Synchroline, Synchrorose Fast (Krem-żel do cery z rumieniem i widocznymi rozszerzonymi naczynkami) (stara wersja)

Krem do twarzy, zorientowany na działanie ochronne - jest radykalnie działającym produktem dla delikatnej, naczyniowej, nietolerancyjnej i wrażliwej skóry. Charakteryzuje się właściwościami łagodzącymi, a także tym, że ogranicza czasowe i/lub permanentne zaczerwienienia i utrzymuje skórę w dobrej kondycji, redukuje widoczne małe plamki na twarzy. Dzięki systemowi "Flushing Control" efekty widoczne są bardzo szybko.
Preparat jest nawilżającym, delikatnym, szybko wchłaniającym się kremem. Po aplikacji, daje przyjemne uczucie świeżości. Doskonała baza pod makijaż.

łagodny i to tyle

Na całe szczęście dostałam na przetestowanie kilka saszetek tego kremiku, gdybym wyrzuciła na niego te 60 pln, byłabym wściekła jak osa. Krem jest łagodny i nie powoduje podrażnień i to wszystkie jego zalety. Przez tydzień używania nie zauważyłam żadnych efektów redukcji zaczerwienienia, ale może wymaga więcej czasu, trudno mi to ocenić. Natomiast uważam, że to znikome działanie, jakie zauważyłam jest absolutnie nieadekwatne do ceny, zwłaszcza, że musiałam się posiłkować drugim, bogatszym kremem, bo ten nie ma właściwości odżywczych ani nawet nawilżających. Gdybym używała tylko tego - witaj łuszczące się lico i widoczne zmarszczki! Wchłania się błyskawicznie i po kilku minutach skóra jest tak samo sucha, jakbym jej niczym nie smarowała. Nie widzę sensu kupowania kremu, który muszę poprawiać innym. Może dla skór mieszanych czy tłustych będzie odpowiedni i coś zdziała, ale niestety sucharki powinny poszukać czegoś innego, ja póki co zostaję przy LRP Rosaliac, wersja riche. Dwie gwiazdki daję za łagodność, choć uważam, że taki łagodny krem-żel można kupić 75% taniej.

Używam tego produktu od: ok. tygodnia
Ilość zużytych opakowań: kilka saszetek

Na mnie nie działa

Synchrorose Fast to niezbyt gęsty, luźny żel o żółtawym kolorze. Wchłania się błyskawicznie do całkowitego "zniknięcia", co przy mojej tłustawej w strefie T skórze było istostną zaletą w czasie gdy go używałam, czyli latem. Dla skóry suchej kosmetyk ten będzie z pewnością niewystarczający, bo konsystencja jest bardzo lekka, wręcz uboga, a krem pozbawiony jest właściwości pielęgnacyjnych - nawilżających czy odżywczych.

Po wchłonięciu trudno zaobserwować jakiekolwiek doraźne pozytywne działanie na cerę. Brak uspokojenia czy efektu wybladzenia zaczerwienionej cery naczynkowca.

Mimo wszystko chciałam dać mu się przekonać. Dałam mu relatywnie dużo czasu i dwie szanse (tzn. zuzyłam dwie tubki), bo zdaje sobie sprawę, że czasem w przypadku kosmetyków do cery naczynkowej efekt długofalowej kuracji może wynagrodzić cierpliwość użytkownika, pomimo pozornego braku działania na krótką metę.

Niestety, spotkał mnie zawód, bo po prawie trzymiesięcznej kuracji nie tylko nie było poprawy, ale wręcz odniosłam wrażenie, że stan mojej cery się pogorszył - w sensie natężęnia problemu naczynkowego, oczywiście, bo innych strat nie zaobserwowałam. Łatwo wykonać na nim makijaż, bo nie kłóci się z podkładami. Specyfik nie podrażnia, nie zapycha... no ogólnie jest, a jakby go nie było. Na mojej skórze się nie sprawdził.

Używam tego produktu od: używałam latem zeszłego roku
Ilość zużytych opakowań: 2 tubki

zdecydowanie tak!

Pomaga w walce z zaczerwienieniem.

Jest bardzo lekki, skóra staje się przyjemna w dotyku.

Mała tubka jest wbrew pozorom bardzo wydajna.

Najlepszy krem jaki miałam.

