Lotta Luv, Dairy Queen, Lip Balm

Lotta Luv, Dairy Queen, Lip Balm

Dairy Queen to balsamy do ust w sztyfcie o smaku lodów waniliowych z dodatkiem czekolady, truskawek, wiśni i karmelu. Pielęgnują i chronią wargi dzięki zawartości wosku pszczelego. Produkowane w sześciu smakach:
- Vanilla Cone
- Chocolate Dipped Cone
- Cherry Dipped Cone
- Strawberry Sundae
- Chocolate Sundae
- Butterscotch Sundae
Produkt niedostępny w polskich sklepach.

Skład: Mineral Oil, Petrolatum, Cetyl Alkohol. Polybutene, Copernicia Cerifera (Carnauba Wax), Beeswax, Fragrance, Titanium Dioxide, Microcrystaline Wax, Mica, Tocopherol, Isopropylparaben (może zawierać również: D&C Yellow 10, Iron Oxides, FD&C Yellow 6, D&C Red No. 27 Lake, FD&C Blue No. 1 Lake)

Cena: $ 3 /4,25 g

Mniam...

To jedne z moich ulubionych (obok Lusha i Clinique) balsamów do ust. Jakością pielęgnacji dorównują naszym "miejscowym" sztyftom Nivea i Bebe, ale zdecydowanie przewyższają je smakiem i przyjemnością używania. :D

Mam alergię na szminki i czerwone błyszczyki, za to łatwo pierzchną mi usta, więc takie sztyfty są moim niezbędnikiem. DQ doskonale chroni, nawilża i lekko natłuszcza, nie oblepiając przy tym ust nieprzyjemną warstwą. Koi podrażnienia. Uprzedzam jednak, że sam sztyft jest dość twardy, ale ja akurat to lubię.

No i ten smak ... Oczywiście nie wypróbowałam jeszcze wszystkich sześciu, ale te, które przetestowałam kocham po prostu. :D Smak i zapach wanilii jest naturalny, słodycz nie zamienia się wkrótce w nieprzyjemny gorzki posmaczek i pozostaje z waniliową nutką do końca (czyli do zjedzenia). ;)
Jedyne co mi się w nich nie podoba, to typowe dla "hamerykanckich" balsamów opakowanie z nalepką, ale i tak Smackersy, ze swoim chemicznym posmakiem nie dorastają DQ do pięt!