Oriflame, Colour, Flawless (korektor)

Oriflame, Colour, Flawless (korektor)

Pojemność 1,6 g

Całkowicie tuszuje niedoskonałości cery i wysusza wypryski. Idealnie łączy się ze skórą, rozprowadza równo i gładko. W pięciu odcieniach.

Zbyt słabe krycie...

Wybrałam odcień Natural Ivory. Korektor pomimo kremowej, choć też gęstej i ciężkiej konsystencji, słabo maskował nawet niewielkie niedoskonałości cery. Wyczuwalny w miejscu nałożenia, nawet przy minimalnej ilości. Silniej wysuszający okolice występowania wyprysków niż same wypryski.

Ilość zużytych opakowań: 1: Natural Ivory

bdb+

korektor dosc dobrze kryje. trzyma sie prawie przez caly dzien. jest duza paleta odcieni do wyboru, a szczegolnie podoba mi sie to, ze jest tak jasny odcien jak porcelain :) dla mnie idealny :) nie kazda firma kosmetyczna ma w swojej ofercie tak jasny korektor. wygodne, poreczne opakowanie. kupilam go w promocji za 9,90, wiec cena byla bardzo atrakcyja. minusow nie zauwazylam :)

Używam tego produktu od:miesiac

Niezly

Calkiem przyzwoity korektor. Jezeli chodzi o plusy to jest dosc wygodny w uzyciu, ma fajna niezbyt ciezka konsystencje, przez co nie odznacza sie na skorze. Cena nie jest wygorowana, tym bardziej ze czesto mozna go kupic w promocji. Jest tez bardzo wydajny, co prawda uzywalam go zawsze w bardzo niewielkich ilosciach, ale jednak codziennie.
Jezeli chodzi o minusy to moglby troche lepiej kryc, nie jest zle z kryciem, ale czasem musialam nakladac dwa razy. Trwalosc tez nie jest rewelacyjna, ale cudow sie nie spodziewalam po Oriflame ;)
Jako maly minus dodam tez ze kolory sie troche roznia od zdjec w katalogu.

Używam tego produktu od: okolo 2 lat

nawet

dobrze kryję jest ani twardy zbyt ani zbyt miękki tylko strasznie ciężko przynajmniej w moim wypadku dobrać odpowiedni odcień
poza tym nie mam więcej zastrzeżeeń bo wszystkie krostki są dobrze zamaskowane znikają nawet cienie pod oczami a skóra w tych okolicach pozostaje nie podrażniona pomimo że zastosowanie jest głównie na wypryski

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:ciągle 1

Polecam!!

Bardzo dobry korektor, na pewno kupie go ponownie.
Fajnie sie go naklada, nie jest ani zbyt twardy ani zbyt miekki, po nalozeniu rozmazuje go delikanie palcem i przypruszam pudrem sypkim - moje slady potradzikowe lub nowe niespodzianki sa wtedy prawie niewidoczne
(ale nie mam typowej cery tradzikowej, raczej wiecej pozostalosci i czasem pojedyncze nowe).
Uniwersalny, kryje rozne niespodzianki, ale chyba nie sprawdzi sie jaki korektor pod oczy. Moim zdaniem ma zbyt ciezka kostystencje i bedzie zbieral sie w zmarszczkach. Jesli komus zalezy na kryciu sincow to polecam cos plynnego i raczej rozswietlajacego.Używam tego produktu od: ok. roku

Taki sobie

Kiedy kupowałam korektor był w tylko jednym odcieniu, za jasnym dla mojej cery.Pryszcze maskuje, ale skóra wygląda jakby nałożone na nią było "kilo tapety", podobnie jest z cieniami pod oczami.Korektor ma poręczne opakowanie, ale nic poza tym.Raczej nie polecam

