Johnson's, 24-godzinne Nawilżanie, Balsam do ciała z wyciągiem z miodu do skóry normalnej i suchej

Przeznaczony jest do skóry normalnej i suchej. Zawiera wyciąg z miodu i odrobinę oliwki. Ma zapewniać nawilżenie i odżywienie skóry i w pełni się z tego zadania wywiązuje. Producent obiecuje zwalczenie 3 oznak suchej skóry, którymi są:
- uczucie ściągnięcia
- łuszczenie
- matowa skóra
Balsam radzi sobie z tymi problemami bardzo dobrze. Skóra jest miękka, gładka, odzyskuje świeżość.

szajs

Szereg nieszczęść!
Strasznie cuchnie (Fuuu!!!), okropnie rzadki, zostawia skórę bardziej tłustą niżeli nawilżoną, wchłania się wieki,lepi.
Jedyny plus to śliczne opakowanie- ale co mi po opakowaniu??
Pół biedy że kupiony w promocji.
Wolę balsamy z BeBe. Ten sam producent a różnica w jakości kolosalna.

Używam tego produktu od: około dwóch lat temu
Ilość zużytych opakowań: 3/4 opakowania

Oj nie

Kupiony na jakiejs promocji w Biedronce. Balsam jest za rzadki, wylewa sie z opakowania zbyt duza ilosc, przy czym nie wchlania sie latwo. Zapach jakos mi nie przeszkadzal, ale szalu tez nie bylo. Nie robi kompletnie nic, a przy codziennym regularnym stosowaniu musialam sie ratowac innym balsamem, bo mialam przesuszona skore :/

Używam tego produktu od: ok. 1-2 mies
Ilość zużytych opakowań: zuzyte 1

Uwielbiam!

Pamiętam, że to był pierwszy balsam jaki kupiłam. Nie wiele myśląc, wrzuciłam go do koszyka. Przyszłam do domu i przeraziłam się bo nawet go nie powąchałam - a co jak śmierdzi? No ale nie było źle. I tak, od przeszło 4 lat jesteśmy razem:P Miałam krótkie przerwy w używaniu go na rzecz innych ale trzeba było powrócić do tego.
Uwielbiam to, jak ten balsam działa. Nadaje miękkości i delikatności skórze. Nawilża super. Smaruję go tylko na noc więc rolowanie mi nie pzreszkadza bo wtedy nie występuje (raz faktycznie posmarowałam się w dzień i to był błąd). Nie lubię stosować czegoś w dzień bo wiadomo, że wszystko się wytrze o ubrania.
Pachnie pięknie, delikatnie i długo sie utrzymuje ten zapach.
Jest wydajny, ma fajną konsystencję - niezbyt gęstą i niezbyt lejącą się.
Od partnera ciagle słyszę, że mam niesamowicie gładką skórę a ja na tym korzystam bo tylko mizia mnie po nogach czy ręcach:D

Niezbyt

Niezbyt często używam balsamów, dlatego nie bardzo zastanawiam się, który wybrać w sklepie. Padło na Johnson\'s body care chyba dlatego, że był niedrogi. Niestety nie spełnia moich oczekiwań, które nie są duże - nie nawilża wystarczająco, zostawia lepiącą warstwę, kiedy rozsmaruję go rano wszystko się przykleja... Nie zachwycił mnie niczym, daję dwie gwiazdki, bo lepsze to niż nic.

Ilość zużytych opakowań: 1 szt

Najlepszy jaki miałam;)

Balsam kupiłam na szybko po dużej liczbie wypróbowanych balsamów. Jak dla mnie genialny
- doskonale nawilża
- przyjemny zapach
- cena rozsądna
- nie klei się
- nie zostawia tłustych śladów
- skóra jest niesamowicie "przyjemna" po użyciu

Uwielbiam

Uwielbiam balsamy z tej serii! Za każdym razem mnie nie zawodzą ! Ciągle do nich wracam, lubię eksperymentować z balsamami lecz za każdym razem wracam do tych! Są niezastąpione w szczególności latem !!!
Szybko się wchłania, nadaje ładny połysk na nogach -efekt świetny! Skóra jest nawilżona cały dzień! Cudownie pachnie, uwielbiam ten zapach! Towarzyszy mi któryś rok i za każdym razem poprawia humor !

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: dużo ;d

nie dla mnie.

