Nuxe, Exfoliant Doux Aromatique [Gentle Aromatic Exfoliant] (stara wersja)

Nuxe, Exfoliant Doux Aromatique [Gentle Aromatic Exfoliant] (stara wersja)

Ten aromatyczny peeling oparty na naturalnych składnikach łagodnie usuwa obumarłe komórki naskórka podczas oczyszczania. Pozostawia skórę czystą, miękką i promienną. Ekstrakt z alg i witamina E przywraca skórze zdrowy koloryt. Wyciąg z rumianku, migdałów wygładza, koi, chroni i nawilża skórę. Olejki z pomarańczy, mandarynki, ogórecznika zapewniają delikatny zapach, który koi zmysły i uspokaja skórę.

bardzo dobry peeling

W sumie nie oczekiwałam, że ten peeling bedzie taki dobry. Po raz drugi nie zawiodłam się na tej firmie. Zero uczulenia, podrażnienia i odczucia pieczenia, do tego mięciutka, gładziutka skóra i miły zapach.

Używam tego produktu od: jakis czas temu
Ilość zużytych opakowań:jedno

Kolejny produkt Nuxe po kremie do twarzy dla mnie niezbędny.Peeling jest rewelayjny, najlepszy jaki miałam.
Jest delikatny, nie podrażnia mojej twarzy i nie wysusza jej. Moja twarz po oczyszczeniu jest gładziutka, świeża i przyjemna w dotyku. Można spokojnie go używać codziennie. Jest bardzo wydajny.

Używam tego produktu od:paru miesięcy

mój wybór

Dobrze usuwa martwy naskórek, nie podrażnia. Bardzo wydajny. Doskonały przed nałożeniem maseczki doux aromatique. Razem z nią tworzą gabinet odnowy w mojej własnej łazience. Nuxe to moja aromaterapia, a ten peeling doskonale się w nią wpisuje. Polecam.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Rewelacyjny:)

Peeling doskonale usuwa obumarły nakórek,intensywność ścierania można sobie "dostosować"bo drobinki nie są bardzo ostre -ale bardzo skuteczne jeśli buźkę będziemy pocierac troszkę mocniej.Ja dozuję sobie ścieralność w zalezności od stanu cery: mniej niespodzianek-mocniejszy peeling / więcej niespodzianek-delikatny masaż.
Jego konsystencja jest kremowa-drobinki orzecha są bardzo równomiernie rozłożone w tej całej masie-nie ma tak,że raz wyciśnie się więcej drobinek a mniej kremu.
Twarz po jego użyciu jest miła w dotyku,gładka,jakby lekko odżywiona.
Jest bardzo delikatny,myślę że spokojnie mogą go stosować osoby z wrażliwą skórą-ja jestem "mieszanym wrażliwcem" i u mnie ten peeling to strzał w 10!
Aha jeszcze jeden plus-po jego użyciu skóra nie luszczy się "chamsko" na drugi dzień -jak to u mnie się działo po innych peelingach.
Efekt gladkiej buźki utrzymuje się do 3 dni-trochę krótko,no ale to jest peeling do czestego stosowania więc tak 2 razy w tyg.spokojnie można go użyć.
Co do wydajności - jest szalenie wydajny! Uzywam go od Marca 2008 i zużyłam dopiero jakąś 1/8.

Używam tego produktu od:Marzec 2008
Ilość zużytych opakowań:1/8 ?

relaksujący

Peeling - jak juz wspomniały poprzedniczki - komfortowy w uzyciu. Idealna konsystencja kremu, drobinki niezbyt ostre, ale wyczuwalne, delikatny, relaksujacy zapach. Zmywa sie bez problemu, nie wysusza skóry. Jest gładka - jak po kazdym innym peelingu mechanicznym ;) Ścieralnośc jak dla mnie wystarczająca - ale ja mam cerę normalna, bezproblemową. Nie podrażnia. Cene mogłabym przełknąc, bo jest go dużo i jest wydajny. Czemu nie kupie...? w peelingach tez mam juz zapasy, a nie jest to kosmetyk do szybkiego zużycia.

