Goldwell, Trendline Curl, Move Control (Kremowa pasta do każdego rodzaju loków)

Goldwell, Trendline Curl, Move Control (Kremowa pasta do każdego rodzaju loków)

Move Control z technologią FlexShine.

Kremowa pasta do układania włosów falowanych lub kręconych. Długotrwały, doskonały wygląd loków, włosy nie są sztywne i lepkie. Tworzy podkreślone, wielowymiarowe loki. Nie "zamraża" włosów.

Cena: 47zł / 125ml

moj bezapelacyjny kwc

To najlepszy produkt do układania włosów falowanych i kręconych z jakim się spotkałam dotychczas!Pięknie podkreśla loki,jest bardzo bardzowydajny.moje włosy nie są kręcone tylko falowane,jak ich nie pougniatam po umyciu i nie wysusze kręconych nie mam,ale po tej pascie mam poprostu burze loczków!wgniatam w moje wilgotne falowane włosy i robią się piękne loczki.Naprawde polecam,włosy mam średniej długości i gęstości,wystarczy troszkę pasty.Nie zamierzam jej zamienic na nic innego,i co najważniejse nie odkształca loków jak pianka,włosy nie są sztywne.POLECAM!

raczej niee

Nie osobiście ta pasta nie odpowiada. Zwiększa nieco skręt ale kosztem oblepienia i obciążenia włosów, które są nieprzyjemne w dotyku i właśnie jakieś takie lepkie, zmatowione, natłuszczone - a kolejnego dnia nadają się wyłącznie do umycia.

Używam tego produktu od: ok 8 miesicy sporadycznie
Ilość zużytych opakowań:1 niecałe