Yves Rocher, Arnica Essentiel, Huile Précieuse de Massage (Olejek pielęgnacyjny do rąk)

Odżywczo-ochronny preparat do pielęgnacji skóry rąk i paznokci. Zawiera olejki roślinne (pestki winogron, rzepak, dzika róża) o właściwościach intensywnie regenerujących. Doskonały do masażu dłoni.

Szału nie ma!

Dostałam ten olejek w promocji kupując inne kosmetyki tej marki. Używam go jedynie na noc. Rano dłonie są gładkie i dobrze nawilżone, choć szału nie ma. Do tego dość szybko się wchłania i nie zostawia tłustego filmu na dłoniach. Jednak jest dość mało praktyczne w użyciu. Buteleczka bardzo fajna. Średnio pachnie, ale jest wydajny. Nie mogę go zużyć od roku. :P

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: końcówka 1 opakowania

Fajny gadżet, ale nic poza tym

Dostałam w prezencie rok temu na Boże Narodzenie i tak się męczymy od tej pory...

KOSMETYK: Jest leisty, ale nietłusty. Dość szybko się wchłania. Ma ziołowo-męski zapach ;) I tu właściwie kończą się jego zalety, bo mam wrażenie, że w ogóle nie nawilża ani nie pielęgnuje dłoni, raczej je wysusza, także głównego zadania nie spełnia, a to powinno go dyskwalifikować jako kosmetyk.

OPAKOWANIE: Ma ładny design, chociaż jest dość nieporęczne, zwłaszcza tłustymi rękami trudno zakręcić z powrotem ten korek. Poza tym mogłoby być wykonane z twardszego plastiku, bo wygląda na porządne, a z bliska trochę rozczarowuje.

CENA/JAKOŚĆ: Zdecydowanie za drogi jak na to, co oferuje, choć dość wydajny - na aplikację wystarczy kropla. Dlatego trochę się jeszcze pomęczymy...

Używam tego produktu od: ponad roku

olejek, ale nie do zadań specjalnych;)

W grudniu na mikołajki dostałam od siostry prezent- zestaw kosmetyków YR do rąk, ponieważ ona wie, że jestem prawdziwym freakiem, jeśli chodzi o pielęgnację rąk.

Zwłaszcza teraz, w zimie, ręce szybko robią się suche i spierzchnięte, więc taki olejek nie jest zły.

Uważam, że jest całkiem w porządku również na dzień, np. przed wyjściem i przed założeniem rękawiczek. Nie tłuści zbyt mocno, ponieważ b. szybko się wchłania, zupełnie niemal jak krem;)

Ładne jest opakowanie, buteleczka całkiem miła, kolorek ładny, żółty, zapach fajny, trochę ziołowy, ale w sumie do przyjęcia.

Na noc, dla mnie zbyt słaby, tak się wchłania, że do rana dłonie wcale nie są zregenerowane, raczej suche. Na noc lepiej zastosować zwykły olejek z oliwek albo b. tłusty krem.

Używam tego produktu od: ok. 1 mies.
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Polecam jako urozmaicenie

Zakupiłam olejek w celu wzmocnienia kondycji dłoni i jako uzupełnienie ogólnej pielęgnacji dłoni.

+ ładne estetyczne opakowanie
+ przyjemny zapach
+ konsystencja olejku
+ natłuszcza skórę dłoni
+ lekko nawilża
+ sprawdza sie równiez do stóp
+ idealny do masażu
+ bardzo wydajny, wystarczy kilka kropel by rozporwadzić preparat

+/- długo sie wchłania, więc stosuję go na noc zakładając rekawiczki

Podsumowując- solo sie nie nadaje, gdyż jest za słaby, zatem nie stosowanie w tym czasie kremów może tylko skutkowac pogorszeniem kondycji dłoni. Jego działanie wzmacniające widoczne jest kiedy jest uzupełnieniem ogólnej pielęgnacji, a nie kiedy gra w niej główną rolę. Warto jednak stosowac, chociazby ze względu na zawarte w nim olejki.
Gwiazdka mniej za skromne działanie odżywcze.

Polecam.Używam tego produktu od: pół rokuIlość zużytych opakowań: w trakcie 1x100ml

_____________________________________________________________
Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.

koszmar

Kupiłam jak miałam przesuszone dłonie, chociaż kremu używamkilka razy dziennie. Podobał mi się zapach. Pomyślam, że skoro pasował mi krem z tej serii to olejek też będzie super. Błąd. Jak używałam raz i nakładałam rękawcziki (w zimie) i na noc, skóra dłoni była w porządku. Nie było znaczącej poprawy, ale myślałam, że to kwestia czasu i za rzadko go używam. Niestety jak byłam na urlopie w marcu i siedziałm w domu zaczęłam go wcierać kilka rzy dziennie. I co? Skóra się przesuszyła, była ściągnięta, bolały mnie dłonie. Olejek wylądował w koszu a ja ratowałm dłonie Neutrogeną i innymi silnymi kremami. Odradzam. Lepiej od razu wyrzucic pieniądze w błoto.

