Avon, Planet Spa, Icelandic Mineral Waters, Purifying Facial Cleanser (Oczyszczająca emulsja do mycia twarzy)

Emulsja do mycia twarzy idealnie oczyszcza pory i odświeża cerę. Zawiera wodę z krystalicznie czystych, islandkich źródeł, bogatą w miedź, cynk i witaminy A i E. Oczyszcza, odświeża i odmładza.

Ale polerka!!

Jestem zachwycona ta emulsja i stosuje ja glownie przed nalozeniem maseczki, albo gdy potrzebuje bardzo dobrego oczyszczenia skory.
Do codziennego uzytku sie ona nie nadaje - zreszta jest to podane na opakowaniu.
Konsystencja jest dosc gesta, kolorek opalizujacej perly, dobrze sie rozprowadza na twarzy i niesamowicie skutecznie oczyszcza. Az czuc, ze skora jest wypolerowana:D
Doczepie sie jedynie do dwoch rzeczy:
- do uczucia lekkiego sciagniecia i napiecia skory, ktore znika po przetarciu skory tonikiem
- i do zapachu - kojarzy mi sie troche z plynem do mycia podlog ;)

Używam tego produktu od:

bardzo dobry produkt

Dlaczego Avon wycofuje dobre kosmetyki?
Emulsja jest bardzo dobra. Ładnie oczyszcza twarz, lekko matuje twarz. Konsystencja gardzo gesta, ale mnie to odpowiada. Zapach orzeźwiejący. Używam 2 razy w tygodniu. Polecam. :)
Zaznaczam, że kupię ponownie, ponieważ jestem optymistką. :D

Ilość zużytych opakowań: 3/4 opakowania

Szkoda, że wycofali

Był to pierwszy kosmetyk z serii Planet Spa jaki kupiłam, który naprawdę pozytywnie mnie do niej nastawił. Konsystencja faktycznie przypomina krem do golenia, ale to nie zmienia faktu, że kosmetyk odświeża, ładnie orzeźwiająco pachnie, pozostawia skórę oczyszczoną i "chłodną". Naprawdę kojarzy się z Islandią (:

Kupiłabym ponownie ale niestety został wycofany ):

Pasta

To jeden z gorszych kosmetyków z serii spa. Konsystencja bardzo gęsta i toporna- kojarzy mi się z pastą do zębów albo preparatami do golenia :rolleyes: Zapach bardzo ostry, mydlany, aż szczypie w nos (a jakoś często mi się dostawał do dziurek). Po umyciu zauważyłam ściągnięcie skóry, miałam też regularnie wrażenie braku świeżości (jakby skóra nie była dokładnie umyta). Wydajność ze względu na pastowatą konsystencję zadowalająca, ale co z tego- jak używa się tego kosmetyku bez żadnej przyjemności ? Ze względu na swoją wrodzoną oszczędność- zużyłam go do końca, ale dużo mnie to kosztowało. Spa to to na pewno nie jest. Nie polecam

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu

jak mydło

kupiłam go na wyprzedazy za pare złotych , bo normalnie bym sie nie skusila. Ma konsystencje mydla i tam samo pachnie, spodziewalam sie czegos lepszego. Po umyciu mam uczucie sciągnietej, wysuszonej skory.

Używam tego produktu od:nie pamietam
Ilość zużytych opakowań:koncze 1

może być

Na początku bardzo nie pasowała mi konsystencja i brak piany ale znalazłam na to sposób-świetnie nadaje się na szczoteczką do mycia twarzy a buzia staje sie wyszorowana i super czysta jednak troche ściągnięta ale to może dla tego,że mam suchą skórę :)
Ale juz jej nie kupie bo po pierwsze mi sie znudziła a po drugie już ją wycofali :)

byle co

produkt tradycyjnie- otrzymany jako gratis, tak to za ta cene co byl nawet bym po niego nie siegnela.
zapach ma mietowy, nieprzyjemny, nie pieni sie, wysusza twarz, jest strasznie nieprzyjemna w dotyku.

Używam tego produktu od:pol roku

dobry

Dobry kosmetyk oczyszczający, nie pieni się bo to w końcu emulsja, łatwo się nakłada i spłukuje, dobrze oczyszcza, pozostawia skórę przyjemną w dotyku, nie powoduje uczucia ściągnięcia. Idealnie przygotowuje skórę do dalszej pielęgnacji. Jednym słowem polecam

żadna rewelacja

Używam sporadycznie, ale nie jest to jakieś cudo, przypomina mi krem do golenia dla mężczyzn ;) Nie zauważyłam, żadnych efektów po tej emulsji, a już na pewno zero oczyszczania.

nie polecam

Kosmetyk nie zasłużył na moją pozytywną ocenę.
Moja cera jest tłusta w strefie T i normalna na policzkach.
Zapach emulsji nie przeszkadzał mi, choc daleko jej było do naturalnego zapachu.
Konsystencja dobra, nie wylewał sie i dobrze wyciskał z tubki.
I na tym konczą sie raczej plusy.
MImo iz mam cere mieszaną ten kosmetyk bardzo przesusza, powoduje uczucie sciagnięcia na twarzy.
Na nosie i troche policzkach zaczeła mi schodzic skóra.
Podsumowując wysuszał. Nie zauważyłam oczyszczania.
Wzasadzie zbędny produkt, i jeszcze wysuszacz.
Na 6 miejscu w składzie SLS.
Raczej jest wydajny. Nie wiem ile kosztował poniwaz go dostałam.

Używam tego produktu od:3-4 tyg

Wysusza mieszaną cerę...

nawet w strefie bardziej tłustej (okolicy nosa) pozostawia schodzący naskórek- to dziwne, bo nie zdarzyło mi się to nawet po zbyt silnych peelingach. Skóra jest sucha, ale nie podrażniona, więc po nawilżeniu wraca do normy- dlatego nie przyznaję 1* ( poza tym widoczny efekt oczyszczenia). Zapach miętowy? średnio przyjemny, za to wydajność dobra.

nie dla suchej

Oczyszczanie oczyszczaniem ale nie życzę sobie żeby jakaś emulsja po jednym użyciu robiła mi z twarzy papier ścierny bądź pergamin - komu z czym się bardziej kojarzy wysuszona na wiór, ściągnięta i zszarzała skóra. Do tego oczyszczania też się przyczepię, bo po prostu jedno musi być połączone z drugim, a tutaj oprócz wołania o picie i szczypania nie było nic. Nie wspomnę już o koszmarnym miętowo-lodowym zapachu, ble. Może i emulsja sprawdza się dla tłustej, ale żadnej posiadaczce sucharka nie polecam.

Używam tego produktu od: dawno, a uraz nadal został :P
Ilość zużytych opakowań: nie dało się zużyć :o

Ok

Powiem szczerze, że bardzo mi odpowiada ogólnie cała linia planet spa w avonie, jest ona wprawdzie trochę droższa ale naprawdę są w niej perełki. Jedną z nich jest właśnie ta emulsja. Od razu po umyciu czuć jakby skóra była serio krystalicznie czysta, jest świeża, gładka. Nie wiem jak się zachowuje na skórze suchej ale na moją działa super, jednak oczywiście nie można przesadzić. 2-3razy w tygodniu w zupełności wystarczy.

Używam tego produktu od:kiedy wszedł