Lip Smacker, Squeezy

Lip Smacker, Squeezy

Pojemność 5,9 ml

Błyszczyk do ust o soczystych, smakowitych smakach i zapachach zamknięty w mięciutkiej, łatwej do wyciskania tubce z aplikatorem-ryjkiem wyprofilowanym do kształtu ust.

Niedostępny w Polsce.

Może być.

Posiadałam wersję Watermelon oraz Blue Raspberry. Arbuzową kupiłam jako pierwszą i strasznie mi się spodobała. Przez jakiś czas w ogóle nie rozstawałam się z tym błyszczykiem. Po niecałych dwóch miesiącach opakowanie pękło i wylało mi się do torebki, co było dla mnie bardzo przykre. Wtedy postanowiłam zakupić niebieski błyszczyk, by spróbować jakiegoś innego smaku. Do tej pory nie jestem w stanie zużyć tej drugiej tubki - nie odpowiada mi.

Plusy
- wspaniały smak (o ile trafisz na ten, który Ci akurat odpowiada)
- usta przez chwilę czują się dobrze i błyszczą

Minusy
- błyszczyk zbyt się klei
- opakowanie ma skłonności do rozpadania się i wylewania w torbie
- błyszczyk szybko znika z ust, nie ma właściwości nawilżających

Ogólnie jednak warto spróbować, bo to jedyne błyszczyki które posiadają takie walory smakowe ;).

Ilość zużytych opakowań: dwa

Fajny gadżet

Mam wersję arbuzową.
Zapach i smak...trochę zbyt cukierkowy i sztuczny ale to nic.Zauważyłam, że arbuza jest dość trudno "podrobić" w kosmetykach.Ale w ostatecznym rozrachunku ten sztuczny arbuz i tak jest dla mnie bardzo przyjemny.
Daje ładny efekt wilgotnych ust.Lekko nawilża, nie wysusza a po zniknięciu usta nie są nieprzyjemnie napięte-za to duży plus.Niestety szybko znika.
Minus za konsystencję.Jest zbyt wodnista i lejąca przez co mało wydajna.
Opakowanie jak dla mnie jest trochę tandetne i nieporęczne.A dziubek zbyt mały-mógłby być większy.
Cena też jest zachęcająca.
Ogólnie taki przyjemny gadżet.Można spróbować ale cudów nie ma.Ja na pewno wypróbuje inne wersje smakowe.

Edit: radzę uważać gdzie się pakuje tego smackersa:) Opakowanie jest zakręcane normalna zakrętką, która nie wiem jakim cudem sama się odkręca i zniszczyła mi już jedna parę spodni(smackersa nie da sie sprać zostaje permanentna tłusta plama)

Ilość zużytych opakowań: jedno napoczęte

Dobrze nawilża, pięknie błyszczy.

Słodki, owocowy błyszczyk o smaku i zapachu (w moim przypadku) truskawek. Usta po jego użyciu są miękkie i błyszczące. Aplikację trzeba powtarzać dosyć często, ale w zamian za to nie ma efektu "klejących ust". Kolor transparentny, ale ożywiający usta i dodający twarzy blasku.

Mniam!

Miałam wersję Strawberry Limeade i jestem w tym błyszczyku po prostu zakochana!
Jest przepyszny - dosłownie, pachnie również urzekająco - ach, te owoce :)
Daje fajny połysk na ustach i je nawilża.
W sumie smak jest jego nie tylko zaletą, ale też i wadą, bo uzależnia i błyszczyk przez to wystarcza na bardzo krótko ;)
A tak na poważnie to produkt ma jeden mały (naprawdę malusieńki) minusik - małe opakowanie.
Serdecznie polecam.

Używam tego produktu od: półtora roku

Niebo na ustach.

Kocham je! Mam arbuzowy!
+zapach i smak (jak prawdziwy arbuz!),
+nawilża, nawet po zlizaniu go czujemy taka tłustą ochronną warstewkę i piękny zapach,
+ładne opakowanie,
+jak już dziewczyny wspomniały zabawna miarka z tyłu,
-trochę trudno dostępny i szybko sie kończy, ale nie jest za drogi (tylko 9.90).

Używam tego produktu od: mies.
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

soczysty

*ladny delikatny transparentno rozowy kolor
*zapach i SMAK w moim wypadku arbuza
*fajna zgrabna tubka z wyprofilowanym dziubkiem
*cena niezbyt wygorowana
*gesty lecz z wydajnoscia ciezko poniewaz jest zbyt smaczny... :)

- wyprobowalam rowniez truskawke i jest rownie smakowita

ZDECYDOWANIE CALUSNY BLYSZCZYK :)

Używam tego produktu od: pol roku

mocno słodki :)

Kupując pierwszy raz smackersy spodziewałam się cudów nie z tej ziemi, przekonałam się, że może są trochę przereklamowane (do cudu im daleko;) ), ale całkiem sympatyczne.

