Avon, Skin So Soft, Firm & Tone Body Treatment (Ujędrniający balsam do ciała)

Avon, Skin So Soft, Firm & Tone Body Treatment (Ujędrniający balsam do ciała)

Balsam z formułą Soft Touch. Już po tygodniu wyraźnie poprawia jędrność, gładkość i sprężystość skóry. Po trzech tygodniach radykalnie zmniejsza cellulit. Natychmiast po użyciu wygładza i zmiękcza skórę, nadaje jej blask i zdrowy wygląd. Zawiera kompleks Triple Firm z kofeiną, algami i migdałami:
- znakomicie napina i wygładza skórę
- doskonale ujędrnia
- zapobiega cellulitowi

Jest dobry

Polecam, go działa, tak ajk zapewnia producent. Ujędrnia i świetnie się wchłania. Pachnie i fajnie sie rozprowada po ciele. Ma idealna konsystencję. Avon ma dobre balsamy tego typu.

Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Średni.

Balsam nie do końca mi się spodobał.

+ przy regularnym stosowaniu można był zauważyć lekkie napięcie skóry i jej ujędrnienie

- beznadziejne opakowanie a właściwie otwarcie ( nie raz straciłam paznokcie przy jego otwieraniu )
- okropny zapach - ciężko było mi się zmusić do używania go bo ten zapach mnie poprostu odrzucał

Używam tego produktu od: jakiś rok temu

Dobry na raz ;)

Nie jest to żaden balsam, tylko rzadkie jak woda mleczko. Używam je od 3 tygodni do ud, pośladków i brzucha a zużyłam 1/3 więc z jego wydajnością nie jest źle ;) Ma bardzo przyjemny, cytrusowy zapach. Trudno mi się wypowiedzieć na temat samego działania, ponieważ oprócz niego zdrowo się odżywiam, robię peelingi, pływam, ćwiczę, dużo spaceruję. Efekt jest taki, że mam uda gładkie i miłe w dotyku :) Nie wierzę, że tego typu kremu działają cuda, ale skoro już taki miałam w domu, to dlaczego by z niego nie skorzystać? Dodam, że w promocji kosztuje coś koło 10zł, więc nie ma co się martwić, że się przepłaci ;)

Używam tego produktu od: trzy tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

Całkiem dobry.

Tego balsamu posiadałam tę wersję (czyli starą) i nową. Spisywał się bardzo dobrze. :)

+ spełniał swoje podstawowe zadanie, bo faktycznie, ujędrniał i uelastyczniał skórę, była znacznie bardziej napięta i nie "trzęsła" się aż tak;
+ dość tani;
+ przyjemny, niedrażniący zapach;
+ szybko się wchłania;
+ nie zostawia tłustego filmu na skórze, ani nic w tym stylu.

- miał bardzo kleistą i oleistą konsystencję, wręcz wylewał się z opakowania;
- przy codziennym stosowaniu, niestety niewydajny.

Całkiem porządny, możliwe, że jeszcze kiedyś do niego wrócę - NIE WIEM... ;)

Używam tego produktu od: dwa lata w przerwami.
Ilość zużytych opakowań: dwa (nowa i stara wersja).

bardzo fajny balsam

- balsam jest tani i wydajny
- bardzo ładnie napina skórę, dzięki czemu skóra jest po użyciu elastyczna i ujędrniona
- ładnie pachnie
- dość szybko się wchłania
- nie zostawia tłustej warstwy na skórze

Ujędrnia

+ Ujędrnia skórę i to BARDZO, więc spełnia swoje zadanie.
+ Ma miły zapach.

-Leisty.
-Nie nawilża skóry, więc nie polecam dla osób z suchą skórą.
-Trochę się klei na skórze.

Używałąm go przez jakiś czas i byłam bardzo zadowolona, dopóki nie trafiłam na inny lepszy balsam ujędrniający.
Moim zdaniem jak na balsam o takiej pojemności za taką cenę wielkich rewelacji nie ma.