Używam tego produktu od: 4 miesiecy

jestem na nie

Kupiłam produkt zachecona bardzo dobrymi recenzjami w internecie. Mam cerę skłonną do zaczerwienienia, naczynkowa (od zimna, gorąca, kawy, alkoholu, w sytuacjach ważnych zarówno pozytywnych jak i stresujących) - moja mama tak ma ciocia a nawet wujek, który na policzkach na stałe ma czerwwone plamy. Ale co do produktu - nic nie zmienia nawet po długotrwałym uzywaniu i tak muszę malowac się mocno i matująco - tu wspomagam sie dermacolem (nie za często bo zapycha). Miałąm wrazenie, ze synchrorose fast wrecz mnie podrażniał. Teraz stosuje Avene z serii do cery naczynkowej i wiedzę niewielką róznicę, ale zawsze i do synchrorose nie wrócę!

Używam tego produktu od:4 m-cy

co dziwne, działa, i to jak...

Działa, i bardzo mnie to dziwi, ponieważ w składzie nie widzę ewidentnego stanu - kremo-żel działa wybitnie łagodząco, imponująco wyraźnie zwalcza rumień, a nawet na jakiś czas redukuje skłonność skóry do nagłych wybuchów zaczerwienienia. Nie wykazuje większego pozytywnego wpływu na naczynka, a i tego oczekiwałabym od podobnego preparatu. Jednak przy podobnej skuteczności prawdopodobnie kiedyś zakupię pełne opakowanie, minusem jest w tym przypadku wysoka cena preparatu...

Ilość zużytych opakowań: kilkanaście próbek (szalałam :D)

Naczynkom nie pomaga

Szukałam kremu na rozszerzone naczynka. Zachęcona opiniami wybrałam właśnie ten. Po zużyciu całego opakowania muszę stwierdzić, że na naczynka nie działa w żaden sposób. Od paru lat mam jedno pęknięte naczynko, a w czasie używania tego produktu pojawiło mi się obok drugie mniejsze.

Plus: w czasie kiedy używałam kremu nie czerwieniłam się tak mocno jak zawsze. Ale po dwóch tygodniach od zakończenia "kuracji" wszystko niestety wróciło do normy.

Moim zdaniem jeśli ktoś szuka kremu po to aby zredukować naczynka to jest to tylko strata pieniędzy.

Cos tam niby pomógł

Hmmm, sama nie wiem, jak mam się ustosunkować do tego specyfiku, bo po przeczytaniu recenzji spodziewałam się chyba większych efektów, a po prawie trzech miesiącach stosowania nadal mam nos jak krasnal i o zgrozo pokazać się ludziom bez makijażu.
Latem stosowałam kremy z wysokimi filtrami, nie opalam się na solarium, zażywam witaminę C, nie używam radykalnych kosmetyków, dbam o cre prawidłowo, jednakże spodziewałam się czegos wiecej po tym kremie, tym bardziej że jego cena nie jest super atrakcyjna.

Obecnie zakupiłam całą serię Synchrorose (Mleczko, Tonik, Krem Intensive) i wtedy będę już mogła jakoś obiektywnie ustosunkować się do tej serii :) Zapewne dodam recenzje do tamtych produktów po jakmś czasie.

Aha, a propos recenzowanego produktu:

jest bardzo wydajny
nie pomaga moim naczynkom

Używam tego produktu od: 3 miesięcy 2x dziennie
Ilość zużytych opakowań: 1,5

Pomaga

Krem jest naprawdę super,stosowałam go przez parę miesięcy (na noc i na dzień) i moje naczynka na skrzydełkach nosa były dużo mniej widoczne,konsystencja lekka,krem bardzo wydajny.
Stosowałam go tylko w miejsca gdzie miałam problem z naczynkami.
Niestey miałam 2-m-ce przerwy w stosowaniu tego kremu i naczynka znów staja sie bardziej widoczne. muszę do niego ponownie powrócić i pewnie już zostanę przy nim na długo.
Szkoda tylko że cena jak dla mnie zbyt wysoka

Używam tego produktu od:6 misięcy

Wspaniały,będę go używała

kupiłam i używam od 2 miesięcy raz dziennie (rano). Jest doskonały pod makijaż, twarz się po nim nie świeci, doskonale się wchłania. Pozostawia skórę gładką i odświeżoną. Skóra mojej twarzy cierpi na trądzik różowaty i notorycznie czerwieniłą się w różnych, nieprzewidywalnych momentach. Od czasu kiedy zaczęłam regularnie stosować Synchrorose Fast, napady czerwienienia się bardzo się osłabiły, nie przesadziłabym z twierdzeniem, że są teraz rzadkie i znikome. Ten kremik to naprawdę rewelacja. Bardzo mi pomógł.

super

Najlepszy z kremow jakie dotad uzywalam!
Plusy:
-nie podraznia skory
-bardzo delikatny
-szybko sie wchlania
-dodatkowo zawiera filtr ochronny
-skutecznie niweluje zaczerwienienia skory
-poprawia jej kondycje
Jedynym minusem tego kremu jest jego cena.