IsaDora, Magic Curl Mascara with panthenol

IsaDora, Magic Curl Mascara with panthenol

Wydłużająco - pogrubiająca maskara, która dodatkowo podkręca rzęsy.Zawiera nawilżający pantenol. Bezzapachowa. Może być stosowana przez osoby o wrażliwych oczach lub noszące szkła kontaktowe.

Cena: 53zł / 12ml

mega zaskoczenie

Mam dlugie, geste i proste jak drut rzesy. Przypadkowo sie nim pomalowal, bo akurat mialam pod reka mamy, wiec sprobowalam i sie mega zdziwilam. Tusz ladnie pokrywa rzesy, do delikatnego makijazu wystarczy jedno pociagniecie. Dobrze sobei radzi z podkeceniem. Lubie wyraznie zaznaczone rzesy wiec nakladam kilka warstw i o dziwo nie skleja rzes. Troche gorzej z trwaloscia-troche sie rozmazuje jak wilgoc podlapie. Tzn sama wilgoc go nie rozmazuje,ale jak sei zapomne i przetre oko to troche mozna sie pomazac,ale nie ma tragedii. Kosztuje ok 56 zł i z atyle kupilam go w GC. Druga stzuke nabylam na allegro wraz z przesylka za 28 i tez mega zadowolenie. jeden tusz starcza na kilka miesiecy. Konsystencje ma na poczatku taka hmmm remowa, pozniej zaczyna troszke podsychac. Ogolnie mi pasuje i nie ma sie zbytnio do czego przyczepic. Co prawda KWC to nie jest,ale jakos mi podpasowal;-)Używam tego produktu od:4 miesiecy

na pewno ten tusz nie jest wart swojej ceny. jest wiele tańszych i jednosześnie lepszych. Bardzo się zawiodłam. Tusz po paru godzinach się kruszy, przy nawet niewielkiej wilgoci rozmazuje.
jedynym plusem jest to, że rzeczywiście wydłuża rzęsy no i podkręca, ale niespecjalnie mocno.

Używam tego produktu od: 3 m-cy

rozmazuje się

Ładnie wydłuża rzęski i podkręca ale mam długie rzęsiska i niestety ten tusz strasznie mi się rozmazuje i zostawia ślady na górnej jak i dolnej powiece i dlatego mi nie odpowiada.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Oj, nie...

Tusz niestety mnie trochę uczula, co jest dziwne bo raczej nigdy nie miałam tego skłonności skłonności a moje rzęsy przeżyły całkiem sporą ilość tuszy nie tylko tych markowych:-)

Niestety po pomalowaniu oczy lekko pieką.

Używam tego produktu od:1 m-c
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Fajny

Całkiem niezły tusz. Nie podrażnia, co dla mnie szczególnie ważne bo nosze soczewki kontaktowe. Efekt zadowalający. Nie robi z rzęs firanek, ale fajnie je podkreśla. Widoczne wydłużenie i niewielkie pogrubienie. Idealny na codzień, kiedy chcemy wyglądać sexy ale bez przesady. Na wieczorne wyjścia, aby uzyskać efekt "firanek" trzeba się trochę namęczyć i nałożyć kilka warstw no i posiadać pewne zdolności manualne hehe ;) (nie dla tych, którzy się spieszą) ale da się go uzyskać. Zauważyłam też ze poprawił kondycję moich rzęs, przez co dałam mu dodatkową gwiazdkę. Teraz są trochę dłuższe, gęste i nie wypadają (da się to zauważyć przy malowaniu). Nawet jak pomaluję się innym tuszem to rzęsy wyglądają nieźle:)Za to duży duży plus. Nie jest zbyt tani, więc trzeba się mocno zastanowić czego się oczekuje ale jest ok.

