Too Faced, Lip Injection Mask (Maseczka uwydatniająca usta)

Too Faced, Lip Injection Mask (Maseczka uwydatniająca usta)

Jedyna w swoim rodzaju maseczka zwiększająca objętość ust, która sprawia że staja się one zdecydowanie bardziej wydatne i sprężyste. Dzięki wchodzącym w jej skład nawilżaczom glikolowym i zawartości witamin A i E maseczka ponadto odżywia usta oraz ma działanie przeciwstarzeniowe. Ekstrakty z alg i aloesu działają jak delikatny peeling, aby skóra na ustach była delikatna jak nigdy dotąd. Małe pionowe linie powoli zaczną znikać, podczas gdy naczynka krwionośne ust zaczną się rozszerzać pod wpływem działania kosmetyku.

powiększające usta, wygładzające, regenerujące
maseczka do ust
z aplikatorem, w słoiczku

Cudnie miękkie usta z rana

Nakładanie cieknkiej warstewki w ciągu dnia nie daje widocznych efektów, ale stosowanie tej maski jako właśnie MASKI na noc...nigdy nie miałam tak fajnej skóry na ustach! Nie jest ciężka, zapach bardzo delikatny więc nie przeszkadza, dobrze siedzi na ustach i nie zostawia śladów na poduszce a rano można zapomnieć o smarowaniu ust.

Zgadzam się z przedmówczyniami

Niestety, maseczka to bardzo nietrafiony wybór.
Jest to bubel, który nie działa.
Usta po maseczce są takie same, jak przed.
Strata niemałych pieniędzy.

Używam tego produktu od: Po kilku aplikacjach przestałam używać z braku efektów.
Ilość zużytych opakowań: ani jednego

Bubel

Kupilam te maseczke pomimo wszytskich kiepskich recenzji liczac, ze na na moje usta jednak podziala. Z blyszczyka jestem zadowolona musze dodac wiec chcialam sprobowac.

I sprobowalam - absolutnie zadnego efektu, nic sie nie dzieje. Nic. Nawet specjalnie nie piecze. Zasycha na ustach niczym pasta do zebow.
Wysusza usta.

Nie mam pojecia do czego mozna by ja wykorzystac - serio - bezuzyteczny bubel.

Używam tego produktu od: lezy i sie kurzy x czasu
Ilość zużytych opakowań: jedno jedyne

A fe...

Kupilam ta maseczke w zestawie z blyszczykiem Lip Injection i Lip Injection Extreme. Uwielbiam te blyszczyki, wiec myslalam ze maseczka dopiero bedzie super. I tu.. rozczarowanie. Usta spierzchniete, wysuszone, zaczerwienione... ale co gorsza, okolice wokol ust i CZUBEK NOSA rowniez byly zaczerwienione! Nakladalam maseczke ostroznie, a mimo to cala okolica ust wygladala okropnie. Jesli chodzi o usta, to musialam potem ostro je kurowac Carmexem zeby sie troche biedne nawilzyly. Nie polecam. Lepiej kupic zwykly blyszczyk Lip Injection, dziala swietnie i nie wysusza tak strasznie.

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: niecale jedno

niestety..

Jestem zawiedziona tym kosmetykiem, maseczka niestety wcale nie powiększa ust. Może ociupinkę ale obawiam się iż to jedynie placebo..
Ma postać pasty do zębów - zresztą nie pierwszej świeżości..
Na ustach zasycha, po zmyciu jakie usta były takie są.
Skoro już ją zakupiłam to zużyje do końca, może z biegiem czasu chociaż wygładzi ładnie usta w co niestety wątpię :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i zapewne ostatniego..

bzdura

Mam usta jak dwie kreseczki dlatego desperacko czepiam sie każdej okazji na ich nieinwazyjne powiększenie. Z błyszczykami typu volume było róznie ( dopóki nie odkryłam collistara) dlatego połakomiłam się na tę maseczkę. I strasznie, strasznie się rozczarowałam. To coś nie robi NIC. W każdym razie nic pozytywnego, bo wysusza całkiem nieźle :mad: Na ustach tworzy kiepsko ścieralną skorupę w białym kolorze, w smaku coś jak stara pasta do zębów dla dzieci. Po zmyciu efekt jest zerowy, nie licząc delikatnego zaczerwienienia. Usta jakie były, takie są.

