Ziaja, 100% pielęgnacji, Żel + Tonik

Ziaja, 100% pielęgnacji, Żel + Tonik

Dokładnie usuwa zanieczyszczenia. Nie narusza warstwy ochronnej naskórka. Zapewnia wyjątkowe uczucie czystości i świeżości. Przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Tonizuje, odświeża i intensywnie nawilża naskórek. Zmniejsza skłonność skóry do nadmiernego przetłuszczania się. Wpływa kojąco na podrażnienia.
Polecany do cery tłustej i mieszanej po 20 roku życia.

świetny produkt-rozsądna cena

Po żelach do mycia nie oczekuję raczej cudów, mają po prostu dobrze zmywać, nie podrażniając przy tym skóry. Ale mimo wszystko, zachowując gdzieś tą iskierkę nadziei na żelowe KWC, zachowuję też piątą gwiazdkę. W sumie nie ma się do czego przyczepić w tym produkcie, jak w pozostałych żelach myjących Ziaji, ale nie mogę dać chyba wszystkim pięciu gwiazdek... Czekam zatem na żelowego Świętego Graala, a tymczasem uzasadnię, czemu akurat ten produkt nim nie zostanie. Po pierwsze zapach. Wiadomo, rzecz gustu, ale akurat taki jest mało komfortowy przy wieczornym myciu. I chyba tyle minusów. No, cudów też nie robi ;) Lubię go za: dobre właściwości myjące, za to że nie podrażnia i nie ściąga skóry (brak sls), za to że jest tani, ma wygodną, miękką, szczelnie i dobrze zamykającą się butelkę (poza tym bardzo ładną- nowy design Ziaji bardzo przypadł mi do gustu, a ta piękna, energetyczna czerwień...mhm...). Na pewno do niego wrócę, bo jest to świetny produkt w rozsądnej cenie.

Używam tego produktu od: ok 2 miesiące do spółki z siostrą

przyjemny

Porządny żelik o bardzo przyjemnym zapachu. Dobrze oczyszcza, działania toniku nie zauważyłam ale też nie liczyłam na to. Na początku trochę wysuszał ale potem było już ok. Cieszę się że odkryłam żele Ziaji, na pewno zostaną ze mną na dłużej.

Wytrzymałam z nim 2 tygodnie..

Bardzo chciałabym przyznać mu więcej gwiazdek, ponieważ Ziaję bardzo cenię, ale sumienie mi na to nie pozwala...

Dobrze, delikatnie oczyszczał i zwężał pory. Gęsty, wydajny, w ładnej buteleczce( no może oprócz tej wściekłej czerwieni;), niedrogi, a duży (200 ml)

A teraz najważniejsze i najgorsze... z mojej twarzy uczynił po prostu masakre...Podobnie jak u mojej Poprzedniczki- uwidocznił wszytskie niedoskonałości mojej skóry, najmniejsze chrostki itp..to trwało kilka dni, później już było nieco lepiej i go sobie chwaliłam. Jednakże po tym przyszedł czas na pryszcze...w wieku 19,5 lat cera ma jeszcze prawo do pryszczy, ale dotychczas z reguł przed okresem wyskakiwał jeden, może 2...a tu wysyp na czole i zaczątki na brodzie...i nie pozostaje mi nic innego, jak obwinić za to właśnie ten żelotonik...:( poza tym musze jeszcze ponarzekać na zapach-kwiatowy, ale zdecydowanie zbyt intensywny. Przestawiłam się również na Ziaję, ale tin itn i jest już znacznie lepiej.
Zapomniałabym jeszcze dodać że sciągał skórę, a poczatkowo w niektórych miejscach ją minimalnie przesuszał(ale pod tym kątem nie jest źle)

Może dla cery bezproblemowej będzie dobry

Używam tego produktu od:dwa tygonie
Ilość zużytych opakowań:początek pierwszego i ostatniego..

Cos w nim jest nie hallo

na poczatku jak go kupilam wydawal sie ok

jednak gdzies po kilku uzyciach zauwazylam ze ciezko sie go zmywa woda

poza tym zapach byl dla mnie jakis taki chemiczny

starsznie uwydatnial moje wszystkie niedoskonalosci -nie wiem czemu,ale wygladalo to gorzej niz normalnie

dlatego zawsze go uzywalam tylko przed samym pojsciem spac poniewaz wczesniej balam sie ze jak ktos przyjdzie do mnie to sie mnie przestarszy

zle go wspominam

juz go nie kupie-never

Używam tego produktu od:2 miesiace temu

Bardzo fajny produkt

Produkt trafiony, w sam raz dla mojej tłustej (ale miejscowo przesuszającej się) skóry twarzy. PLUSY: zapach - nie drażni, nie jest za mocny; konsystencja - żel, ale nie za gęsty; pojemność; wydajność (starcza mi na ponad 2 miesiące a używam go często i wcale nie oszczędnie); połączenie jakość-cena; po użyciu skóra twarzy odświeżona, zmatowiona (do kilku godzin), miękka, wyrównany koloryt, zmniejszone pory; nie podrażnia, nie uczula; poręczne, estetyczne opakowanie; bardzo delikatny; świetnie radzi sobie z makijażem - nawet tuszem. MINUSY: wolę żele działające mniej dyskretnie - tzn. takie, przy myciu którymi czuć np. szczypanie :), ale to bardzo naciągany minus (bo przecież widzę pozytywne efekty używania tego produktu). PODSUMOWUJĄC: mnie ten produkt pozytywnie zaskoczył i zadowolił. Buzię mam teraz odświeżoną, część wyprysków zniknęła, pozostałe przygasły. Dodaję mu 5* bo w moim przypadku świetnie się sprawdza. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego