Oriflame, Pure Skin, Mattifying Cream (krem matujący)

Oriflame, Pure Skin, Mattifying Cream (krem matujący)

Krem matujący. Zapobiega błyszczeniu skóry, nadaje jej matowy wygląd. Nawilża i chroni przed wypryskami. Testowany dermatologicznie.

dobry

Krem matuje, ale nie jest dobry pod pokład, bo się roluje. Dla mnie świetny raczej na noc
-nawilża, ale matuje skórę
-przepięknie pachnie
-bardzo wydajnyhttps://wizaz.pl/kosmetyki/nowa_recenzja.php?produkt=14188

-drogi jak na tak małe opakowanie

Używam tego produktu od: dwóch lat, ale nieregularnie
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 4 lub 5

Straszny

Kupiłam go jakieś 5 lat temu. Jedyne co w nim dobre to ładne, praktyczne opakowanie. Krem nie matuje, nie pomaga cerze w zaden sposób, roluje sie pod podkładem, jednym słowem jest tragiczny. W dodatku nie kosztuje 5 zł.

Używam tego produktu od: nie uzywam

NIEEEEEEEE!!!!!

Okropny! ;/ tlusty, nic nie pomaga
jedyna zaleta to to ze ladnie pachnie! nic wiecej.

baardzo dlugo sie wchlania, niewygodny, nie pomaga nic na pryszcze i krostki...

nie kupujcie bo pieniadze pojda na marne. ;/

Używam tego produktu od: mam od 1 roku.

Hmm...

Kupiłam go z myślą o tym że bedzie pod podkład jako matujący krem. Niestety sie pomyliłam. W moim przypadku z bardzo tłustą cerą krem jedynie nawilża a efekt matowienia jest niedostrzegalny.
Może dla osób z cerą mieszaną i suchą jest ok ale niestety nie dla mnie.
Mimo wszystko ma przyjemny zapach starcza na dość długo oraz świetnie nawilża cere.

S U P E R ! ;)

Wydajny, starcza na długo chciaż ma tylko 50 ml ;)
Wspaniale matuje skóre,
Ładny, przyjemny zapach.

GODNY POLECENIA

ale nie wiem czy kupie go jeszcze raz,
bo chcę spróbować czegoś innego ;D

sympatyczny

Kilka lat temu gdy byłam nastolatką i miałam problemy z trądzikiem po krem ten sięgałam bardzo często, gdyż przede wszystkim koił i nawilżał młodą problematyczną skórę a większość kremów dla skóry trądzikowej niestety wysuszały przede wszystkim. Ostatnio skusiłam się i znowu go zakupiłam mimo,iż jestem już po 20-stce, ale potrzebowałam jakiegoś lekkiego matująco-nawilżającego kremu i padło na ten bo jest tani, mam do niego sentyment i nadal całkiem nieżle działa. Oczywiście nie zwęzi porów i nie zmniejszy innych uporczywych niedoskonałości, ale stosowany przez dłuższy czas zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych niespodzianek w postaci pryszczy. Krem jak już wspomniałam świetnie nawilża i zmiękcza tłustą skóre, poza tym niemal od razu po nałożeniu skóra jest matowa bez żadnego połysku. U mnie efekt matu trwa przez 2-3 godziny. Znam kremy które matują na dłużej, ale oczekiwałam od tego produktu lekkiego nawilżenia bez natłuszczenia i w tym sie sprawdził. Nie zamierzam do niego wracać na dlużej, bo jestem już na niego za stara, ale myślę , że jest to bardzo dobry wybór dla 15-20 latków, w dodatku bardzo niewiele kosztuje w promocji.Używam tego produktu od:kilka lat
Ilość zużytych opakowań:kilka

genialny

Najlepszy jaki miałam
Minusy :
-nie ma !
Plusy:
-świetnie nawilża
-dobrze matuje
-nie zatyka porów
-zapobiega powstawaiu pryszczy, zaskórników itp

Używam tego produktu od półtora roku

Nigdy więcej !

Używałam tego paskudztwa razem z żelem do mycia. W kontakcie z moją skórą zapach zmienił się w dziwny smród :| A na dodatek w kilka minut po posmarowaniu twarz zaczęła mnie szczypać i pojawiła się wysypka, swędząca wysypka która utrzymywała się przez 2 dni :/
Już nigdy więcej kosmetyków oriflame :(

Używam tego produktu od: klika dni
Ilość zużytych opakowań: wyrzuciłam po kliku uzyciach

Wspaniały !

Mam tłustą cerę i od dawna poszukiwałam kremu, który sprawi, że moja skóra na długo stanie się matowa !! No i znalazłam !! Krem matujący Oriflame jest fantastyczny. Moja skóra jest po nim gładsza, milsza w dotyku, nie błyszczy się i mam o wiele mniej wyprysków na twarzy !! Ponadto powyższy krem wspaniale nawilża moją skórę !! Polecam go z czystym sumieniem ;)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

ZDECYDOWANIE DOBRY PLUS!

Jest to kosmetyk, do którego nie byłam przekonana ale kupiłam za namową koleżanki. Krem jest bardzo dobry, nie wysusza skóry ale matuje na dość długo. ( jednak u mnie na czole nie wytrzymuje do wieczora i za to jedna gwiazdka mniej). Od razu po nałożeniu zauważyłam poprawę stanu mojej skóry- jeśli była jakaś zaogniona ten krem szybciutko ja ukoił:) Myślę, że warto spróbować , polecam do mieszanej cery:)

Dobry!!

Jest dobry ale nie najlepszy.. Skora na twarzy już sie nie świeci jak kiedys , odpowiednio chroniona ,nie jest sucha .ale czy chroni przed wypryskami ?? nie wiem . Raczej przestałam mieć na ogol z tym problemy ale kiedy przychodzi natężenie hormonów inaczej mówiąc okres to wtedy pojawiają sie gdzie niegdzie i tego krem nie powstrzymuje . Lecz i tak jestem z niego bardzo zadowolona .

Ilość zużytych opakowań:1<nie do końca>

Jedyny

Mówiąc krótko - nie wyobrażam sobie życia beż tego kremu.
Mam nieznaczny trądzik, zaskórniki oraz stado otwartych porów skórnych, często też mam problem z zapaleniem okołomieszkowym. Szukałam długo specyfiku, który, nie wysuszając skóry, jednocześnie matowiłby ją nieznacznie i zapobiegał powstawaniu zaskórników.
Przetestowałam wiele (Perfecta - Dax Cosmetics, Clear Skin - Avon, Czysta Skóra - Garnier, Witaminowa Kuracja Matująca - Soraya. NastoLatki - Kolastyna, i wiele innych) ale żaden nie spełniał moich oczekiwań w 100%. Oprócz tegoż właśnie:) Skóra nie jest wysuszona, lekko napięta (jędniejsza:)), pięknie nawilżona i gładziutka jak pupcia niemowlaczka:) I zmian trądzikowych mam znacznie mniej:)
POLECAM:)

Używam tego produktu od: lat:)
Ilość zużytych opakowań: chyba 5? 6?