Badziew.

Używam tego produktu od: 1,5 mc
Iloość zużytych opakowań: 1/4

złudne nadzieje

Używam tej maseczki od czasu do czasu.
Uważam że faktycznie na króki czas powiększa usta. Stają się nieco nabrzmiale i po pomalowaniu błyszczykiem ładnie wyglądają.

Ale nie wierzcie że efekt będzie spektaklularny....
Nie ufajcie ulotce dołączonej do kremu.

NA PEWNO LICZYCIE NA WIĘCEJ NIŻ DA WAM TEN KREM. NIE WARTO ZA NIEGO PŁACIĆ 100 PLN, ALE JEŚLI KTOŚ CHCE TO NIECH SPRAWDZI NA WŁASNEJ SKÓRZE. MOŻE BĘDZIE ZADOWOLONY.

Jesli chodzi o mój ponowny zakup to nie wiem. Kupiłam ten kosmetyk w jakiejść mega promocji w Sephorze, jesli taka się powtózy to może tak..

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

beznadziejna!

maseczka okropna i to za taka cene ;) nie daje nic ani nie pielegnuje ani nie nawilza usteczek :( zastyga na ustach tworzac skorupke i pozniej ciezko ja zmyc :/ usta sa po niej jakby troche wysuszone i suche ale napewno nie wieksze ani bardziej czerwone ;) trzy razy ja mialam na ustach i raz nawet 20 min i zawsze zero efektu :(

Aha Pani w sephorze powiedziala zeby przy tej maseczce uwazac i nie wyjechac poza za kontur ust... HAHA

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: probki z sephory

działa!

Na swojej imprezie osiemnastkowej zapragnęłam wyglądać spektakularnie :rolleyes: Częścią wizerunku miało być przeminienie pełnych, ładnych ust w zapierające dech w piersiach usta Angeliny Jolie :)
Maseczka jest gęsta (konsystencja kremu Nivea) i ma kolor bardzo jasnego różu więc bardzo łatwo jest nałożyć ją nie wyjeżdżając poza kontur ust. Pachnie apetyczną truskawką.
A efekt jest widoczny! Usta stały się bardziej wypukłe ale nie obrzmiałe i bolesne. Wyglądają na większe na około 4 godziny. Po uzupełnieniu 'kuracji' błyszczykiem z tej samej serii nakładanym co 3 godz mamy zapewniony sexowny wygląd przez całą noc. Bałam się bólu ale wystąpiło jedynie znikome pieczenie. Efekt moim zdaniem jednak lepszy niż po 'peelingu szczoteczką do zębów'.
Rozbawiła mnie informacja na saszetce - "Nie testowane na zwierzętach tylko na gwiazdach" :D
Nie kupię go jednak ponownie - powodem jest niestety zbyt wygórowana cena.

Używam tego produktu od: kilka zastosowań
Ilość zużytych opakowań: próbka w saszetce

szkoda pieniędzy

Kupiłam tę maseczkę jako uzupełnienie lip injection i "nocnego" transparentnego city lips. Oczywiście w celu ust jak marzenie:) Powiem tak, efekt lekko obrzmiałych, zaczerwienionych ust jest ale jest to efekt krótkotrwały. Kładę sobie tę maseczkę przeważnie w trakcie "robienia" makijażu i trzymam czasem pół godziny, choć podane jest bodaj do 10 min. Wg.mnie, efekt identyczny można uzyskać szczotkując nabalsamowane zwykłą wazeliną usta, suchą szczoteczką. A już na pewno nie warto za cenę o ile pamiętam 110 zł.

p.s.Ogólnie mam usta i tak pełne więc naprawdę liczyłam na ekstra efekt:)

Używam tego produktu od:

doskonaly wygladzacz :)

bardzo wydajny, ciekawy ..peeling do ust
pielnie wygladza, ujednolica powierzchnie ust
ujedrnia, uwypukla oczywiscie tak jak wszystkie specyfiki z tej serii.Efekt utrzymuje sie dobre pare godzin.
mega wydajny
jedyny minus trzeba uwazac przy zmywaniu aby nie rozprowadzic go poza kontur ust, o czym zreszta uprzedza producent
pachnie jak przepyszny jogurt truskawkowy

Używam tego produktu od:2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:10% z