Używałam tego produktu przez ok. rok

Średni

Balsam ten dostałam,więc zakupu nie żałuję :p: Jak dla mnie bardzo średni balsam.Trudno mi powiedziec,czy ujędrnia,jeśli w ogóle,to raczej bardzo słabo,ale jest to jego plusem.Nawilża średnio,choc w czasie jego stosowania nie miałam problemu z przesuszoną skórą,ale nie była też ona jakoś super gładka i nawilżona długotrwale.Pachnie strasznie,kojarzy mi się to z jakimś lekarstwem :kwasny:
Konsystencja bardzo rzadka,za czym nie przepadam,ale szybciutko się wchłaniał.Powinien byc w związku z tym wydajny,ale był jakoś średnio :kwasny:
Przyznam,że na stopień nawilżenia mojej skóry nie narzekałam,ale jakoś go nie polubiłam.Więcej nie kupię :)

średniaczek- daję 3-

Spektakularnych efektów nie zauważyłam (w końcu to tylko balsam, nie serum...), jedynie delikatnie napięcie skóry, oraz całkiem niezłe nawilżenie.
Szybko się wchłania i jest wydajny.

taki średniaczek. ;)
zasłużył na 3-

raczej nie kupię go ponownie.

Używam tego produktu od: ok. trzech lat temu przez 4 miesiące
Ilość zużytych opakowań: dwa

Może być

Kupiłam ten balsam, bo skusila mnie promocja w katalogu. Skóra po nim była miękka, gładka, ale beż żadnych rewelacji. Nigdy nie umiałam oceniac balsamów, bo raczej ciężko było mi dostrzec jakiekolwiek efekty po ich stosowaniu, więc raczej zdążyłam się już przyzwyczaić, że takowych efektów zwykle nie ma ;p Najlepiej na moją skórę działaja 2 litry wody mineralnej wypijane codziennie, a balsamy raczej stosuję dla uczucia komfortu i ładnego zapachu ;) Wydaje mi się, że w tej cenie można znaleźć coś lepszego i w większym opakowaniu.

Używam tego produktu od:używałam przez ok. miesiąc

Bardzo fajny

Balsam jest bardzo fajny! U mnie ujędrnił skórę, szczególnie czuję to na ramionach. Fajnie się wchłania i ma ładny zapach. Ogólnie nie jestem zwolenniczką kosmetyków Avon, ale ten chyba jako jedyny bardzo polubiłam.

Używam tego produktu od: 2 lat z przerwą
Ilość zużytych opakowań:1,5

Można spróbować

Balsam lekko napina i wygładza skórę (efektu ujędrniania nie zauważyłam, ale na tym mi specjalnie nie zależało, więc nie czepiam się:))
Poza tym ma naprawdę śliczny zapach. :)

A teraz minusy:
- rzadka konsystencja, przez co balsam ciężko się wchłania
- mało wydajny- szybko się kończy
- nie jest wart swojej ceny...(w takiej cenie można kupić dużo lepszy balsam)

Ja jednak darzę go sentymentem i jeśli uda mi się trafić na promocję to pewnie jeszcze zamówię ten balsam u konsultantki ;)Używałam tego produktu: kilka miesięcy temu

Baardzo dobrze..dostatecznie..

Szybki bilans ;P

+ ładnie się wchłania - jest przecież na tę chwilę masażu więc dobrze, że nie psiu i już, no i można rozsmarować na większej powierzchni (ale są osoby, którym to nie odpowiada...)
+ odpowiada mi zapach - cytrusowy
+ dobrze , trzyma się toto :)
+ chyba najlepszy z całej linii
+ opakowanie ok

- ujędrnianie - jak na lekarstwo, może mam już takie koszmarne celluświństwo, to nie wiem

jak widać - bilans dodatni ;)

Ilość zużytych opakowań: 1 w zasadzie całe (coś na dnie spoczywa)