Ilość zużytych opakowań:1 niecałe

dla mnie to za mało

używałam wcześniej tańszego korektora z oriflame i tamten to przynajmniej kryl moja tradzikową cerę! a ten się niestety na mojej twarzy nie sprawdził :( nie kryje przebarwień po syfkach nie mówiąc już o czerwonych wykwitach. cienie pod oczami kryje doskonale, ale on ma właściwości wysuszające, więc do okolic oczu to się on raczej nie nadaje. poza tym używam go w zestawie z pokładem tej samej serii i jak nałoże korektor a na to podkład to się ten korektorek rozmazuje i nie kryje już nic, muszę poprawiać na podkład. ja się zawiodłam, bo widziałam, że ma dobre recenzje na KWC, dla mnie to słaby kosmetyk, są lepsze. jedyne co sie chwali, to duża gama odcieni, co sie rzadko zdarza

Używam tego produktu od:1
Ilość zużytych opakowań:2 tyg

porządny korektor

To bardzo dobry kosmetyk. Idealnie stapia sie ze skora. Jest wydajny, gdyz sluzyl mi prawie rok. Kolor (najjasniejszy) idealny dla mojej cery. Nie widac go na skorze. Dokladnie kryje wszelkie niedoskonalosci, krostki. Nie wiem jak sie sprawdza w leczeniu wypryskow, bo jesli cos mi wyskoczy to stosuje sudocrem a ten skutecznie i szybko goi niechciana niespodzianke. Korektor tani a dobry. Polecam z czystym sumieniem.

Używam tego produktu od:roku

Rewelacyjny

Superwydajny korektor, który świetnie kryje niedoskonałości, lekko podsusza wypryski, ale nadaje się też do korygowania tzw. pajączków i innych mankamentów skórnych. Rewelacyjnie się rozprowadza dzięki lekko kremowej konsystencji, stapia się z kolorem skóry. Paleta odcieni jest dość bogata, więc łatwo znaleźć odpowiedni dla siebie. Opakowanie również jest ładne, wytrzymałe - spokojnie można nosić korektor w torebce, czy w piórniku, bez obaw, że pęknie nakrętka, czy korektor otworzy się bez wiedzy użytkowniczki. Cena jest w miarę przystępna a korektor starcza na bardzo długo. Ja stosuję go kilka razy w tygodniu, jeśli nie codziennie od ponad roku i nie widzę by zbliżał się do końca. Polecam.

Używam tego produktu od:1 rok

ideał!

Mam najjaśniejszy odcień z możliwych - Porcelain.
Korektor ma bardzo wygodną formę sztyftu.
Konsystencja gęsta, ale mimo to nakłada się go łatwo i szybko. Idealnie stapia się z cerą, nie podkreśla suchych skórek, nie wysusza skóry - używam go także pod oczy i krzywdy mi nie robi. Nie zatyka porów, nie podrażnia różnych sensacji :D na twarzy.
Jest trwały; muszę przyznać, że tylko korektor w kremie Ori mu pod tym względem dorównuje (a właściwie - dorównywał, bo wyżej wspomniane Ori zostały już wycofane).

Dodatkowym plusem jest cena (w promocji 17zł) oraz identyczna kolorystyka podkładów - nie ma problemu z dobraniem odcienia.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego; będą następne.

całkiem całkiem

Przypadł mi do gustu ten korektor. Dość duża gama odcieni pozwala wybrać odpowiedni dla siebie, fajne opakowanie w kształcie sztyftu pozwala dokładnie nałożyć korektor. Doskonale stapia się ze skórą, bardzo dobrze maskuje niedoskonałości, lekko wysusza pryszcze. Moja koleżanka używa go do cieni pod oczami, czego ja osobiście nie polecam osobom z wrażliwą skórą pod oczami. Bardzo wydajny. Jednym słowem - polecam!

Używam tego produktu od:

świetny

Kupiła, go za namową koleznaki i jestem z nigo bardzo zadowolona. Używałam ju z wcześniej ogromnej ilości korektorów ze wzgledu na moje okropne cienie pod oczami...ale żaden nie sposał się tak jak ten. Plus za cene , doskonałe krycie i trwałość. Musze dodać ze pomino , iż jest to korektor w sztyfcie jest bardzo miekki co dla mnie jest bardzo wazne.