Garnier, Intensywna pielęgnacja bardzo suchej skóry, Silnie skoncentrowany krem regenerujący przeciw zrogowaceniom i popękanej skórze

Krem przeciw zrogowaceniom i popękanej skórze (łokcie, stopy, kolana).
Skoncentrowana kanadyjska formuła kremu z syropem z klonu (znanym ze swoich właściwości regenerujących) i alantoiną natychmiast wnika w skórę i intensywnie działa aby wzmocnić naskórek. Już od pierwszej aplikacji najbardziej wysuszone miejsca na skórze są zregenerowane.
Po 1 godzinie: nawilżenie: +69%
Po 15 dniach: zrogowacenia: -68%
Skuteczność w przeciwdziałaniu pękaniu skóry: 91%

Opatrunek w kremie:)

Bardzo tresciwy krem, ktory redukuje suchosc i szorstkosc skory rak, widocznie ja regenerujac. Stosowalam go rowniez na łokcie i sprawdzal sie bardzo dobrze. Ma bardzo ladny zapach i jest wydajny

Klasyka gatunku!

Jeden z tych kremów do rąk, które znam i używam już najdłużej-ładnych kilka lat. Zimą (tak jak i balsam do ciała z tej samej serii) jest moim must have zestawu ratunkowego w momencie kiedy mam już mocno przesuszone i popękane dłonie.
+nawilża
+koi
+wygładza
+łagodzi popękane dłonie
+idealny na zimę i na naprawdę ciężkie warunki atmosferyczne
+szybko się wchłania, zostawia lekką ochronną warstwę
+szybko doprowadza do stanu używalności nawet mocno suche dłonie
+efekt utrzymuje się nawet po umyciu rąk

Miałam go dwa razy i faktycznie jest to bardzo dobry krem. Przyjemnie nawilża, stopy, pięty ale i też łokcie- miewam z nimi problem z względu na chorobę, która ujawnia się pękającymi, czerwonymi łokciami. Zdecydowanie krem ma miłą konsystencję, szybko się wchłania ale przez wiele godzin nawilża skórę. Dodatkowo nie klei się i ładnie pachnie. Warto podkreślić, że skóra staje się milsza w dotyku, bardziej jedwabista. Krem jest wydajny, choć warto rozciąć opakowanie na koniec bo trochę zostaje go na ściankach.

fajny produkt, warto

Przygodę z kremem rozpoczęłam jakoś rok temu i do tej pory sprawdza się bardzo dobrze. Nie znalazłam niczego, co pomogłoby mi zwalczyć suchą skórę na moich stopach, a ten krem poradził sobie bardzo dobrze z tym.
+mocno nawilża
+działanie długotrwałe
+wydajny w użyciu
+dostępny praktycznie wszędzie
+ma ładny, świeży naturalny zapach
+nie ma klejącej konsystencji
+ nie jest zbyt tłusty
+ szybko się wchłania
+działa regenerująco i odżywczo

Używam tego produktu od: stycznia 2014

Krem idealny

Krem idealny. Najlepszy krem do stóp jaki miałam do tej pory. Bardzo dobrze natłuszcza i nawilża. Mam problem z suchą skórą na stopach a ten krem sobie idealnie radzi. Już po kilu użyciach skóra jest widocznie wygładzona, zmiękczona a szorstkość odchodzi całkowicie w niepamięć. Jest bardzo wydajny dzięki czemu starcza nam na dłużej. Dobrze się rozsmarowuje i szybko wchłania- z resztą jak balsam z tej samej serii. :) Cena nie jest wygórowana i jest łatwo dostępny. Z pewnością go jeszcze kupię.

Ilość zużytych opakowań: 2 kremy

Cudowny, idealny :)

Już po pierwszym użyciu mocno nawilżył stopy. A po tygodniu naprawił wszelkie uszkodzenia, popękana skórę. Idealny, nie rozstaje się z nim. Używam codziennie wieczorem :)

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 1

Mój faworyt do stóp

Koleżanka z pracy mi go poleciła i raczej się z nim szybko nie rozstanę;) nie mam wielkich problemów ze skórą na stopach, produkt spełnia moje wymagania:

+ wydajny
+ dobrze nawilża
+ zapach ok
+ cena około 11 zł - jak za taką jakość warto
(stosuję go codziennie po kąpieli, zakładam skarpety "łóżkowe", ale na noc do spania zdejmuję)

- jedyny minus - trudno mi było go znaleźć w drogerii (Rossmannie) nie stał razem z kremami do stóp i to mnie zmyliło

Używam tego produktu od: 2-3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: koniec 1

Najlepszy do spierzchniętej skóry ... dłoni

Mam spory problem ze skórą dłoni w zimie - wysycha, pęka, łuszczy się piecze .... ten krem działa gojąco, natłuszczjąco i nawilżająco, chroni dłonie, pęknięcia szybciej się goją, skóra jest odżywiona i elastyczna.
Gęsty, pozostawia na skórze delikatną warstwe ochronną, ale nietłustą więc nie przeszkadza,
Stosowany regularnie, kilka razy dziennie chroni moje dłonie przed zimowymi problemami.

Stosuję go również do stóp - zmiękcza suche i twarde miejsca, mocno odżywia.

Zapach delikatny, nie męczy i po wchłonięciu kremu jest prawie niewyczuwalny.

Dla mnie najlepszy, wracam do niego regularnie po okazyjnych testach innych kremów, jeden z moich pielęgnacyjnych niezbędników.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: niezliczona

dobry natluszczac

ciezki krem gesty w tubie z mala dziurka
trzeba sily aby go wydostac
ladna czerwona tubke
krem jest tlusty ciezki gesty i b. tlusty
natluszcza efekt zostaje
wygladza
zapach dziwny
niby swiezy
znosny
dobry produkt
z czystym sercem mozna w niego zainwestowac

Ilość zużytych opakowań: 3 cale

WOW!

Spokojnie poradzi sobie z najbardziej poturbowanymi stopami. Produkt spełnia wszystkie obietnice producenta.

-idealnie nawilża,natłuszcza skórę
-pęknięcia na piętach goją się w ekspresowym tempie
-po prostu leczy

Jak dla mnie ideał :)

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Najlepszy!

To jest najlepszy krem do stóp, jaki kiedykolwiek miałam (a wypróbowanych mam już wiele). Po pierwsze jest skuteczny i są natychmiastowe efekty - już po kilku aplikacjach znacząco poprawia wygląd skóry. Mocno zmiękcza i odżywia. Szorstkość znika w szybkim tempie. Można sobie wygoić naprawdę zniszczone stopy. Zapach kremu - cudny.
Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte pierwsze

jest super

Po kupienie balsamu do ciała z tej samej serii uznałam, że krem do rąk też musi być super i nie zawiodłam się :)
+łatwo się wchłania
+super nawilża moją suchą skórę
+łatwo dostępny
+cena
+wydajny

-zapach

Używam tego produktu od: mniej niż rok
Ilość zużytych opakowań: kończę drugię