Dr Irena Eris, Skin Mood, Affini - Żel do mycia twarzy

Dr Irena Eris, Skin Mood, Affini - Żel do mycia twarzy

Dokładnie oczyszcza skórę. Zawiera ekstrakt z liści czerwonych winogron oraz kompleks RMango o działaniu odżywczo - nawilżającym. Oczyszcza skórę twarzy, nie naruszając jej naturalnej warstwy ochronnej.

Dość dobry

Posiadam całą serię Dr Ireny Eris Skin Mood, ale oceniając bezpośrednio sam żel muszę przyznać, że jestem z niego dość zadowolona. Jest bardzo delikatny, ma przyjemny zapach i przyjemną konsystencję. Po umyciu nim twarzy odczuwa się pewien komfort, skóra twarzy jest delikatna. Poza tym jest dość wydajny. Nie wiem czy dokonam ponownego zakupu, gdyż podobno należy co jakiś czas zmieniać produkty pielęgnacyjne, ale polecam.

Dodano 04.08.2010
Odkąd używam zestawu 3 kroki Clinique wiem, że ponowny zakup Skin Mood nie wchodzi w grę, ale ogółem jest to dobry produkt więc jak ktoś pyta to polecam :)

Używam tego produktu od: 1 roku

nic specjalnego

Za tę cenę spodziewałam się czegoś dużo lepszego.
Moją delikatną cerę wysusza. Oczyszcza dobrze, ale instrukcja obiecuje więcej, a niczego nie zauważyłam.
Fakt, że żel wysusza moją skórę dyskwalifikuje go nieodwołalnie --> zostanie zużyty dolany do półlitrowej butki żelu do mycia ciała dla całej rodziny.
Nie polecam. Za tę cenę można kupić 2 lub 3 lepsze żele.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w toku

Rewelacyjny!

Żel jest bardzo delikatny, nadaje się do mojej skóry -mieszanej, która czasami potarfi być dość sucha jak i przetłuszcać się, w zależności od fazy cyklu... Bardzo dobrze oczyszcza skórę, świetnie zmywa makijaż nie podrażnia przy tym oczu! :) Ma ładny delikanty zapach ( dla niektórych leciutko pachnie apteką ;) ) Produkt jest godny polecenia! Jego wydajność jest naprawdę duża, wystarczy nieduża ilość na dłonie, lekko się pieni..... i kiedy w butelce zostaje go już odrobina, i wydaje się, że zaraz puste opakowanie wyrzucimy do kosza, tymczasem trzeba go poprostu "zmęczyć" i szybko kupić nowe opakowanie :) którym można się cieszyć i cieszyć :) chyba najdłużej "używalny" żel jaki miałam!
Tak więc:
-doskonale oczyszcza, zmywa make-up
-ładnie pachnie
-gęsty, bardzo wydajny
-jest naprawdę delikanty, aksamitny, łagodny dla skóry
-warty swej ceny, jak na dobrych kilka m-cy stosowania (ok 6-7m-cy stos. 2-3 razy dziennie)

Ilość zużytych opakowań: kilka

świetny do demakijażu

Kupiłam go przypadkiem, w zestawie z kremem matującym i pod oczy. Płyn jest dość wydajny, dobrze się pieni i świetnie oczyszcza. Ponadto jest bardzo delikatny - nie podrażnia nawet, gdy zmywam nim makijaż oczu. Raczej nie przesusza, ale moja skóra po każdym żelu jest ściągnięta (to raczej "zasługa" warszawskiej wody...). Zapach jest bardzo delikatny, niemalże niezauważalny. Opakowanie dość wygodne, ale przede wszystkim estetyczne :)

Być może jeszcze kupię. Polecam!

Używam tego produktu od: 1 mies
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

zdecydowanie polecam

Srednio przepadam za zelami do mycia twarzy - poniewaz nie wazne jaki wybieralam zawsze przesuszaly mi lekko skore. Jednakze ten zel to strzał w dziesiątkę.

+ bardzo dobrze nawilża
+ pięknie pachnie
+ jest bardzo wydajny (wystarczy dosłownie kapka do umycia twarzy)
+ skóra ładnie i zdrowo wygląda

trochę wysoka cena w perfumeriach, ale w aptekach internetowych czy allegro juz za 27 zl

Używam tego produktu od: 1 rok

przeciętny

Przede wszystkim to nie jest to super oczyszczający żel.
Jak przecierałam twarz tonikiem po umyciu tym żelem to zostawały mi wyraźne ślady niezmytego makijażu. Dla mnie to spory minus. Jednak dzięki temu zrozumiałam jak ważne jest wcześniejsze zmycie makijażu mleczkiem lub płynem micelarnym.