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:próbki

To bardzo przyjemny produkt: ładnie pachnie, ma przyjemną konsystencję, nie wysusza skóry, a nawet ją nawilża i rzeczywiście usuwa obumarły naskórek. Przez pierwsze miesiące bylam nim zachwycona, bo buzia po jego użyciu jest fajniutka, jednak na dłuższą metę dla cery mieszanej z wieloma niedoskonałościami (jak moja) się nie sprawdza - niedoskonałości pozostają i nadal się rozmnażają. Godny polecenia dla cer bezproblemowych lub z delikatnymi niedoskonałościami.
Ach - jest bardzo wydajny, więc w tym aspekcie cena jest ok.

Używam tego produktu od:9 mies.

Ekskluzywny!

Jeden z niewielu kosmetyków których użycie to czysta przyjemność porównywana do zabiegów w gabinetach kosmetycznych. Bardzo bogaty skład. Cudowny zapach (bardzo naturalny, jakby ziołowy ale niepodobny do czegoś innego-szalenie przyjemny i relaksujący) Działa skutecznie nawet na wrażliwej skórze. Delikatna kremowa konsystencja i wyrazne grudki ścierające. Kosmetyk wystaczna na bardzo długo- rok na pewno!
Jedyny minus to cena, zdecydowanie wysoka ale mimo tego nie odstrasza kogos kto już go używał. Polecam taką odrobinę luksusu!

Używam tego produktu od:pol roku
Ilość zużytych opakowań:jeszcze daleko do konca 1

zwykły szuraniec

Przeciętny peeling o wygórowanej cenie. Pachnie ziołowo, niczym konkretnym, ale dość przyjemnie jak dla mojego nosa. Używanie komfortowe, kremowa konsystencja, dobry poślizg, miło masuje buzię. Dobrze oczyszcza chociaż drobinki nie są ostre. Skóra po nim jest miękka, nawilżona i dobrze odżywiona. Nie podrażnia i nie wysusza
Gwiazdkę z 4 do 3 mu odejmuję za stosunek jakości do ceny. To po prostu zwykły przyzwoity peeling szurany spodziewałam się czegoś więcej a takie same właściwości wykazuje większość dostępnych na rynku produktów tego typu. Wydajny.

Używam tego produktu od: około 3 miesięcy

Chwila relaksu dla skóry

Wspaniały zapach, czuję wyciągi ziołowe, olejki aromatyczne aplikacja to dla mnie czysta przyjemność. Z początku lekka konsystencja w miarę masażu staje się bardzije gęsta, cały czas rozkosznie kremowa. Po zmyciu cera jest gładka, promienna, dobrze nawilżona i wyraźnie piękniejsza.

Moja wrażliwa zanieczyszczona cera ze skłonnością do niedoskonałości przyjmuje go z aprobatą.
Bardzo, ale to bardzo wydajny wciąż mam go prawie całą buteleczkę.

Czuję, że zapach nie spodoba sie wszystkim, ja cenię sobie naturalność.

Używam tego produktu od:3miesiące

bez "łał!!!"

Plusem tego kosmetyku jest wydajność - mam go od 4 miesięcy, używam 2 razy w tyg. i niewiele ubyło. W sumie to dość poprawny kosmetyk, nie mogę mu nic zarzucić, ale nie mam go za co pochwalić. Myślę, że za tą cenę powinnam dostać coś lepszego

Używam tego produktu od:4 miesiecy

****

To jeden z nielicznych produktów firmy Nuxe , który mi odpowiada. Niestety , moja cera reaguje na kosmetyki tej firmy podrażnieniem i w trakcie regularnego ich używania wysuszeniem . Peeling był pierwszym zakupionym przeze mnie kosmetykiem tej firmy i wiązałam duże nadzieje z tą marką. Peeling ma puszystą , kremową konsystencję , w kontakcie z wodą nie pieni się w ogóle , nie ściera mocno ponieważ drobinki są małe i giną w dużej ilości kremu, delikatnie oczyszcza , ładnie zmiękcza i wygładza skórę nie wysuszając jej. Po jego użyciu cera jest zdecydowanie bardziej promienna , zaróżowiona ( trochę tak, jak po każdym peelingu , trochę tak jak po kosmetykach z glinką ) . Peeling pachnie delikatnie , troszkę ziołowo , niezbyt intensywnie [ nie ma tak intensywnego zapachu jak masque aromatique czy creme fraiche tej firmy ]. Dla mojej cery , skłonnej do przesuszania , delikatnej ten peeling jest bardzo odpowiedni . Cery tłuste przed zakupem powinny chyba jednak go wypróbować ze względu na jego kremową konsystencję . Produkt jest okropnie wydajny . Używam tego produktu od: miesiąca