Balsam miałam bardzo dawno temu, kupiłam go razem z żelem pod prysznic z tej samej serii celem używania w trakcie wakacji. Pamiętam, że ta seria była nowością, zanim kupiłam upatrzony balsam i żel, zjeździłam trzy markety.

Balsam ma bardzo rzadką konsystencję, trzeba wylewać mało na rękę, gdyż przecieka przez palce. Ja lubię najpierw nałożyć balsam na ciało, a dopiero później rozsmarować - przy tym tak się nie da, gdyż po wylaniu odrobiny balsamu np. na udo ścieka błyskawicznie na boki (jeżeli się siedzi :D) lub w dół (jeżeli się stoi :D). Lubi kapać.

Zapach nie powalił mnie na kolana, kwestia gustu.

Kolejny minus - wolne wchłanianie + tłustawa warstwa na skórze. Bardzo długo po aplikacji miałam wrażenie klejenia się skóry, a wydawałoby się, że przy takiej lekkiej konsystencji balsam powinien wchłaniać się błyskawicznie.

EFEKTY: tutaj zupełny zawód, był to jeden z gorzej nawilżających balsamów w moim życiu. Spełnienia obietnic producenta nawet nie brałam pod uwagę, ale liczyłam, że produkt ten zapewni mi minimalne nawilżenie. Niestety, skóra po wieczornym posmarowaniu z samego rana była sucha, jakbym niczego nie użyła. Ogólnie - zużyłam całą butlę (miałam chyba nawet jakąś większą?), smarowałam się regularnie i nic, stan skóry się nie poprawił, a w przypadku większości balsamów widzę różnicę.

Na plus wydajność i dostępność.

Marka Johnson & Johnson jest zdecydowanie przereklamowana, zaufanie do tej firmy wyniosłam z domu - moja mama używała praktycznie tylko tych kosmetyków. Ja, po przetestowaniu ich na własnej skórze - zaufanie straciłam błyskawicznie (mama zresztą też kilka lat temu przerzuciła się na inne marki).

Używam tego produktu od: z dwa lub trzy lata temu
Ilość zużytych opakowań: 1 duże (wydaje mi się, że dostępna była też butla 400ml)

średni

+ baaardzo wydajny
+ ładny zapach (chociaż przy dłuższym stosowaniu męczy mnie)

- długo się wchłania
- klei się
- średnio nawilża

Wydaje mi się, że może być dobry do bardzo suchej skóry, ja takiej nie mam, więc może dlatego się klei.
Chciałabym go jak najszybciej skończyć.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 1,5

To nie to, czego szukałam

Z moją suchą skórą ten balsam sobie nie poradził. Miał bardzo rzadką konsystencję, przelewał się przez palce, a ja tego bardzo nie lubię. Wchłaniał się błyskawicznie, ale gdy nałożyło się większą ilość, skóra potrafiła się nieprzyjemnie lepić. Nie radził sobie do końca z niwelowaniem uczucia napięcia. Wygładzał i hamował łuszczenie, ale skóra i tak pozostawała niedostatecznie odżywiona i nawilżona. Za plusy tego balsamu uważam dużą pojemność i przyjemny zapach oraz to, że nie podrażniał. Mimo wszystko nie przypadł mi do gustu, ma za dużo poważnych wad.

Czas używania produktu: 2 miesiące

Nie polubilismy się

Kupiłam bo lubię produkty Johnsona. Jednak z tym balsamem się nie polubilismy
- ładnie pachnie, nie da się ukryć
- wydajny
- estetyczne opakowanie

ale
- dlugo się wchłania
- kiepsko nawilża
- przy wiekszej ilosci się roluje na ciele

Używam tego produktu od:męczyłam się parę miesięcy i do tej pory stoi resztka w łazience

same plusy

1. wchłania się błyskawicznie nie lepi,można nasmarować się rano po prysznicu i bez obaw ubrać nie ryzykując tłustych plam na odzieży
2. ślicznie pachnie
3. naprawdę świetnie nawilża
4. ma przyjemną konsystencję emulsji

powtórzę za poprzedniczkami: idealny na codzień.

na codzien w sam raz!

Wreszcie znalazlam balsam ktory spelnia moje oczekiwania!!
-szybko się wchlania
- nie pozostawia tlustej warstwy na skorze
-przyjemnie pachnie
- juz po pierwszym zastosowaniu skóra jest wyraznie bardziej gladka i miękka
Jak narazie nie dostrzegam żadnych minusow - stosuje go codziennie i jak do tej pory jest jednym z moich faworytów.

Używam tego produktu od:2 tyg