Bioderma, Atoderm PP Crème Émolliente (Krem emolientowy dla skóry bardzo suchej)

Emolient przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry twarzy i ciała. Dzięki unikalnej i innowacyjnej formule Atoderm PP stymuluje naturalny proces odnawiania się ochronnego płaszcza hydrolipidowego skóry. Witamina PP wspomaga komórki skóry w produkcji naturalnych lipidów (tzw. cementu międzykomórkowego: ceramidów, cholesterolu i FFA), zapobiegających utracie wilgoci z naskórka, a zawarte w kremie składniki nawilżające dodatkowo wzmacniają jego działanie i przywracają komfortowy poziom nawilżenia skóry. Nieperfumowany, nie zawiera parabenów. Dzięki lekkiej konsystencji łatwo się rozprowadza i dobrze wchłania. Wskazania:

- przewlekła suchość skóry

- skóra nadwrażliwa

- skłonność do infekcji

- przy sterydowym leczeniu dermatologicznym w trakcie lub po jego zakończeniu

Rewelacja

Odkrywalm ten krem jakis rok temu i jestem od niego uzalezniona.

Mam atopowa skore, bardzo trudno ja nawilzyc, nie wspominajac o nawilzeniu ktore wytrzyma caly dzien.

Pierwszym produktem o ktorym z czystym sumieniem moge powiedziec ze sobie z tym radzi jest Atoderm PP Creme Emollient.

Stosuje go na cialo i ma dla mnie 3 zalety, ktorymi bije na glowe inne produkty:
- fantastyczna aplikacja - wchlania sie momentalnie, nie trzeba masowac i wsmarowywac, od razu mozna sie ubrac.
- nie pozstawia na skorze tlustej ani lepkiej warstwy, a lekki, przyjemny film nawilzajacy
- skora jest nawilzona przez wiele godzin, spokojnie wytrzymuje od rana do wieczora

Jak dotad nie mialam lepszego produktu, moja skora jest ukojona i wdzieczna mi za ten prdodukt. Zdecydowanie polecam osoba z atopowa skora.

Używam tego produktu od: 8 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 4 w trakcie

Sama nie wiem

Kupiłam go zamiast mojej ukochanej A-dermy. Ale bałam się zastosować na twarz. Smarowałam nim nogi i ciało. Pani w aptece mówiła o odbudowywaniu warstwy lipidowej skóry, ale nie wiem czy to się działo. Ma dość lekką konsystenje( jak i inne kremy z tej serii) i nie jestem do końca przekonana, czy on dobrze natłuszcza. Nie uczulił mnie, co jest dla mnie bardzo ważne, ale zdecydowanie wolę A-dermę.

Używam tego produktu od:poł roku
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

ok

pomógł mi na atopowe zapalenie skóry na twarzy
ale nie jestem przekonana czy mogłabym uzywać go ciągle,więc odstawiam jak tylko moja skóra zacznie wyglądać normalnie
nie podrażnia, wchłania sie szybko, nie piecze w oczy, nie spowodował wysypu na moejej skłonnej do zapychania twarzy
chyba nie kupię więcej, ale nie jest to wynikiem złej jakości kremu - tylko jakoś nie mam do niego przekonania, do skóry wrażliwej będzie dobry ale do mocno przesuszonej chyba za lekki, za to nadaje się do skóry mieszanej
jak na tego typu specyfik nie jest bardzo drogi - do twarzy
uzywanie go na ciało już nie jest tak ekonomiczne
Używam tego produktu od:4 miesiące

O nie, nie, nie.

Kupiłam Atoderm PP z myślą o używaniu do twarzy, jednak totalnie się w tej roli nie sprawdził. Mazał się, nie chciał wchłaniać, nie nawilżał (no bo jak miał nawilżać niewchłonięty?) i powodował zaczerwienienia na mojej wrażliwej twarzy. Oczywiście powód był jeden, paraffinum liquidum - moja skóra (zwłaszcza na twarzy) bardzo go nie lubi.

