Philips, JetSet Control Ion HP 4883 (Suszarka do włosów)

Philips, JetSet Control Ion HP 4883 (Suszarka do włosów)

Suszarka JetSet Control ION o mocy 2000 W posiada wiele funkcji, w tym dwa ustawienia prędkości nawiewu, trzy ustawienia temperatury nagrzewania i dodatkowy przycisk bardzo silnego strumienia powietrza (do szybkiego suszenia) oraz zimnego nawiewu. Suszarka posiada również funkcję pielęgnacji jonowej, która wygładza włosy, neutralizuje dodatnie ładunki elektryczne i sprawia, że są delikatniejsze i łatwe do układania. Posiada również nasadkę modelującą (koncentrator) i dyfuzor nadający włosom objętości. Suszarka wyróżnia się ładnym wzornictwem, wykonana jest z połyskliwego czarnego plastyku z chromowanymi elementami.

rewelacja!!!

Suszarka jest fenomenalna! Używam jej już kilka ładnych lat i cały czas spisuje się rewelacyjnie. Wszystkie inne jakie miałam, zużywały się po jakimś czasie, co polegało na przegrzewaniu się obwodów i wydzielaniu zbyt gorącego powietrza. Ta suszarka przeżyła już wiele, spadała z pralki wielokrotnie i nic jej się nie stało. Suszarka w ogóle nie niszczy włosów, nie wysusza ich, temperatura jest idealna, suszarka jak na taką wielkość jest lekka i wygodna. Wszystkie reklamowane funkcje spełnia.

zalety:
- trwała, nie psuje się
- nie niszczy włosów
- włosy są błyszczące i miękkie po suszeniu
- idealana temperatura powietrza

wady:
- jedynie można się przyczepić do przełącznika "JET", który ma za zadanie przełączać na jeszcze silniejsze podgrzewanie. Nigdy nie korzystam z tej funkcji, bo uważam, że to kompletnie niepotrzebne. Suszarka po włączeniu tej funkcji się przegrzewa i wydziela zapach spalenizny, chyba lepiej tego nie uruchamiać, bo mogłoby to wpłynąć na "życie" suszarki.

Porządny sprzęt. :)

Suszarka bardzo dobrze mi służy już o kilku lat.
jest estetyczna,ma wygodną rączkę i wystarczająco długi kabel.
Moja ma nieco inny kolor niż na zdjęciu-granatowo-srebrny.
Największym plusem jest regulacja temperatury nawiewu :)
Możemy suszyć włosy od zimnego po bardzo gorący strumień powietrza.
Dzięki temu nie narażamy naszych włosów na aż takie zniszczenie jak w przypadku innych suszarek.
Regulować można również intensywność nawiewu.
Myślę,że przez jeszcze ładnych parę lat cacko to bd spisywać się pozytywnie :)

Używam tego produktu od: ok 4-5 lat
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego :D

suszarki

sama posiadam taką suszarkę i żmiało moge polecić każdemu . Do tej pory żadna mi tak nie pasowała . mam w domu małe , podrożne ale wolę zabrać w podróż tą

Ilość zużytych opakowań: 1 szt

super do codziennego uzytku

Uzywam tej suszarki codziennie od trzech lat- do tej pory bez zadnego uszczerbku dla jej zdrowia ;-)
Ma fajne funkcje suszenia, aczkolwiek wolalabym, aby chlodny nawiew byl jeszcze chlodniejszy (po suszeniu cieplym powietrzem, zawsze dmucham tez zimnym w celu domkniecia lusek- wlosy sa wowczas bardziej blyszczace).
Jest jeszcze jeden minus: waga suszarki. Jest zdecydowanie za ciezka, ciezko modelowac nia wlosy jednoczesnie starajac sie ja udzwignac!!
Niemniej jednak nadmuch powietrza jest bardzo mocny, co jest super pomocne przy porannym pospiechu :-)
Funkcja jonowania rowniez jest dla mnie zdecydowanym plusem ze wzgledu na moje mocno krecone i puszace sie wlosy.
Ilość zużytych opakowań:

Kupiłam ja za granicą. Wygodna w użyciu, lekka. 3 stopnie temperatury-co dla mnie ważne, bo gorący nawiew niszczy włosy, wiec suszę na jedynce, a na końcu zimnym powietrzem ku domknięciu łusek ;)Ma także 2 stopnie siły powiewu-łagodny i szybszy :)Posiada też przycisk, dzięki któremu szybko możemy się przełączyć z gorącego na zimny nawiew. Jak na razie się nie psuje, polecam :)

bez wad

Suszarka jest świetna, mam ją już jakieś 2 lata a ona wciąż działa bez zarzutu i nie zanosi się na to, żeby miała się zepsuć.