Ilość zużytych opakowań:

Isa Dora ma lepsze tusze

plusy
- wygodna klasyczna szczoteczka
- wygodne opakowanie (prostokątne więc nawet nakremowaną dłonią można odkręcić)
- ładnie rozdziela rzęsy ,nie skleja
- nie zauważyłam kruszenia i osypywania się
- naturalny efekt - jeśli ktoś to lubi
- nie rozmazuje się i nie odciska na górnej powiece
- łatwo się zmywa

minusy
mam wrażenie że już od nowości jest taki suchy i że jest mało tuszu w tym sporym opakowaniu (zastanawiam się czy to wina daty przydatności której nawet w sklepie nie mogłam ustalić - więc skąd wiadomo ile taki produkt leży pod tymi promieniującymi żarówkami)
mało efektowny
nie wydłuża nawet po kilkukrotnym nakładaniu
trzeba dość cierpliwie go nakładać - nie jest to tusz do szybkich poprawek i expresowego porannego makijażu
- nie zauważyłam działania wzmacniającego - choć nadal chcę w to wierzyć ;)
- jak dla nie za mało czarny odcień czerni

ps. miałam już inny świetny tusz tej firmy więc się nie zrażam. Kto oczekuje naturalnego efektu i potrzebuje tuszu tylko do podkręcenia bo ma długie naturalne rzęsy powinieni być zadowolony.

Używam tego produktu od:pół roku dość rzadko

nietani bubel

To chyba najgorszy tusz do rzęs jaki w życiu miałam... Zero obiecanego pogrubienia, czy podkręcenia. Obiecywanych efektów pielęgnacyjnych również nie stwierdziłam. Rany, on nawet nie potrafił przyzwoicie przyciemnić rzęs...

Tusz dałam siostrze, ale i ona nim wzgardziła ;)

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

nie nie nie !!!

Dość lubię kolorówkę Isadory, więc postanowiłam spróbować tego tuszu.. i co?? kompletna klapa!!!
Najbardziej przeszkadzało mi w nim to że już po ok 3 godzinach zaczął się rozmazywać pod oczami a po 6 niestety wyglądałam jak panda... Kolejny minus to dość szybkie wysychanie - po 3 miesiącach niestety nie nadawał się do użycia.
Dawał efekt raczej naturalny, dopiero po ok 3 warstwach rzęsy były bardziej wyraziste -dla mnie to minus bo lubię jednak ciut bardziej podkreślać oczy...

Nie zabardzo

Tusz przecietny. Opakowanie jest za duze,nieporeczne. Tusz nie wydluza tak rzes, tylko lekko je podkresla. Podkrecajacego efektu nie zauwazylam, jednak mam bardzo podkrecone rzesy wiec dodatkowo ich nie musze krecic :)
Nie utrzymuje sie na rzesach zbyt dlugo. Wymagam od tuszy teatralnego podkreslenia rzes, ten zdecydowanie do tych nie nalezy.

Używam tego produktu od 1mies

nic nadzwyczajnego

kiedyś używałam innego tuszu tej marki, z którego byłam bardzo zadowolona, więc kupiłam następny. niestety rozczarowałam się. na początku rzęsy wyglądały dość ładnie, jednak bardzo szybko tusz zaczął się kruszyć, a poza tym strasznie się rozmazywał. nie polecam.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:

fajny ale

Fajny tusz, dobrze zaznacza rzesy, troche pogrubia, podkresla i wydluza. Daje bardzo ladny efekt, taki w sam raz (bardziej niz naturalny, ale mnie niz teatralny). Problem w tym, ze sie rozmazuje - jakims dziwnym trafem codziennie rano po umalowaniu rzes znajduje jakas rozmazana "grudke" pod okiem, a w polowie dnia mam pande pod okiem wiec musze sprawdzac w lusterku i co jakis czas ja wycierac Używam tego produktu od: 2 miesięcy

dobry, az sie dziwie:)

Dostalam ten tusz w promocji, przy zakupie palety do oczu isa dory. I bylam bardzo nieufnie nastawiona, gdyz tusz isa dory kojarza mi sie glownie z hipoalergicznoscia, a nie z efektem:)
Natomiast niespodzianka - tusz bardzo wyraziscie podkresla rzesy (choc raczej wydluza niz pogrubia), w ogole nie skleja, nie podraznia, slowem swietnej jakosci produkt. jedyne zastrzezenie jaki mam odnosi sie do konstrukcji opakowania - tusz troche sie wylewa na boki przy zakrecaniu.

Używam tego produktu od:tyg