Po jakimś czasie postanowiłam zużyć go do ciała i dzisiaj właśnie pusta tuba w końcu wylądowała w koszu. Niby do ciała jest lepszy, ale też niespecjalnie go polubiłam. Nawilża średnio, ale nieco natłuszcza skórę, co dla mnie jest bardzo fajne i przyjemne, dodatkowo wygładza i zmiękcza. Ale ta obiecana delikatność? Niestety nie odnotowałam, po nałożeniu kremu na łydki zaraz po goleniu odczuwam szczypanie. Po niewielu balsamach mam taką reakcję, wiec tym bardziej jestem rozczarowana.

Podsumowując oceniam na dwie gwiazdki i zgodnie z podsumowaniem takiej oceny stwierdzam, ze produkt jest "średni, raczej nie polecam" go kupować.

Bardzo fajny

Używam tego produktu od ok.miesiąca do twarzy i jestem bardzo zadowolona. Zniknęło uczucie
- swędzenia,
- pieczenia,
- wyrównał się ładnie kolor skóry,
- nawilża twarz cały dzień
Jeżeli ktoś nie lubi świecenia to nie polecam, ja jestem zadowolona po nałożeniu podkładu nawilżającego na ten krem mam ładnie rozświetloną cerę.
Mam nadzieje po systematycznym stosowaniu efekty będą jeszcze lepsze. Znalazłam swój KWC:)

Używam tego produktu od:od miesiąca

Polecam gorąco!

Od dłuższego czasu borykałam się z trądzikową skórą twarzy. Stosowałam różne specyfiki, które bardzo wysuszyły mi twarz, skóra sie łuszczyła, koloryt był nierówny. Jakiś czas temu zgłosiłam się do dermatologa, by w końcu coś mi zaradził. Pani dermatolog dała mi próbki różnych kremów - la roche i biodermy. Zdecydowanie najlepszy z nich był właśnie Atoderm PP, dlatego tez od razu zamówiłam sobie większa tubkę i jestem bardzo zadowolona. Skóra jest niesamowicie nawilżona, gładka i najważniejsze, że "przyjmuje " podkłady. ;) W sumie teraz są zbędne, bo kolor skóry jest wyrównany, twarz wygląda naprawdę zdrowo. W końcu po 6 latach mogę odetchnąć z ulgą i cieszyć się widokiem zdrowej skóry.
Krem jest bardzo wydajny, starcza na bardzo długo, przy czym używam go tylko do twarzy. Wystarczy niewielka ilość a skóra wygląda od razu lepiej. I naprawdę wart jest swojej ceny.

superr

Mam atopowe zapalenie skóry. Naprawdę jest to okropne wszedzie swędzi boli i w ogołe. PP bardzo mi pomógł mam nawilżoną skóre zaczerwienienia zeszły. Ust nie mam popekanych. Bardzo Polcam krem. . . jest drogi ale warty swojej cenY.Używam tego produktu od: pół roku

Skuteczność gwarantowana:)

Preparat ten polecił mi, na moją od lat chronicznie wysuszającą się i wskutek tego wiecznie łuszczacą sie skórę, mój dermatolog i wtedy właśnie dowiedziałam sie co to są emolienty. Jest to mój pierwszy preparat tego typu, ale w porówniu ze wszystkimi balsamami nieaptecznymi, dostępnymi w drogeriach, różnica jest niesamowita. Przede wszystkim naprawdę świetnie nawilża i odbudowuje skóre, wreszcie po posmarowaniu się nim i po ubraniu, po kilku godzinach nic mnie już nie swędzi - co dotychczas w przypadku normalnym balsamow i oliwek, które nie radziły sobie z suchością mojej atopowej skóry, było standardem. Teraz przez cały dzień mam świetnie nawilżoną, miekką, zdrowo wyglądającą skórę. Cztery gwiazdki, bo nie znam innych emolientów i być może są lepsze,ale na razie nie mam zamiaru tego sprawdzać. Bardzo lubie kosmetyki Biodermy i zamierzam pozostać im wierna:) Polecam:)