Szybko suszy włosy nie przesuszając ich. Lubię funkcję jonizacji- włosy naprawdę bardziej się błyszczą. Poza tym nigdy nie zdarzyło mi się, żeby jakiś włos zaplątał się w tej suszarce (co wcześniej się zdarzało ponieważ mam długie włosy). Urządzenie jest łatwe w użyciu i bardzo funkcjonalne- możemy dowolnie manipulować prędkością i temperaturą nawiewu. Poza tym kabel jest odpowiedniej długości a urządzenie pewnie leży w dłoni. I nawet jeżeli bym chciała to nie potrafię znaleźć wad.

Ps. moja suszarka jest jakoś szaro- błękitna? ;>

Używam tego produktu od:2 lat

Świetna

suszarka jest swietna. nie elektryzuje wlosow!!! trzy temperatury, trzy predkosci, zimny nawiew oraz dodatkowa predkosc turbo. suszarka dopasowana do dloni, nie jest ciezka. jest naprawde dobrym zakupem! Polecam :D

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: -

W porządku.

Bardzo dobra suszarka na codzień, nie przesusza włosów, ma wszystkie potrzebne mi funkcje. Mam zastrzeżenia co do jakości, fakt, że używam jej ponad 3 lata, ale tył suszarki odpadł (musiałam zakleić plastrem), a srebrna farba z tyłu się starła. A szkoda, bo ocena byłaby lepsza.

Używam tego produktu od: ponad 3 lat.
Ilość zużytych opakowań: jedna.

Suszarka może do najmniejszych i najlżejszych nie należy ale za to szybko suszy włosy. Jest trwała i elegancka. regulacja temperatury pozwala decydować czy chcemy szybko czy wolno suszyć włosy. A jonizacja doskonała- włosy się nie puszą :) Rewelacyjna jest :)

Używam tego produktu od: 1,5 roku

póki co - najlepsza:)

Jak już wspomniano, suszarka ta może nieco odstraszać gabarytami, jednak mi osobiście duże i ciężkie produkty kojarzą się z solidnością i profesjonalizmem:D Suszarka Philipsa doskonale układa włosy, nie niszczy ich i nie przesusza, a dodatkowo jest fantastycznie szybka: całkowite wysuszenie i ułożenie włosów zajmuje mi ok. 7 min.:) Funkcji jonizacji nie używam, gdyż mam włosy miękkie, z tendencją do falowania, a jonizacja skutecznie je prostuje:) Na koniec chcę jeszcze zwrócić uwagę na świetną jakość wykonania (pomijając fajny design): zdarzyło się tej suszarce kilka razy - przypadkiem:) - upaść na posadzkę lub być zaatakowaną przez mojego psa i - nic, ani śladu:) Polecam.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej

super

Suszarkę kupiłam w bardzo dobrej cenie, bo za ok. 120 zł. Ma wszystko to, czego potrzebuję: funkcję jonizacji, dyfuzor, regulację temperatury itp. Bardzo szybko suszy włosy, nie niszczy ich. Wygląda ładnie, jest trwała, oporna na upadki (raz mi spadła na kafelki w łazience i "żyje" ;)) Jedyny mały minusik jest taki, że ciężko zdjąć z niej końcówki :) Ale da się to przeżyć ;)
Zaznaczyłam, że kupię ją ponownie, ale mam nadzieję, że nie będzie takiej potrzeby, bo ta będzie mi służyć wieki :D

Używam tego produktu od: hmmm przynajmniej pół roku
Ilość zużytych opakowań: :D

super

fantastyczna suszarka i dosc tania kosztuje ok 160zl.
-Jak dla mnie jest bardzo lekka mam porownanie do innych suszarek jakich uzywalam.
-Bardzo łatwa w obsłudze
-bardzo estetycznie wykonana
-szybko suszy wlosy
-jonizazacja swietnie dziala.
Polecam wszystkim ta szuszarke bo jak dla mnie ideal.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań: