Sephora, Duo Bronzer Light (Puder brązujący w kremie)

Sephora, Duo Bronzer Light (Puder brązujący w kremie)

Duo Bronzer to kremowy puder z dwoma odcieniami - brązującym oraz rozjaśniającym. Odcienie łącząc się ze sobą dają efekt subtelnej opalenizny a niewielkie drobinki odbijają światło dzięki czemu twarz staje się promienna.

Wersja z 2006 roku zawierała różowe `esy floresy` na powierzchni pudru.

Skład: Isotridecyl Isononanoate, Isopropyl Myristate, Talc, Ethylhexyl Palmitate, Myristyl Lactate, Methyl Methacrylate Crasspolymer, Copernicia Cerifera ( Carnauba ) Wax, Cera Microcristallina ( Microcrystalline Wax ), Methylparaben, Tocopheryl Acetate, BHT, Propylparaben, +/-: CI 77019 ( Mica ), CI 77891 ( Titanium Dioxide ), CI 77499 ( Iron Oxides ), CI 77491 ( Iron Oxides ), CI 77492 ( Iron Oxides ), CI 15850 ( Red 7 Lake)

Cena: 39zł / 2x3,5g

Fajniutki rozwietlacz

Uzywam bronzerow czesto, rozwietlaczy czasem, ale... chwale sobie ten duo produkt. bo naprawde ładnie rozjasnia. nadaje buzi blasku, błysku i promiennego wygladu.
Latwo się go nakłada, cena w stosunku do rozmiaru jest wysoka, ale warto!
Polecam z czystym sumieniem

Ilość zużytych opakowań: 2 standardowe

mazidło

mazidlo :/
Jestem na nie mimo mojego uwielbienia dla marki Sephora. Mazidło! Nie wiem jak to nakładać. Pędzelkiem to raczej nie wchodzi w grę, dłońmi też efekt jest nie najlepszy - robi plamy i klei się niemiłosiernie. Nie udany produkt ten marki

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Doraźne rozświetlenie uzupełniające

Kupiłam go dwa lata temu razem z pudrem rozświetlającym Sephory.
Ma formę musu/kremu więc zakupiłam go w wersji light w celu doraźnego rozświetlania/brązowania.Miałam wersję bez różowych wzorów.

A oto wrażenia:

+ rozświetlacz daje ładne efekty
+ mocny, dlatego wystarczy niewielka ilość
+ wydajny (mi rozświetlacz starczył na 2 sezony letnie)
+ dobra konsystencja umożliwiająca dozowanie rozświetlacza i brązera
+ możliwość mieszania
+ brązer jest dość intensywny przez co wydajny
+ poręczne przenośne opakowanie
+ do stosowania bez pędzla nawet w podrózy
+ idealny do konturowania

+/- może zapychać cery tłuste, choć tego nie zauważylam a mam cerę mieszaną
+/- cena raczej dość przystępna

Minusów nie widzę.

Nakładałam go zawsze palcami, więc efekt był kontrolowany. Nie stosowałam na podkład, nawyżej na uprzednio zaaplikowany filtr. Mnie nie uczulił i nie podrażnił, ani nie zapchał. Idealny na szybkie, kompaktowe poprawki na twarz (takie jest jego przeznaczenie). Nie nadaje sie natomiast do dekoltu. Rozświetlacz świetnie sie sprawdza jako doraźne i kontrolowane rozświetlenie takich miejsc jak: łuk brwiowy, kości policzkowe oraz łuk kupidyna. Brązer idealny na kości policzkowe. Trzeba jednak pamiętać o dozowaniu dawki, gdyż nieumiejętne nakładnie może przedawkować efekt końcowy.

Polecam jako uzupełnienie lub alternatywa dla pudru rozświetlającego. Szczegolnie dla osób, które unikają opalania i mają blade lico. Słonce w kompakcie.

Nie należy jednak oczekiwać, że w pełni zastąpi puder (który jest bardziej wszechstronny).

Produkt doraźny.

Mi się spodobał, aczkolwiek można bez niego żyć i nie jest niezbędny - za to gwiazdka mniej.Używam tego produktu od: 2 latIlość zużytych opakowań: 1x7g

_____________________________________________________________
Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.

nie

zaczne od rozświetlacza bo on nie jest az taki zły chociaż jest za bardzo widoczny za duzo drobinek za dużo przerysowanego efektu daje jednym musniecirm ale to i tak fantastycznie w porównaniu do brązera...bo brazer to jakas porażka ;/ nie miałam chyba takiej tandety nigdy ;/ ani do policzków ani na czoło nie da sie zastosować ani na podkład ani bez podkładu stosuje go na szyje dekold i tylko pedzlem i tak jest marniutki efekt ;/ badziewie jakich malo a nie raz mialam produkty w musie w kremie i dobrze sie z nimi pracowało.. nie polecam .

Używam tego produktu od: dawna

Robi plamy!

Zachwyciły mnie kolory,zachycił efekt..ale koniec końców nie potrafie go używać!

Na podkładznie robi mi smugi i nie jestem w stanie znaleśc sposobu aby go aplikować,tak aby wyglądał przyzwoicie.

Solo jasniejszy bronzer używam jako rozśietlacz.

Używam tego produktu od:poł roku

Moim zdanie za taką cenę ten bronzer w kremie jest nawet w porządku dobra konsystencja bardzo dobrze mi się go nakłada i ma naprawdę śliczny kolor ja jestem blondynką i taki brąz do mnie pasuje więc jestem bardzo zadowolona z te bronzera do twarzy naprawde polecam i naprawde dzieczyny kupujcie dopóki jest taka okazja:)

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:1 już zaczynam drugie:)

mazidlo :/

jestem na nie. Mimo mojego uwielbienia dla marki Sephora. Mazidło! Nie wiem jak to nakładać. Pędzelkiem to raczej nie wchodzi w grę, dłońmi też efekt jest nie najlepszy! No po prostu porażka :/ nie nie nie

Używam tego produktu od: miesięcy

Całkiem całkiem

Jest całkiem przyzwoity. Kolorki są świetne, łatwo sie aplikują. Trwałość jest zdecydowanie gorsza. Ciemny kolor nie trzyma sie wogóle - za to jasny, jako rozświetlacz policzków spisuje sie ok.

jak narazie zużyłam więc połowę opakowania ale drugiego szkoda mi kupować dla połowy zawartości :)

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:połowa

niewypał :|

Kupiłam ten kosmetyk skuszona promocja w Sephorze no i niestety się rozczarowałam ;/

Pudrem w kremie nazwac go nie można, bo jest to raczej jakieś tłustawe mazidło. Jako puder się kompletnie nie sprawdził, gdyż jest za cięzki i za bardzo błyszczy sie po nim skóra.
Używałam go sporadycznie w czasie wakacji jako cień na powieki, ale tu też się nie sprawdził, chociaż kolor był bardzo ładny. Jednak po 2-3 godzinach, nawet z użyciem bazy, wszystko zaczynało sie rolowac na skórze.

Na razie opakowanie leży w mojej kosmetyczce i czeka aż wymyślę co z nim zrobić.

Zbyteczne mazidło

Kupiłam, bo akurat ten puder był w promocji, no i chciałam coś brązującego na wakacje. Raczej nadaje się tylko do akcentowania części twarzy, gdyż puder ma dość tłustą konsystencję, jak dla mnie za tłustą. Ciemniejszego odcienia używałam na kości policzkowe, a jaśniejszego pod brwi, można też kolory zmieszać. Dość trudno się rozmasorowuje. Efekt bez żadnej rewelacji. Na lato w podróży może być, ale można sobie też darować.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Rewelacja!

Kupiłam go całkiem przypadkiem!Będąc w Sephorze Ekspedientka widząc,iż kupuję dużo kosmetyków brązujących,zaproponowała mi ten puder w promocji!Powiem,że jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak fajnym kosmetykiem w kremie!Bardzo łatwa aplikacja,nie ma możliwości złego rozprowadzenia nawet dla laika!Dwa kolory świetnie się łączą,można je stosować również osobno!Nadaje bardzo ładny,zdrowy odcień skórze,nie tworzy sztucznej maski!Pięknie rozświetla!Jest bardzo wydajny,opakowanie bardzo wygodne!Można zawsze wrzucić do torebki!!!Polecam bardzo serdecznie!

Używam tego produktu od:2 Lat
Ilość zużytych opakowań:1,5

Jestem za

Używam go co dzień: ciemniejszy na kości policzkowe, bo udaje opaleniznę, ożywia twarz i wygląda naturalnie. Jasny przydaje się na łuki brwiowe, w kącikach oczu i nad "serduszkiem" ust. U mnie spisuje się świetnie: nie zauważyłam smug, ze względu na konsystencję świetnie się rozsmarowuje. W opakowaniu wygląda tłusto i maziście, ale te wrażenia znikają po nałożeniu produktu na twarz. Polecam=)

Używam tego produktu od:kilku miesięcy