L´Oreal Professionnel, Serie Expert, Absolut Repair, Power Repair B, ampułka

L´Oreal Professionnel, Serie Expert, Absolut Repair, Power Repair B, ampułka

Ampułka Power Repair B zawiera Neofibrine TM - unikalną kombinację ceramidu Bio-Mimétic, który regeneruje spoiwo międzykomórkowe oraz silikonów i filtru UV. Wspomaga ona trwałą ochronę powierzchni włosa na całej jego długości. W rezultacie włosy są dogłębnie zregenerowane, miękkie, lśniące, podatne na układanie.

Do włosów cienkich, delikatnych, łamliwych, uwrażliwionych wskutek działania czynników chemicznych i/lub mechanicznych, włosów przemęczonych zabiegami fryzjerskimi.

Power Repair B może być stosowany w dniu koloryzacji lub trwałej ondulacji.

Cena: ok. 10zł / 10ml

Moze byc, ale bez rewelacji

Po uzywaniu ampulek kerastase i ich cudownym dzialaniu skusilam sie na sprobowanie ampulki L\\\'oreal. Niestety zawiodlam sie. Wlosy sa jak po zwyklej odzywce, nic spektakularnego, nie zauwazylam tez zadnej odbudowy. Owszem, latwiej sie rozczesuja, ale nie tylko o to chodzi w ampulce.

żadna rewelacja

Kupiłam bo liczyłam na regenerację zmęczonych rozjaśnianiem, łamliwych włosów. Używałam raz na tydzień, czasem co dwa tygodnie, trzymając na włosach około pół godziny. I co? I nic. Owszem, po spłukaniu ampułki włosy były miękkie i łatwiej się rozczesywały ale to jak po każdej odżywce. Większej poprawy nie zauważyłam mimo zużycia 8 ampułek, więc uważam, że nie warto.

Ilość zużytych opakowań: 8 ampułek

tragiczna

To chyba najsłabszy produkt tego typu jaki używałam. Po ampułkach spodziewałam sie efektu wygładzenia, nabłyszczenia, ale ta ampułka nie zrobiła kompletnie nic. Słyszałam o nich wiele pozytywnych opinii, ale u mnie w ogole sie nie sprawdziła, szkoda czasu i pieniędzy. Po pierwszym razie myślałam, że poczekam aż wykorzystam ich wiecej to bedzie efekt widoczny, ale zużyłam ich pieć i był ten sam efekt za każdym razem.

Używam tego produktu od: pierwszy raz jakoś rok temu
Ilość zużytych opakowań: 5 ampułek

pomaga

jestem po pierwszej ampulce i juz widze poprawe kondycji wlosów :)

jestem zadowolona z efektów

+wlosy sa miekki i blyszczace
+czuc nawilzenie
+mocniejsze wlosy
+lepiej sie układaja

-kiepska aplikacja

Używam tego produktu od: tygodnia

Świetne, dają realny, odczuwalny efekt.

Pierwszą ampułkę miałam robioną w salonie, po koloryzacji i kosztowała mnie sporo. Doceniłam skuteczność, ale trochę mnie zniechęcał koszt zabiegu.
Potem zorientowałam się, że ampułkę można kupić przez internet i ten sam zabieg wykonać w domu. Od tego czasu nie mam żadnych zastrzeżeń:)
+ realny efekt - miękkie, odżywione włosy,
+ efekt utrzymuje mi się przez tydzień, do dwóch tygodni,
+ stosunkowo niewymagający zabieg - zajmuje 20minut,

Moje włosy są z natury suche i twarde, do tego rozjaśniam je od kilku lat. Ta ampułka to dla nich zbawienie :)

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: kilka

super!!!

Raz miałam ją położoną w salonie fryzjerskim i chyba miałam ją 15 minut na włosach. Włosy faktycznie wyglądają na zdrowe i zregenerowane przez długi czas. Z tego co wiem, ampułka podobno spłukuje się z włosów przez 3 miesiące, ale jak ktoś ma bardzo zniszczone włosy, to może stosować je częściej.

Używam tego produktu od: 3 miesiące temu
Ilość zużytych opakowań: jedna ampułka

nic wielkiego

Kupiłam w salonie fryzjerskim zachęcona przez znajomego, który ma dłuższe włosy i był zachwycony po jednym zastosowaniu. Więc wypróbowałam i ja.
Na początek 2 ampułki- zapłaciłam 22 zł. Po pierwszym użyciu też byłam zadowolona. Włosy gładkie, błyszczące, ok. Myślałam że to ma coś wspólnego z regeneracją...
Dokupiłam kolejne 3 ampułki, używałam po myciu jak odżywkę, potem używałam pod czepek. Dostałam jedna ampułkę w prezencie, znów użyłam. Po 6 zużytych ampułkach po każdym myciu (myję włosy co 3 dni więc kuracja trwała ok 18-20 dni) postanowiłam sprawdzić jak wyglądają moje włosy po umyciu samym szamponem. I... gdzie się podział ten blask, gdzie łatwiejsze rozczesywanie? włosy były matowe, trudne do ułożenia, puszyły się, nadal łamały. Za taką cenę? Chemicznej "regeneracji" również mówię "nie"
Nie działa lepiej niż Lorys, którego litrowe pudełko kosztuje niewiele więcej niż ta mała ampułka. W takim przeliczeniu ten Lorys powinien kosztować jakieś 800 zł za litrowe opakowanie, a standardowa odżywka 250 ml, np Nivea powinna kosztować 250 zł :D
Moim zdaniem można kupić w przypadku, gdy np. wyjeżdżamy na weekend i chcemy mieć coś maleńkiego, co poprawi wygląd naszych włosów doraźnie i nie zajmie dużo miejsca.

Używam tego produktu od: prawie 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 6 ampułek

Świetne

Wybrałam się do fryzjera na wiosenną odbudowę włosów, Pani poleciła mi ampułkę no i durna się zgodziłam zapłaciłam 40 zł plus 40 za modelowanie. Wracam do domu sprawdzam na allegro a tam..... takie ampułki po niecałe 8 zł. Wrrrrrrrrr , kupię sobie kilka i sama zrobię bo ampułka sama w sobie jest super!

Używam tego produktu od: wczoraj
Ilość zużytych opakowań: Jedno

bardzooo dobre

Farbuje włosy na jasny blond, więc są dość zniszczone, suche i matowe. Te ampułki są dla nich wybawieniem. Oczywiście 1 ampułka nic nie pomoże potrzebna jest kuracja. Ja nakładam 1 raz w tygodniu, na to czepek i ręcznik, chodzę sobie tak 30 min. mam włosy krótkie więc jedna ampułka wystarcza mi na 2 razy. Zuzy wam ok 3 szt. pomiędzy farbowaniem. Po ampułce włosy są odżywione, lśniące, nawilżone, gładkie i ten efekt się utrzymuje!!! łatwo się układają, są mięciutkie w dotyku i ładnie błyszczą. Na dodatek mam wrażenie że mój kolor dużej się utrzymuje. Warto wypróbować:)
Na allegro za ok7-8 zł moim zdaniem to nie wiele za profesjonalna ampułkę u fryzjera pewnie kosztuje 50 zł.

Używam tego produktu od: ok. 6 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 9 ampułek

można spróbować

Dostałam te ampułki i zużyłam z przyjemnością, ale nie powaliły mnie na kolana. Możliwe, że nie jestem grupą docelową, bo mam ładne, odżywione i śliskie włosy. Nie suszę, nie prostuję, nie farbuję.

Plusy:
-wydajność - używa się ampułki i używa, co bardzo lubię, gdyż delikatnie zwilżam palce i nakładam od połowy włosów na suche
-niska cena
-cudny zapach
-idealna konsystencja, nie jest jakaś mega lejąca się i sie nie kleją po niej dłonie
-nakładam od połowy długości na włosy suche i pozostawiam tak na pół dnia - nie plączą się podczas mycia, są miękkie i delikatne,
-idealny gadżet dla podtrzymania świetnej kondycji włosów
-nawet jak czasem nie użyję normalnej odżywki, włosy są ładne

Minusy:
-kiepska dostępność przynajmniej dla mnie
-czasem jak mi się machnie za dużo, to są oklapnięte i szybciej się przetłuszczają
-długo mi zajęło zanim ustaliłam na jaką ilość mogę sobie pozwolić, żeby nie obciążyć włosów zbytnio

Nie jest to moje must-have i raczej nie kupię sama, bo tak naprawdę nie potrzebuję. Może jak je trochę bardziej zapuszcze pod względem zaniedbania, to wrócę do nich :)
Myślę, że można spróbować, ale niekoniecznie.

Ilość zużytych opakowań: 10 ampułek

no nie wiem

Kupilam cztery ampulki w promocji za 7 zl przy okazji kupowania Matrixa.

Lubie serie profesjonalna Loreal. Kiedy jeszcze farbowalam wlosy na jasny blond maska absolute repair ratowala moje spalone kosmyki. Roznica byla kolosalna wiec bylam pewna, ze ampulki beda co najmniej tak dobre. Wprawdzie moje wlosy sa juz zdrowe ale nadal mam problemy z suchoscia no i gorsza kondycja zaraz po farbowaniu (tym razem na braz). Zdecydowalam sie podreperowac stan mojej fryzury tym wynalazkiem.

No i nie bardzo. Po uzyciu jednej nie bylo zbytniego efektu po 4 owszem, wlosy wydaly mi sie jakby mocniejsze, lepiej odzywione ale byl to efekt najwyzej przyzwoity. Oczekuje zdecydowanie wiecej od kosmetykow profesjonalnych. Za te pieniadze mozna kupic 2 opakowania masek drogeryjnych i cieszyc sie, podobnym do ampulkowego, efektem.

Ilość zużytych opakowań: cztery

Expresowa regeneracja!!!

Bardzo fajna ampułka, niczym nie ustępujaca droższym Kerastase.

Plusy
+szybko regenruje
+wygładza włosy
+nawilża
+włosy są podatne na układanie
+przyjemny zapach

Minusy
-po umyciu efekt już nie tak spektakulary

*Radzę aplikować za pomocą rozpylaccza, nie prosto ze słoiczka na głowę. Wykonać masaż skóry głowy i zawinąć w czepek i ręcznik na min 20 minut lub zastosować saunę.

Osobiście stosuję jako "serum przed wyjściem" aby mieć pewność, że włosy bedą wyglądać świetnie. Nie wiem jak działa jako intensywna kuracja.Używam tego produktu od:1,5 roku
Ilość zużytych opakowań:dużo!!!