Avon, Skin So Soft, Firm & Tone Body Smoother (Ujędrniający żel pod prysznic)

Avon, Skin So Soft, Firm & Tone Body Smoother (Ujędrniający żel pod prysznic)

Ujędrniający żel pod prysznic
- już po tygodniu stosowania poprawia jędrność i gładkość skóry
- wspaniale odżywia i nawilża
- doskonale oczyszcza, odświeża i rewitalizuje skórę
- nie wysusza skóry.
Zawarty w żelu Kompleks Triple Firm z kofeiną, algami i migdałami:
- znakomicie napina i wygładza skórę
- doskonale ujędrnia
- zapobiega cellulitowi.

Bardzo dobry żel

- "już po tygodniu stosowania poprawia jędrność i gładkość skóry" - u mnie nawet szybciej :D
- doskonale oczyszcza, odświeża i rewitalizuje skórę
- "nie wysusza skóry" - zgadzam się :D
- "znakomicie napina i wygładza skórę" - skóra rzeczywiście jest napięta i wygładzona
- "zapobiega cellulitowi" - nie wiem czy zapobiega, ale na pewno nie zmniejsza

Ponadto:
- jest wydajny
- dobrze się pieni

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

taki sobie

Kupiłam w serii w cenie promocyjnej , żel ma swoje zalety jak i wady

na plus :
- ładny zapach
- dobrze się pieni
- wydajny
na minus:
- uczucie ściągnięcia skóry
- tworzy się taka dziwna powłoka na skórze , nie wiem jak to określić ale woda dziwnie spływa po skórze :P

Jestem zadowolona

Używam całej serii SSS ujędrniającej od bardzo dawna(żel, balsam i tonik). Jestem zdania że poprawia jędrność skóry i fajnie wygładza. Dodatkowo zapobiega powstawaniu cellulitu (zmiany jakie mam nie postępują naprzód). Bardzo ładnie pachnie cytrusami i dobrze się pieni(ale tylko gdy myję się gąbką).Jedyny minus za zbyt rzadką konsystencje.

NAJLEPSZY Z SERII SSS:)

Żel kupiłam w zestawie za 29,90zł i co najważniejsze nie żałuje:) ŻEL napina skórę i ujędrnia. Ma przyjemny zapach,troszkę cytrusowy. WYGŁADZA SKÓRĘ, co jest zauważalne po pierwszym użyciu. Konsystencja jest troszkę wodnista, więc nie trzeba wyciskać zbyt wiele żelu, ponieważ na długo może nie starczyć. Oczywiście nawet wyciskając małą ilość kosmetyku można spokojnie rozsmarować go na nogach i brzuchu(tak ja robię). Już w połączeniu z małą ilością wody bardzo się pieni, co jest dla mnie dużym plusem.
Hmm... myślę nad minusami i powiem szczerze, że jak dla mnie ten kosmetyk ich nie posiada, chociaż patrząc na recenzję niektórych poprzedniczek znalazło by się ich sporo, ja na szczęście nie zgadzam się z żadną negatywną opinią. Aha jeśli chodzi o redukcję cellulitu to ten kosmetyk nie jest do tego stworzony, nie zawiera żadnych składników, które mogły by w tym pomóc, więc nie wiem czemu niektórzy piszą o tym, że nie redukuje cellulitu. On ZAPOBIEGA (dzięki kofeinie, migdałom i algom) nie REDUKUJE- proszę dokładniej czytać:)

Taki sobie

nie sadze zeby zel ten ujedrnil mi skore, raczej czulam sciagnieta skore, przy tym wysuszona. Co do zapachu to mógłby byc lepszy,wyczuwalam w nim zapach mydla jakby szarego, zwyklego, niezbyt przyjemny.
Zel dosc dobrze sie pieni, poza tym nic szczegolnego nie moge o nim napisac.
Ogolnie to jestem rozczarowana firma avon. Duzo produktow ktore tam kupilam nie spelniaja swoich zadan, a wrecz odwrotnie. Najlepsze nasze polskie kosmetyki, zreszta o wiele tansze.

