za to silikony, którymi krem ten jest naładowany.
Od momentu zakupu tego produktu zaczęłam uważniej czytać składy kremów.

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

swietny krem z retinolem

Swietnie sie wchlania, super nawilza i wygladza, ma duza dawke retinolu a moja skora to kocha, mam po tym kremie piekna cere, odzywiona i wygladzoną, jak dla mnie to najlepszy krem z retinolem za niewieka cena.

Używam tego produktu od:1,5 roku
Ilość zużytych opakowań:mnostwo

zdecydowanie polecam!

Skora po zastosowaniu kremu jest od razu gladka i sprezysta.Po nocy nie ma oznakow zmeczenia,skora nadal jest gladka i nawilzona.Zdecydowanie polecam i na pewno kupie jeszcze raz kiedy skonczy mi sie obecny krem.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:0.5

jednak nie

Daję tylko dwie * bo kosmetyk jest dość nijaki. Poza ciekawostką jaką jest jego forma: oddzielnie krem i żel, które należy aplikować jednocześnie ten kosmetyk niewiele wnosi. Zapach dość wyraźny, więc może komuś nie przypaść do gustu. Konsystencja obu preparatów miła i lekka, z łatwością można go rozsmarować na twarzy. Jednak po chwili z buzią dzieję się coś czego nie mogę zaakceptować - jakiś czas po aplikacji skóra staje się bardzo toporna, traci gładkość. Dobrze nawilżona i odżywiona skóra jest naturalnie gładka ( nie należy tego mylić z poślizgiem, jaki dają silikony ). Natomiast po użyciu tego cudeńka skóra jest owej gładkości pozbawiona i nałożenie poźniej fluidu może być już mało wygodne.
Nie zauważyłam obiecywanych cudów juz od pierwszych aplikacji, wprost przeciwnie - kosmetyk rozczarował mnie i nie mam ochoty na sprawdzanie jego działania w dłuższym terminie.