Paris Hilton, Just Me EDP

Paris Hilton, Just Me EDP

Słodki, orientalny zapach, który uosabia wdzięk, elegancję, przepych... Aromat, który wydziela młodzieńczą energię...
NUTY ZAPACHOWE: maliny, bergamotka, zielony pieprz, fiołek, konwalia, irys, frezja, biała róża, ylang ylang, wanilia, drzewo sandałowe, piżmo.
Pociągający zapach, który może zawrócic w głowie... Dla młodych kobiet, na wieczór.

Cena: 140 zł / 30 ml EdP, 180 zł / 50 ml EdP, 240 zł / 100 ml EdP

orientalne, drzewne
Rekomendacja
na wieczór

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Kupiony w: Perfumeria Sephora

• Flakon: 5

Uroczy dziewczęcy

Perfumy te były popularne dość dawno ja posiadałam jedynie próbkę tego zapachu z Sephora kompozycja jest delikatna bardzo o nucie kwiatowo-owocowej nie jest duszący bardzo dziewczęcy dobrze utrzymuje się na skórze , dobry zapach na wiosnę

Kupiony w: Inna perfumeria

• Flakon: 4

jest "w porządku"

Niebanalny,nawet powiedziałabym, że elegancki zapach !
Nie jest jakiś wybitny,natomiast zachęcił mnie do przetestowania,a raczej może zdobycia (trudno dostępne w Polsce) innych zapachów sygnowanych przez tą Pannę:)
Ku mojemu zadziwieniu komplementowane przez mężczyzn...co może być kłopotliwe - jeśli chodzi o odpowiedź na pytanie " czym tak ładnie pachniesz?" - hmmm Paris Hilton (upsss)
Sam zapach jest pieprzno-słodki...wyważony,stonowany.Bardzo przypomina Lancome Miracle i wcale nie dziwi mnie fakt, że tak wiele osób porównuje go z nim.....ale nie,to nie kopia. Podobne nuty zapachowe.
Trwałość całkiem niezła, jak na perfumy w tej cenie.
Flakon prosty,w stylu ombre z różem.
Nie jest to mój jakiś ulubieniec,ale miłośniczki Miracle od Lancome mogą z powodzeniem spróbować.

Just Miracle

Jeżeli jesteś fanką Miracle , lubisz ten klasyczny już zapach to "just me" będzie Ci odpowiadał. Nie wiem jak można firmować swoim nazwiskiem nuty zapachowe będące kopią istniejących już na rynku perfum. Żenada.... Owszem zapach sam w sobie jest sympatyczny, lekki, dziewczęcy...ale niestety oklepany, bo jego "podróbek" było i jest sporo na sklepowych półkach. Perfumy niczym nie zaskakują, są płytkie tzn. nie rozwijają się na skórze. "Trzymają się " blisko skóry, szybko wietrzeją.

ahh te Pariski :)

To już któraś z kolei moja Pariska- miałam już kilka razy jej pierwszy zapach czyli po prostu Paris Hilton a potem wykończyłam parę buteleczek Heiress -długi okres czasu ten zapach był moim faworytem. Natomiast teraz posiadam Just Me- a to za sprawą przyjaciółki , która przywiozła mi flakon 100 ml z USA ( uwaga za 16 dolarów ) .Prosiłam ją o jakaś Pariskę i przywiozła akurat tą :) Jak już się powtarzałam bardzo lubię zapachy sygnowane przez Paris Hilton ( choć mam już 30 lat ) , lubię Just Me za jej słodkość, cukierkowatość a jednocześnie nutę pikanterii, jednak nie przygniata mnie ona swoja słodkością ( bo tego nie znoszę) - jest to tzw. słodycz leciutkiej waty cukrowej , zarazem lekka i intensywna :) Za ta cenę myślę, że trwałość jest jak najbardziej OK. Wszyscy mi mówią, że pięknie pachnę :)

Używam tego produktu od: 6 miesięcy( bo używam na zmianę z innymi perfumami )
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Nudzi się po pewnym czasie

Początkowo zachwycał zapachem. Z czasem kupiłam jeszcze "Can Can" i "Women" - także Paris. W zestawieniu tych trzech plasuje się na 2 pozycji - zaraz po women.
1 butelka była ok, ale w drugiej mocno czuć pieprzem, a to mi się nie podoba ;<
&quot;Women&quot; jest natomiast bardzo dobry, a &quot;Can can&quot; wydaje mi się być przesłodzony i pachnieć karmelem.... taki babcinkowaty zapaszek ;(

Ilość zużytych opakowań: druga butelka 100 ml

trwaly ale ic po za tyu

kupiłam go bo byłapromocja. Zapłacilam za niego niecałe 50 zł za 30 ml. Nie było testera więc wzięłam....Pierwszy niuch i łudzaco podobny do perfum w Biedronce... Ale potem robi się fajny.Polubię go za trwalość i za to, że podoba się płci przeciwnej. Faceci mają taki gust...tylko słodkie i orzeźwiające. Malo jaki facet doceni uwielbiany przez nas Shalimar albo Midnight Poison;/
Kupiłam go raz i już zapewne nie kupię.
Paris Hilton mogła się bardziej postarać.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 30ml

Słodko-gorzki

Dostałam go na jakąś okazję. Na początku mi się podobał. Nieznany dotąd aromat słodko-gorzkawy przypadł mi do gustu. Zapach długo się trzyma, jest intensywny.
Po jakimś czasie pieprzowa nuta przestała mi się podobać. I tak do tej pory stoi sobie na półce w łazience. Czasem się nimi psikne jak nie mam niczego innego pod ręką.
Zapach polecam na jesień/zimę.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej buteleczki 100 ml

bez zachwytu

Zapach słodki, landrynkowy, pudrowy, jednak zaraz po psiknięciu czuć wyraźnie pieprzową nutę która nadaje pikanterii i świetnie nadaje charakteru całej słodyczy. Lekki, orzeźwiający, zdecydowanie nadaje się na dzień. Za swoją cenę powinien być trwalszy. Butelka bardzo ładnie prezentuje się na półce.

Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka 100ml w trakcie

Czymś tu się &quot;inspirowano&quot;...

Dawno nie wąchałam &quot;Miracle&quot;, a czytam, że wiele osób piszących swoje recenzje przede mną ma skojarzenia właśnie z nim. &quot;Just Me&quot; mnie też się skojarzyło z Lancome, ale z &quot;Magnifique&quot;. Nawet wygląd flakonu jest trochę podobny... Jest w &quot;Just Me&quot; taka słodkawo-gorzka nuta, jakby gorzkie lekarstwo, można to znaleźć w &quot;Magnifique&quot; również. Nie spodziewałabym się, że Paris może sygnować taki zapach... Łatwiej się nosi niż &quot;Magnifique&quot;, jednak to nie zapach dla mnie. Trwałość mogłaby być lepsza. No i kiepski rozwój nut.

Używam tego produktu od: dziś
Ilość zużytych opakowań: psiki z testera

Tylko ladny...

Kupilam pod wplywem impulsu...staly,brak testera a ze okazja byla,to nadbylam.
Just Me to ladny i mily zapach,kwiatowy,lekko gryzacy w pierwszej fazie,mysle ze to rozowy pieprz(troche mnie to denerwuje).
Prawda jest ze przypomina Miracle Lancome,ale tylko na poczatku,w kolejnych fazach ,rozwija sie w cukierkowo-landrynkowo -slodki.Jak dla mnie Miracle jest dojrzaly,gesty i bardzo esencjonalny(kiedys zuzylam 1,5 butelki)zas Just Me to taki slodki swiezak:),daje uczucie &quot;czystosci&quot;,poprawia humor i smialo moze byc uwazany za zapach dzienny...
Mysle ,ze zuzyje swoje 50ml latem i wiecej nie wroce...krotki i jednorazowy romans...
Trawlosc do 6 h ...
Butelka mi sie podoba,ladna,prosta tuba,fajnie cieniowanie ,mila dla oka.

Używam tego produktu od: kiedys testowalam ,od niedawna 50ml
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 50ml

nic ciekawego

zapach nieciekawy, bardzo \'nastolatkowy\'. w moim przypadku był wielką pomyłką. dla mnie pachnie troche jak szampon do włosów.ma taką nutkę goryczy.
jedyny plus to trwałość, bo dość długo się utrzymuje na ciele.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 50 ml

miracle

jeżeli ktoś jest fanem zapachu miracle to nie da się ukryć ze just me jest jego naprawdę wierną kopią. zapachy są niemal identyczne. ja miracle bardzo lubię od wielu lat także zapach paris również z chęcią używam jako tańszą alternatywę. zapach świeży, trochę mydlany, kwiatowy z lekkim pieprznym pazurem. idealny na dzień. kopia paris h. zaskakująco trwała.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 100 ml