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: zużyłam 1/3 opakowania

kuszące opakowanie

Kupiłam ten olejek ze wzgledu na ciekawe opakowanie.........okazało się ze tylko owo opakowanie jest warte uwagi. W ogóle nie przemawia do mnie forma olejku, ręce najpierw są tłuste a po jakims czasie jeszcze bardziej suche niż przed użyciem. Dosłownie aż skóra mnie boli na dłoniach, jest taka napięta, szorstka:\\
Wolę jenak kremy:]
Nie zauważyłam żadnej poprawy w kondycji dłoni.
Co mi się w tym kosmetyku podoba to zapach..... taki ziołowy delikatny po prostu ładny.
Podsumowujac dość droki kosmetyk jak na to co sobą reprezentuje.

ciekawy gadzet

pierwszy raz uzywam olejku do rak i chyba mam mieszane uczucia! jak dla mnie nie jest wygodna w uzyciu, przypuszczam ze kazda inna by dla mnie nie byla? jako iz jest w formie plynnej (jak to oliwka), nie wchlania sie natychmiastowo (jak to oliwka) wiec ten masaz jest jednak konieczny, nie zauwazylam zadnej poprawy stanu dloni, ale tez nie uzywam jej codziennie. jedyne co moge powiedziec na plus to jest opakowanie ladne estetyczne i pozwala na wydobycie odpowiedniej ilosci produktu! jednak zostane wierna kremom!

mile urozmaicenie

olejek ma przyjemny zapach,nie pozostawia tłustych plam,błyskawicznie się wchłania,nie brudzi opakowania,jest bardzo wydajna
skora po uzycju olejka nawilzona,ale bez rewaljacji-jak po zwykłym kremie do rak.poprawy w kondycji paznokci nie zauważyłam.
raczej jest to taki drugi krem do rak na polkę którego używasz jak masz trochę więcej czasu bo musisz oliwkę wmasować

Używam tego produktu od: 3 m-cy

Swietny

Na zakup skusił mnie zapach, taki leśny zapach sosnowych igieł- bardzo odprężający (o ile ktoś lubi takie leśne zapachy).

Kupiłam w promocji chyba 40% taniej.

Jestem bardzo zadowolona, skóra po użyciu jest gładziutka i ślicznie pachnie, ładnie odżywia suche skorki w okół paznokci. Wchłania się dość szybko tylko trzeba dać naprawdę kropelkę- jest bardzo wydajny. Czasami daję kroplę na wacik kosmetyczny i poleruje paznokcie.

Na zimę jest za słaby, do tego trzeba inny mocniejszy krem, ale na noc jest ok.

Ja kupię na pewno ponownie.

Bajer;)

Długo zastanawiałam się nad tym olejkiem, w końcu razem z wakacyjną zniżkę kupiłam go. Pielęgnacja dłoni to mój konik, tym bardziej że mam bardzo suchą skórę i mało co mnie zadowala.

Olejek ma praktyczne opakowanie, plus za mały dozownik, nic się nie wylewa, tylko powoli kapie, można odpowiednio dozować ilość kosmetyku. Ładnie pachnie, trochę zioło. Delikatnie, ale nie za delikatnie;)

Masaż tym specyfikiem jest bardzo przyjemny. Dobrze się ślizga, nie wchłania zbyt szybko i wystarczy niewielka ilość, przez co jest bardzo wydajny. Nie jest tłusty, nie zdarzyło mi się żebym zabrudziła nim pościel (używam go tylko na noc). Dłonie po masażu są miękkie, odżywione i gładkie, jak po profesjonalnym zabiegu. Niestety u mnie efekt masażu nie utrzymuje się zbyt długo:( na noc muszę się dosmarować kremem, inaczej rano budzę się ze skórą suchą i ściągniętą, a nie lubię tego uczucia.
Dla kogoś mniej wymagającego będzie idealny, dla mnie to dodatkowy gadżet, przyjemny, ale nie niezbędny. Raczej go nie kupię ponownie, bo jest strasznie wydajny i trochę minie zanim go zużyję.

Używam tego produktu od: sierpnia

dla miłośniczek masażu

Olejek pięknie wygładza i zmiękcza skórę dłoni. Szybko się wchłania, ale wymaga krótkiego masażu. Nie jest tłusty, nie plami. Przyjemnie pachnie. Pozostawia jedwabistą skórę. Raczej w celach relaksacyjnych niż pielęgnacyjnych. Bo oprócz natłuszczenia nie zauważyłam innych walorów. Nie jest niezbędny, bo nie obejdzie się bez kremu, ale posiadanie go to czysta przyjemność. No, ale żadna miłośniczka kosmetyków nie zastanawia się nad praktycznością tego typu bajerków kosmetycznych. Cieszą oko i serce same w sobie. Odstresowje się dzięki powolnemu, długiemu masażowi. Nałożony na krem podbija jego działanie. Stosuję również do stóp i to tego również nadaje się wyśmienicie, szczególnie jeśli wciera go mój TŻ :)

Używam tego produktu od: ok 2 m-ce niereglarnie

Rozczarowanie

Producent obiecuje nawilżanie i wygładzenie. Skóra jest wygładzona bo olejek się nie wchłania tylko zostaje na skórze, dzięki czemu skóra jest śliska (czytaj: gładka). A jeśli się nie wchłania to chyba również nie odżywia. Nie wiem jakim cudem skóra rąk zostaje po nim sucha - może dlatego, że wg opakowania jest to "suchy olejek" ;-D .
Przestałam go używać na sucho tylko stosuje go do moczenia rąk - w tej roli trudno nawalić.