Pantene, Pro-V Proste i Gładkie, Odżywka bez spłukiwania (stara wersja)

Pantene, Pro-V Proste i Gładkie, Odżywka bez spłukiwania (stara wersja)

To szczególna propozycja dla kobiet o włosach prostych. Specjalnie opracowana formuła odżywki, zawierająca kompleks Amino Pro-V oraz silikony, wypełnia ubytki w strukturze włosów i wygładza ich łuski. Dodatkowo, powierzchnia włosa zostaje wyrównana przez zawarte w formule alkohole tłuszczowe, tworzące warstwę ochronną. Odżywka bez spłukiwania Pantene Pro-V zawiera również czynniki antystatyczne i polimery, które neutralizują ładunki elektryczne, gromadzące się na zewnętrznej płaszczyźnie włosa. Dzięki temu włosy są gładkie, proste i odpowiednio nawilżone przez cały dzień.

kiepski

Przede wszystkim pogarszał wygląd włosów. Były one jeszcze bardziej tłuste :/
Efekt prostych włosów utrzymywał się bardzo krótko, znikał po nawet nie dwóch godzinach.
Zalety: zapach, wydajność, łatwość w użyciu.
Jednak ma niestety więcej wad niż zalet.

Używam tego produktu od: 5-6 lat

Świetny produkt.

Świetny produkt w niskiej cenie.

W zasadzie to od niej kilka lat temu zaczęła się moja przygoda z odżywkami.W między czasie na wielu się zawiodłam.Wracałam do niej wielokrotnie :)
Spełnia obietnice producenta.To jest odżywka do prostych włosów,mam wrażenie,że niektóre recenzentki oczekiwały,że wyprostuje im włosy!
-nawilża,
-wygładza,
-nie obciąża,
-nabłyszcza,
-fajnie pachnie,
-wydajna,
Polecam :)

Bardzo mile się zaskoczyłam:)

Po użyciu kilku kosmetyków z Pantene myślałam, że wyjdę z siebie, bo 99% to badziewie. Ale przyznam, że ta odżywka zrobiła na mnie dość duże wrażenie. Bardzo fajn ie nawilża włosy, dobrze się rozczesują, ładnie pachnie. Naprawdę warta polecenia.

Używam tego produktu od: raz kupiłam

ot, przeciętna odżywka

zacznijmy od tego, że obietnice producenta odnośnie prostowania włosów zostały- jak się można spodziewać- niespełnione. pod tym względem kompletnie nic nie daje. i za to kłamstwo duży minus :D z drugiej strony po odżywce włosy dobrze się rozczesują, moich jakoś nie przeciążył, no ale używałam go raczej mało ( jedno, czasem dwa psiknięcia na rękę i od połowy długości), więc dla mnie wydajna. poza tym ma ładny zapach

poszukam jednak innych odżywek, ale kto wie, może do tej jeszcze wrócę? :)

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

lubię

+ włosy po niej bardzo łatwo się rozczesują
+ są gładsze, miłe w dotyku (chociaż to też nie zawsze, bo moje włosy mają "swoje dni" ;)
+ śliczny zapach. Raz nałozyłam odrobinę odżywki na suche włosy przed prostowaniem, i potem słuchałam komplementów nt. tego jak ślicznie pachną mi włosy ;)

- nie ma nic wspólnego z prostymi włosami i tu wielki minus , chyba jeszcze nikt nie wymyslił kosmetyku, który by wyprostował włosy..

Nie wiem, czy kupię ponownie, bo lubię kupować nowe kosmetyki ;)

jestem na tak, ale zapach okropny

Kupiłam tą odżywke w promocji za 6zł. Faktycznie wygładza włosy, są bardziej podatne na układanie na okragłej szczotce podczas suszenia. Są fantastycznie wygładzone i nie puszą się. Niestety, ZAPACH JEST OKROPNY. Jeśli się zmieni, może kiedyś kupię. Na razie mnie odrzuca.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

dobra

Faktycznie - nie prostuje :) A przynajmniej nie za dużo, moje bardziej wygładza ale i tak jestem z efektu bardzo zadowolona. Od prostowania mam prostownicę, a i tak mam z natury proste. W każdym razie, po użyciu włosy są przyjemnie miękkie i błyszczące, odżywka jest lekka i ładnie pachnie, więc z czystym sumieniem mogę polecić.

może być, ale. . .

Kupiłam ją w nadziei, że wyprostuje choć trochę moje falowane, skłonne do puszenia się włosy. Niestety efekt był znikomy, o ile w ogóle widoczny,

Plusy:
-ładnie pachnie,
-wygody aplikator, nie ma obaw ,że wyciśniemy za dużo odzywki,
-ułatwia rozczesywanie,
-nie obciąża mocno,

Minusy:
-nie prostuje
-słabo wygładza włosy

!!!

Jest świetna, po nałożeniu na moje suche, falujące się włosy okazuje się że są proste i miękkie ;)
nie sklejają się. świetny produkt, po niezłej cenie ;D

Używam tego produktu od: 1 tygodnia

dobra

odzywka bardzo pieknie pachnie, ma fajne opakowanie, mozna wydozowac sobie odpowiednia ilosc
ulatwia rozczesywanie, wlosy sa po niej gladsze, mieciutkie, wydajna
potrzebowalam czegos pod prostownice, nie bylo mojej ulubionej z loreala wiec wzielam ta bo jest nie droga, ulatwia prostowanie wlosow ale nie jest to typowy preparat do stosowania z prostownica
ale ogolnie fajna odzywka, mozna sie skusic

Używam tego produktu od: 1,5 roku

nic specjalnego

Bardzo przeciętna. Plus że nie trzeba spłukiwać i nie przetłuszcza zbytnio.Jest bardzo wydajna, ale ani nie prostuje ani nie wygładza. Liczyłam na efekt miękkich i wygładzonych włosów, którego nie osiągnęłam.

ŚWIETNA, raczej nie

Jeśli o mnie chodzi to ta odżywka jest idealna. Moje włosy po jej użyciu sa idealnie proste a miałam problem z końcówkami, które wywijały mi się w różne strony. Koleżanki nawet pytają czy prostowałam włosy więc dla mnie ok!Używam tego produktu od: tygodniaIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego
EDIT
Włosy podrosły, a ona nic nie robiła z nimi, nie były już tak proste jak kiedyś. Końcówki jak się wywijały tak robią to nadal. Podsumowując, dobra, ale do krótkich włosów.