Ze wszystkich "smackersów" tego lubię najbardziej (serię squeezy). Ma też chyba ze wszystkich najmocniejszy smak - słodki, mało chemiczny jeśli go "zjemy w małych ilościach". Mam wersję Pink Lemonade, nie smakuje oczywiście rożową lemoniadą, jest poprostu słodki i bardzo ładnie pachnie :).
Błyszczyk ma lekką ,przyjemną, nie klejącą się konsystencję. Daje lustrzany połysk (jest zupełnie przezroczysty), fajnie nawilża usta. Wygodnie się go aplikuje, nie zbiera się, ale jest raczej nietrwały.
Opakowanie jest ładne i zabawne, tubka jest w sam raz do kieszeni. I ta miarka z tyłu opakowania z napisami: "Full of flavour", "So Good!" , "Time to Get More" - faaajne :D.

Kupię ponownie, zamiast zwykłego przezroczystego błyszczyka wolę taki, który dodatkowo ładnie pachnie i słodko smakuje:). Polecam wszystkim, którzy lubią takie "słodkości" ;).

Używam tego produktu od: około pół roku
Ilość zużytych opakowań: ubytek z pierwszego

smaczny i ladny

Te w tubce sa moimi ulubionymi sposrod balsamow Smackers. Ladne opakowanie, piekny zapach (ktory jest wyczuwalny dosc dlugo po nalozeniu na usta), pyszny smak.
Uwielbiam blyszczyki i kolekcjonowanie ich, ale tylko nieliczne lubie miec na ustach. Ten Smacker zdecydowanie nalezy do nieliczne grona, ktore zawsze mam pod reka i czesto uzywam. Naprawde przyjemnie jest miec go na ustach. Po jego nalozeniu usta sa nawilzone,miekkie. Balsam nie znika z ust bardzo szybko, ale nie jest tez super trwaly, jego trwalosc oceniam na 4+.
Fajny gadzet, ktory poprawia humor, a do tego slicznie wyglada na ustach, pozostawiajac na nich gladka mokra tafle.

Używam tego produktu od: ok. 3 miesiecy

Przereklamowany

+ W miarę przystępna cena; szczelne opakowanie ze śmieszną miarką i wygodnym aplikatorem.
++ Nie klei się, nie zastyga na ustach, daje efekt mokrych ust.
+++ Słodko smakuje i pachnie, ale bez rewelacji. Posiadany przeze mnie smak wcale nie przypomina oryginalnego, jest słodki i nic więcej.
- Trudno dostępny; aplikator jest trochę zbyt mały.
-- Nietrwały, połysk bardzo szybko schodzi.
--- Nie ma właściwości pielęgnacyjnych, lekko wysusza usta.

(nie takie znowu) Cudo

Mam Squeezy Pink Lemonade(na pewno na nim nie poprzestanę):D

Fajna tubka, zabawna miarka. Zapach ma cudowny taki intensywny i nie wyczuwam chemii, pachnie po prostu jak lemoniada :D Tak też smakuje-słodką lemoniadą.
Minusem jest to, że szybko znika z ust.
Daje fajny efekt takich mokrych ust. Bardzo fajny :)

EDIT: po kilku miesiącach zapach mokrej ścierki, a nie lemoniady, do tego nie dobry smak i generalnie do wyrzutu...

rewelacja

Napotkałam ten błyszczyk przypadkowo w aptece.
Cena - dość wysoka. Coś koło 10zł płaciłam. Więc jak na taki błyszczyk to dość dużo.
Ale jest wart swojej ceny.
Jest cudowny. Świetnie nawilża, ma cudowny smak i zapach. Wręcz ma się ochotę co chwilę go zlizywać!
Mój narzeczony też go uwielbia ;-)
Konststencja jest dość rzadka, ale to nie problem.

POLECAM

Używam tego produktu od:miesiaca

bardzo dobry :)

Oceniam wersję arbuzową :) błyszczyk jest bardzo przyjemny, w moim przypadku faktycznie pachnie i smakuje arbuzem, jest dość wydajny, ma poręczne opakowanie, nic się nie wylewa z niego :) minusem może być to, że czasami "waży się" na ustach, gdy nałoży się go zbyt dużo.
Zaznaczyłam opcję "nie wiem", ponieważ nie mam pojęcia czy gdzieś go jeszcze dostanę :)
Ogólnie ma on u mnie duży plus ;)

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie