Fitti, Żel pod prysznic Milk and Honey

Fitti, Żel pod prysznic Milk and Honey

Proteiny mleka itensywnie nawilżają skórę i chronią ją przed utratą wody. Ekstrakt z miodu wykazuje właściwości wygładzające i zmiękczające, a także łagodzi podrażnienia. Dzięki połączeniu protein mleka i ekstraktu z miodu skóra staje się bardziej jędrna i elastyczna, nawilżona i aksamitna w dotyku. Aromatyczne walory kompozycji zapachowej poprawiają nastrój relaksują przynosząc odprężenie.
A teraz troszkę mojego opisu: żel ślicznie pachnie jest tani, wydajny i nawilża skórę. Polecam go dla osób z suchą skórą.

Cena: 4,50 zł / 330 ml

Rewelacyjny

Zel uzywałam kilka lat, mozna go kupic tylko w sklepach Eko, zapach, konsystencja, nawilzanie, wszystko na wielki +, cena tez bardzo przystępna-kupowałam za 4,99.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: ok, 10

Świetny

Świetny żel pod prysznic za niewielkie pieniądze. Kupiłam w MarcPolu za 5-6zł. Żel przyjemnie pachnie , dobrze oczyszcza i faktycznie delikatnie natłuszcza ciało. Jest wydajny, nie mam uczucia suchej i ściągniętej skóry. Plus za dużą pojemność!

Używam tego produktu od:2 tygodni

Zel idealny

Produkt ten dostepny jest wylacznie w sklepach Eko,Jego inne rodzaje znajduja sie na stronie www.hurt-serwis.pl .Polecam

Polecam ten zel i dalam mu 6 gwiazdek poniewaz jest tani wydajny i nawilza jak zaden inny zel,Zapraszam do recenzji

Używam tego produktu od:pol roku