Generalnie po wcześniejszym umyciu mleczkiem może być. Zapach dość chemiczny ale mi nie przeszkadza.
Nie wysusza, nie ma uczucia ściągnięcia, w miarę wydajny choć
w tej kwestii też nie jest prymusem.
Znam dużo lepsze, chociaż można wypróbować.

Ilość zużytych opakowań: 1 i ostatnie

podrażnia

Niestety nie mogę podzielić wielu pozytywnych opinii o tym żelu. Owszem opakowanie jest ładne, żel pięknie pachnie i jest wydajny, nie ma w składzie sls-ów, ale mnie podrażnia. Po jego użyciu moja skóra jest zaczerwieniona, wysuszona, pełno na niej łuszczących się skórek i robią się krostki. Dla co wrażliwszych twarzy absolutnie nie polecam.

Używam tego produktu od: września 2007r.

rozczarował mnie

Kolejne rozczarowanie produktem Eris.

Z plusow, jakie ma ten zel, mozna wymienic tylko:
+fajne i poreczne opakowanie
+ wydajność
+ brak podraznien i uczucia sciagnietej skory

Minusy pojawiaja sie przy jego działaniu.
Zel pieni sie srednio, niedokladnie oczyszcza skórę (co widac po przetraciu jej tonikiem). Zbawiennego dzialania na moją cere nie zauwazylam.

Cena co do jakosci - wygorowana!

Używam tego produktu od:paru tygodni
Ilość zużytych opakowań:jedno

przyzwoity

Zdradzilam ten zel z moim ulubionym zelem melisowym Aptekarza Schellera ale mimo, ze zel Eris drozszy, stojac przed polka w drogerii, powiedzialam sobie, ze nie mam zamiaru otwierac opakowania codziennie zebami i wysuplalam 10 pln wiecej :D
Opakowanie owszem, bardzo eleganckie, zakreca sie po prostu zakretka :) jest tez zabezpieczone przez producenta przed przypadkowym odkreceniem naklejka, ktora sie na szczescie odkleja nie pozostawiajac kleju z siebie na opakowaniu ;)
Zel jest gesty, prawie sie nie pieni (jak wszystkie takie zele autorstwa Erisu), dziurka w opakowaniu malutka - mozna latwo dozowac produkt a jest on na prawde wydajny, wiec cena nie wydaje sie taka straszna.
Buzie oczyszcza ladnie, standardowo, nie sciaga, pachnie bardzo delikatnie, prawie wcale. Zmywalam nim tez makijaz oczu ale potem musialam jeszcze poprawic dwufazowym plynem Garniera do cery wrazliwej (i dlaczego tej serii nie ma w Polsce? :( )
Czy dziala stabilizujaco? Nie wiem, mam ostatnio przesuszona cere, nic mi nie wyskakuje, wiec teoretycznie nie jestem targetem tego produktu. Kupilam ze wzgledu na brak SLS i...opakowanie. Ech, baba :D

Używam tego produktu od: 2-3 miesiace
Ilość zużytych opakowań:wciaz mam polowe opakowania!

Przyjemniaczek :)

Naprawdę fajny jest ten żel :D Ma gęstą konsystencję, dobrze się pieni i świetnie oczyszcza cerę, nie wysuszając jej przy tym (!) Przyjemny w stosowaniu - delikatnie nienachalnie pachnie. I jest niesamowicie wręcz wydajny, do umycia wystarczy niewielka kropla :) Wart wypróbowania.

Ilość zużytych opakowań: ciągle w trakcie pierwszego

bardzo dobry

Baardzo wydajny, niewysuszajacy buźki produkt. Dobrze zmywa makijaż. Przepiękny subtelny zapach.
Najlepiej używać całą serię. Pomogła mi uregulować produkcję sebum.

świetny

Żel jest naprawdę świetny, godny polecenia.

+ bardzo wydajny
+ bardzo dobrze oczyszcza (nawet makijaż z oczu)
+ nie wysusza skóry
+ skóra jest miła w dotyku
+ bardzo przyjemnie pachnie

Ja polecam! Wad nie zauważyłam :) (może wyjdą za jakiś czas, wtedy uzupełnię) :)

Ilość zużytych opakowań: pierwsze