Advanced Research Laboratories, Zero Frizz, Daily Conditioner Nourishing & Smoothing (Odżywka wygładzająco - wzmacniajaca do codziennego stosowania)

Przeznaczona do włosów suchych, zniszczonych, pierzastych, nieposłusznych. Zawiera kompleks Vita-Smooth, będący unikalnym połączeniem protein, witamin A, E, B12 oraz witaminy C, który odżywia, wzmacnia oraz chroni włosy od cebulek aż po same końce. Zapewnia przesuszonym włosom odpowiedni poziom nawilżenia, jednocześnie je wygładzając. Już po pierwszym użyciu włosy staja się miękkie, lśniące i odzyskują zdrowy wygląd. Regularne stosowanie odzywki zapewnia włosom ochronę przed ich ponownym przesuszeniem. Odżywkę nakłada się na 1-3 minuty, do codziennego stosowania.

Cena: 29zł / 12fl.oz. (355ml)

Zawód

Wróciłam do odżywki po roku - poprzednio wykupiłam całą serię kosmetyków Zero Frizz i zostawiły dobre wrażenie. Obecnie czuję się zawiedziona. O ile maska spisuje się bardzo dobrze, o tyle odżywka słabo pielęgnuje. Mam proste, ale podatne na przybieranie dowolnego kształtu włosy, potrzebuję zaledwie wsparcia, odpowiedniego obciążenia. Mimo obfitego nakładania, trzymania przez kilka minut i dokładania do tego odżywki w sprayu moje włosy wyglądają za każdym razem gorzej. Suche, puszące się... musiałam włączyć dodatkowe ampułki by dobrze wyglądały. Na pewno już nie wrócę, znalazłam lepsze produkty.

Używam tego produktu od:2 lat

srednia

na pewno lepsza od typowych sklepowych odzywek, ale do profesjonalnych tez sporo jej brakuje. dosc dobrze wygladza, nie przetluszcza, wlosy latwo sie rozczesuja. mam jednak wrazenie, ze slabo pielegnuje, po jakims czasie rozdwajaja sie koncowki, nie wplywa na puszenie sie wlosow. daje raczej efekt optyczny, a i ten zdaje sie byc czasowy, gdyz odnosze wrazenie ze po jakims czasie zwyczajnie przestaje dzialac i trzeba szukac czegos nowego.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 2-3

uwielbiam

moje zbawienie! zawsze mialam problem z opanowaniem niesfornej, puszacej sie szopy, ktora nijak nie chciala ani poddac sie kreceniu ani prostowaniu. poza tym zawsze mialam problem z rozczesywaniem wlosow. ta odzywka rozwiazala te problemy. wlosy sa o wiele mniej sianowate, wygladzone no i podatne na ukladanie. wczesniej stosowalam m.in wygladzajaca IvesRocher i odzywki Gliss Kur ale zadna nie dawala oczekiwanego przeze mnie efektu. ta jak najbardziej porzadany efekt daje, moze nie w 100 proc, wiadomo, ze nie z kazdych wlosow da sie zrobic proste, gladziutkie straki, ale i tak jestem bardzo zadowolona z tego produktu, moja fryzura wyglada prawie tak jak sobie wymarzylam.

i mysle ze ta odzywka rzeczywiscie dobrze pielegnuje, gdyz zawsze, kiedy trafialam na fotel mojej fryzjerki musialam wysluchac litanii na temat moich zniszczonych wlosow. a ostatnio...prosze... ani slowa, poza tym sama widze, ze np koncowki sa mniej podatne na rozdwajanie- wiec chyba jednak dziala.

jedyne moje zmartwienie- co ja zrobie, gdy wlosy przyzwyczaja sie do tej odzywki

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: ok 4-5

nie warta uwagi

Nabyłam odżywkę wraz z serum ZeroFrizz tejże firmy.

I tak jak serum okazało się zbawienne, tak odżywka pozostawia wiele do życzenia. Zużyłam całe opakowanie. Daje ona tylko chwilowy efekt rozczesania włosów, nie odżywia końcówek, wystarczy podbiec do tramwaju, a włosy są nie do uładzenia, a po innych odżwkach przywołanie ich do porządku nie stanowiło problemu.

Włosy po kuracji nią nie były wzmocnione, jak obiecuje producent. Nie polecam.

Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań:1 całe 355 ml

Świetna , ale...

Odżywka bardzo wydajna, wystarczy na 4 miesięczną kurację na włosach półdługich. Pięknie wygładza, nabłyszcza i zmiękcza włosy. Czupryna staje się bardziej odżywiona i gęstsza. Posiada delikatny zapach, który dość szybko ulatuje. Nie powoduje łupieżu.
Jest jedno ale. Cienkie i delikatne włosy szybko się do niej przyzwyczajają, przy czym kolejne stosowania nie dają już tak cudownego efektu jak kilka pierwszych.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

fajowe

mam z tej serii szampon,tą odżywke,maske i serum wszystkie są superowe.Włoski po ich uzyciu są lśniace,odżywione,zdrowe,miesiste,zero przesuszen.Nie straszna im prostownica.Jestem bardzo zadowolona z tych kosmetyków.Godne polecenia
Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...