Joanna, Blond System, Maseczka intensywnie odbudowująca

Joanna, Blond System, Maseczka intensywnie odbudowująca

Maseczka Blond System do włosów wrażliwych i wymagających zawiera kompleks PROTEIN CH o działaniu wzmacniającym i ochronnym. Dzięki swojej specjalnie stworzonej formule maseczka intensywnie odbudowuje i regeneruje zniszczoną strukturę włosa, odświeża i podkreśla kolor blond. Włosy stają się mocne i elastyczne, odzyskują naturalną gładkość i miękkość.

Godna polecenia blondynkom

Ta maseczka jest idealna dla rozjasnianych włosów,nie odbudowuje ich ale w wygladzie sa cudowne,jest błysk,gładkosc,rozczesywanie.W rozjasniaczach z Joanny zawsze sa saszetki i takiej maseczki o tak cudownym dzialaniu na moje wlosy jeszcze nigdy nie widzialam,jest warta zakupu

Używam tego produktu od: półtora roku
Ilość zużytych opakowań: kilkanascie saszetek

Dobra maseczka!

Kiedyś tę maseczkę używałam i z tego co pamiętam włosy po jej zastosowaniu były miękkie,fajnie nawilżone i w miarę dobrze się rozczesywały a i w idealny sposób podkreślał blond czuprynę.
Jak na drogeryjny produkt za taką cenę to istny diamęcik:)

Używam tego produktu od:nie pamiętam

osobiście gut

mam problem bo w sklepie tego nie ma
w sumie dobry jest, jak jego nie uzywałam to juz dawno miałabym zólte pasemka a z pomoca tej maseczki tak nie jest
ta maseczka to jest ta sama jak sie kupuje rozjaśniacz

Używam tego produktu od:1.5

świetna

Bardzo lubię kosmetyki Joanny - naprawdę dobra jakość za przystępną cenę. Z tą maseczką jest podobnie - świetnie odżywia włosy, poprawia ich wygląd i stan; do tego nie obciąża włosów (także przy codziennym stosowaniu) i ładnie pachnie. Zaznaczam, że rozjaśniam i prostuję włosy więc maseczka miała "pole do popisu". Działa dokładnie tak, jak obiecuje producent. Polecam!!

Rewelacja!

Używałam jej i jej pomaranćzowej siostry. I jestem zachwycona! Moje włoski zniszczoen prostownicą wygładziły się, nawilżyły i odzyskały blask! Maska je świetnie zregenerowała. Do tego świetny zapach. Ale z dwóch wolę pomarańczową wersję - daje lepsze efekty.

hmmm

Kupiona w przypływie chęci eksperymentowania i wiary w polskie kosmetyki. Cóż....Pachnie łądnie, nakłąda się też ok ale dość dużo jej muszę nałożyć żeby pokryła włosy. Niezbyt nawilża, tzn. w ogóle tego nie zauważyłam:D włosy po kuracji się świetnie rozczesują, ładnie pachną i są gładkie ale nic poza tym...To jeden z tych kosmetyków które stoją w łazience nie wiadomo po co. Ale niech tam...