Garnier, Intensywna pielęgnacja ujędrniająca skórę, Antycellulitowy żel wyszczuplający

Zgłaszająca osoba: Mary.Ann20

Antycellulitowy żel wyszczuplający lipo-kofeina usuwa nagromadzony tłuszcz gingko zapobiegające gromadzeniu się tłuszczu zapobieganie nawrotom cellulitu spala tłuszcz i wstrzymuje jego gromadzenie się testowany dermatologicznie W 4 tygodnie pozwala pozbyć sie aż do -1,9cm!

Jego formuła zawiera lipokofeinę, która spala tłuszcze, oraz opatentowany aktywny składnik gingko, aby wstrzymać gromadzenie tłuszczu.

Cena: ok. 23zł-30zł / 200ml

Klej do tapet

Jak w tytule.

Produkt ma dosc swiezy cytrusowy zapach, opakowanie ma ladny zolty kolor i na tym koncza sie plusy produktu.

Oczywiscie glupia zwabiona promocja zakupilam 4 butelki, bo przyszedl czas gdy nagle ocknelam sie i zauwazylam ze skonczyly mi sie zapasy do pielegnacji ciala.

Pomyslalam ze jesli nie polubie, to zawsze bede mogla oddac siostrze. Niestety nie, bo swoja siostre kocham a ten kosmetyk nie nadaje sie nawet aby go za darmo tesciowej sprezentowac.

Do rzeczy, konsystencja jest jako taka, ale zel po nalozeniu obrzydliwie sie lepi, moje dlonie sa jakby upaprane klejem do tapet. Kto tapetowal, wie o czym mowie.

Produkt wyglada jak krochmal i zachowuje sie jak krochmal. Nie daj Boze przejechac dlonmi po skorze po aplikacji, zroluje sie jak sylikon budowlany.

Okropienstwo.
Jestem absolutnie na nie.
Wielkie rozczarowanie bo zwykle produkty Garniera moge kupowac w ciemno, a tu masz Ci babo krochmal.

Nie zauwazylam zadnych zmian po uzywaniu tego produktu przez prawie rok, oprocz rozstroju nerwowego.

Używam tego produktu od: Probuje zmeczyc od roku
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 3 butelki.

Nic szczególnego

Lubię kosmetyki Garnier, ale ten jest po prostu słaby.
Plusy:
-wydajny
-wygładza i ujędrnia skórę
-delikatnie zmniejsza widoczność cellulitu
Minusy:
-zapach (zostaje nawet na ubraniu)
-zostawia warstwę na skórze, która ślizga się przy myciu
-wodnista konsystencja
-strasznie brudzi przy nakładaniu
Nie wydaje się jakby miał spełnić obietnice dotyczące cellulitu, ale można stosować do wygładzenia i ujędrnienia skóry, bo w tym sprawdza się nieźle. Polecam jednak poszukać innego kosmetyku ze względu na wyżej wymienione minusy - zniechęcają do stosowania.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Zdecydowane NIE

Zdecydowanie odradzam ten żel. Po pierwsze jest strasznie klejący, zostawia nieprzyjemny lepki film na ciele, zapach jest zbyt intensywny, drazni strasznie.

Nie wspominajac ze nie widze efektów, i nie chodzi mi tu o wyszczuplenie bo nie oczekuje że tłuszczyk mi zejdzie od balsamu ale fajnie by było żeby chociaż ujędrniał skórę a niestety nie zauważyłam. Po raz kolejny Garniej mniej zawiodł

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 200ml

okropny

kupilam raz bo byla oferta,nie moglam go skonczyc,rolowal sie byl lepiacy ze przyklejaly mi sie nogi do poscieli,i jeszcze ten intensywny zapach,nie nie nie absolutnie nie.