Używam tego produktu od:roku

może być

Nie jestem zachwycona, ale tez nie zawiedziona. Jedno swoje główne zadanie spełnia - bardzo dobrze ujędrnia, to aż zadziwiające, za to jak najbardziej plus. Natomiast mam wrażenie, że trochę wysusza. Poza tym plus za to jeszcze, że nie podrażnia moich zadartych skóre:) to brzmi kompletnie nie na temat, ale większość masek czy balsamów ujędrniających <głównie z algami, ale nie tylko> bardzo podrażniają moje zadarte skórki paznokci, a ten nie:P

Tak

Jak dla mnie bomba! Był kiedyś zestaw żel, balsam i te urządzenie do ujędrniania. Po codziennym używaniu było widać efekty, cellulit się zmniejszał, skóra był ujędrniona. Po ok 2 tyg. używania cellulit sie "wyleczył". Bardzo go polecam;)

Używam tego produktu od:już nie używam

Paskudny

Jedynym plusem tego żelu mógłby być zapach- taki grejpfrutowy. Niestety nawet to nie pozwala ma dodać mu nawet 1 gwiazdki gdyż jego właściwości są okropne.

Po pierwsze: baaaardzo niewydajny, już chwilę po nałożeniu na gąbkę czuję się jakby nie było na niej żelu i jakbym drapała się jedynie mokra gąbką- zero poślizgu :/ Trzeba nakładać kolejny raz.

Po drugie: po umyciu skóra jest szorstka, ma duże tarcie jak...po umyciu mydłem! Obrzydliwe uczucie. Nawet najtańszy żel z Lidla za 1,70 jest o niebo lepszy pod tym względem.

Nie mogę się doczekać aż opakowanie się skończy.Używam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Nigdy więcej

Przyznaję się- przed zamówieniem nie spojrzałam na recenzje całej serii ujędrniającej, więc teraz mam za swoje. Zamówilam zestaw w promocyjnej cenie:ten oto żel, balsam do ciała i rękawicę do peelingu, bo coś mi przyszło do głowy, że przydałoby się nadać całemu ciału (zwłaszcza udom) choć odrobiny jędrności, bo dotad w ogóle o to nie dbalam.

Moje poprzedniczki pisały,że ten żel jest gesty i robią się w nim jakieś gluty. Mój wręcz przeciwnie, jest bardzo wodnisty, a przez to zupełnie niewydajny. Już po tygodniu zauważyłam duży ubytek w opakowaniu, co bardzo mnie zdziwiło, bo żele starczają mi zawsze na co najmniej 4 miesiące. Pieni się dobrze, i za to właśnie dostaje dwie gwiazdki, bo inaczej ocena byłaby jeszcze niższa.
Zapach z zalożenia miał być zapewne cytrusowy, ale zalatuje chemią i jest bardzo sztuczny. Żel podczas mycia zupełnie nie nawilża skóry, ale sprawia że po jego spłukaniu staje się szorstka, zupełnie bez poślizgu. I co najgorsze- wysusza. Oczywiście żadnego efektu ujędrnienia nie zauważyłam, ale mniejsza z tym- mogło by go nie być, ale produkt niech by chociaż nie siał spustoszenia na skórze.
Zdecydowanie nie polecam i żałuję wydanych na niego pieniędzy, bo już za 6 zł mogę kupić żel Palmolive, któremu nie można nic zarzucić.

Używam tego produktu od:ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań:koniec pierwszego

Nie jest źle...

Żel mi się podobał - zwłaszcza ten niepochwalany zapach...
jest lekko cytrynowy, świeży... no mi odpowiada, ale to rzecz gustu :).
Nie narzekam na mycie - mnie czyści elegancko, raczej nie miałam problemu "ściągnięcia".
Co do "leistości" - na myjkę był w sam raz, niewiele idzie, a człowiek się cały wypluska :)
No i nie zanotowałam (może jeszcze) tych sławetnych glutów ;)

Z minusów - nie zauważyłam poprawy kondycji skóry (ok wiem, cellulitu nie wyleczę kremem, ale tu zupełnie nic mimo używania całej serii....)

Ilość zużytych opakowań: 2/3 za mną :)

Dziwny

Żel dostałam w prezencie-przynajmniej nie jest mi szkoda kasy.:) Zapach beznadziejny wręcz odpychający, konsystencja żelu rozprowadza się łatwo na ciele pozostawiając ją spiętą. Efekt zciągniętych pleców i rąk nie jest najlepszy ale przecież to żel ujędrniający. Preparat osadza się w wieczku tworząc coś w rodzaju gumy natomiast w środku jest normalny.

Używam tego produktu od:roku

beznadzieja.

tak jak wspominaly poprzednie recenzentki zel zbil sie w jakas taka kule i nie chcial dac sie wycisnac z butelki. skora po nim byla szoprstka jakby pozbawiona zewnetrzenj ochrony,jak przejechalam reka po nodze lub rece to uczucie jakbym sie wogole nie umyla,skora nie byla gladka. balsam z tej serii wchlania sie beznadziejnie,wiec ogolnie zadnego komsetyku z serii sss ujedrniajacej nie polecam.

Używam tego produktu od:butelka raz kiedys