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1opakowanie

hm, nazwa może zmylić :/

Drogie Panie, cóż powiedzieć. Nie wyszczupli. Cellulitu nie zlikwiduje. Powiedzmy sobie szczerze, że gdyby się dało za 30 zł robić takie cuda to wszystkie byłybyśmy szczupłe i piękne!
Forma żelu przyjemna, aczkolwiek wydaje się że za długo siedzi na skórze. Dziwne uczucie bo on się wchłonął tylko zostawia taki "napinający" film. I wydajemy się.....gładsze? Nie wiem, tak mówi mój luby. Trzymam w lodówce i nakładam taki zimny. Cellulit nie lubi zimna, a żel szybko się chłodzi więc atakuję! Skręcam się przy tym pokryta gęsią skórką :-( zwłaszcza zimą. hehe, ale czegóż się nie robi...
Ogólnie spróbować można. Wydaje się być lepszy od eveline.
Ps dodam że kupuję kiedy jest jakaś mega promocja :)

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: trzy

a ja go lubię

Ja po prostu lubię stosować ten żel. Tak od czasu do czasu. Najlepiej jak jest w promocji :).Ładnie napina skórę, wygładza, z masażem zmniejsza cellulit. I ten zapach. Uwielbiam wszelkie cytrusowe antycellulity.

nic specjalnego

hmm

ma bardzo fajny zapach dobrze sie rozsmarowuje
ale ...

żadnych efektów:(

troche sie klei po nałożeniu, trzeba odczekać aż sie wchłonie.

jak już wspomniałam efektów nie zauważyłam, a cena dośc wysoka za produkt który nie spełnia swoich celów :(

znam lepsze i tansze produkty do walki ze skórką :)

Używam tego produktu od: od czasu do czasu

bez rewelacji

Jesli o mnie chodzi to ten zel mnie zawiodl.
Balsamy garniera sa naprawde dobre a ten zel to jakas pomylka.Kupilam go w zestawie z rollonem bo smiesznie niskiej cenie.
Minusy:
-nie da sie masowac bo sie roluje
-mialam uczucie jakby cialo sie kleilo
-kiepsko sie rozprowadza
-nieprzyjemny w uzyciu

jedyny plus jest taki,ze skora wydaje sie napieta po zastosowaniu

Ogolnie moim zdaniem nie warto go stosowac

Używam tego produktu od:niedawna
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego i ostatniego

oj nie bardzo

Produkt zakupiony w celu walki z cellulitem-w stopniu podstawowym czyli cellulit mało widoczny. Po posmarowaniu pierwszym efektem jest zauważalna gładkość, ale generalnie stosując go systematycznie spodziewać się szałowych efektów nie można. Mimo fajnej ceny i ampułek gratis co Garnier często dorzuca nie skusze się więcej bo spodziewałam się po nim więcej.

Używam tego produktu od:2 mies

bez rewelacji

używałam przez jakiś czas ale muszę przyznać, że w sumie nie zobaczyłam jakiś super efektów..;/ żel brzydko pachni i strasznie się lepi, poza tym długo się wchłania. ujędrnia skórę nieźle ale poza tym nic więcej.

Używam tego produktu od: używałam z pół roku

w miarę

Kupiłam go raz, używałam na przemian z tym specyfikiem z garniera roll-on.
Nie jest aż taki rewelacyjny.
W miarę fajnie pachnie, efektów cudownych nie było, skóra gładsza, cellulit minimalnie zniknął. Są lepsze kremy, a tańsze

Używam tego produktu od: raz

ojj nie!

Też żel w moim przypadku w ogóle się nie sprawdził i miał być jedynie zamiast kremu chłodzącego z firmy Eveline gdyż potrzebowałam czegoś na zimę ;).

Plusy:
+ w miare szybko się wchłania,
+ skóra w miarę napięta.

Minusy:
- zapach bardzo alkoholowy,
- miałam wrażenie że cała się lepie,
- nie zmniejszył w ogóle cellulitu,
- przy próbach masażu złaził od razu, rolował się.

Na pewno nie kupię tego specyfiku ponownie, gdyż jest kilka kremów trochę tańszych i mających lepsze działanie.

Używam tego produktu od: zima 08/09
Ilość zużytych opakowań: umęczone 1