L'Oreal Paris, New Feria Color Booster

L'Oreal Paris, New Feria Color Booster

Nowa Feria Booster jest ulepszona od poprzedniej o trwalszy i bardziej lśniacy kolor. Kolor rzeczywiście błyszczy się niesamowicie. Jak narazie nie płowieje w ogóle. No i nie niszczy moich włosów, dzięki załączonej innowacyjnej odżywce. Farba ta nie jest jeszcze dostępna w naszym kraju, a więc na zakupy trzeba się wybrać do naszych zachodnich sąsiadow. Ogólnie oceniam produkt na maxa.

Cena: 30zł

płomienny rudy

Mam mysi kolor włosów, bladą karnację i niebieskoszare oczy. Od lat konsekwentnie farbuję się na rudo. Wbrew pozorom ciężko trafić ładny rudy. Są albo czerwone albo kasztanowe. Ten kolor jest boski. Nawet moja fryzjerka pytała co to za farba. Ci, którzy mnie nie znają dziwią się, ze nie jestem ruda od urodzenia. Jak wpadłam na pomysł zostania blondynką wszyscy znajomi powiedzieli kategorycznie Nie! Wygląda tak naturalnie. Niestety jak wszystkie rudości płowieje. Cóż nikt nie jest idealny. Myję głowę codziennie. Po tygodniu odcień jest jaśniejszy, ale nawet jak mam 2cm odrosty kolor lśni. Niestety co 3 tygodnie muszę farbować ponownie całą głowę. Jestem leniwa i nie bawię się w zalecenia producenta, że najpierw odrosty potem reszta włosów. kładę na całej długości. Włosy mam do ramion, cienkie, kręcone. Nie wysusza, nie rozdwaja włosów. odżywkę stosuję po myciu. Dodam, że farba mnie nie uczula, nie ścieka (są jeszcze takie?). Mam nadzieję, że jej nie wycofają z produkcji. Stosuję odcień mango. Kiedyś mówiono, że rudych płodzono przy płomieniach ognia. tak wygląda ten kolor :)

Używam tego produktu od: klika lat
Ilość zużytych opakowań: kilkadziedziąt? jedno co 3 tygodnie

Straszny bubel

To chyba najgorsza farba z jaka mialam do czynienia. Nie pamietam juz ktory dokladnie odcien, ktorys z czerwonych. Jedyny malutki plusik za ten odcien. Cala reszta to porazka. Farba po ktorej w zasadzie po miesiacu nie ma sladu na wlosach, sa jakies wyblakniete pozostalosci. Trzy tygodnie po nalozeniu a nadal woda przy myciu jest rozowa, reczniki poplamione. Z wlosami tez robi cos dziwnego, robia sie troche jak siano. Beznadziejna!

Slabo sie trzyma.

Farbe kupilam podczas poszukiwan jakiegos ladnego, czerwonego kolru. Zdecydowalam sie na kolor Scarlet POwer. Wyszedl bardzo ladnie-identycznie jak na opakowaniu, ale niestety dal rade utrzymac sie do ok. 2,5 tygodnia, czyli slabo... POzniej powtorzylam zakup z tego samego koloru oraz Espresso i niestety efekt ten sam.
Gdyby nie to, ze tak szybko sie wyplukuje, bylaby farba idealna, poniewaz kolor wychodz identycznie ja na opakowaniu, latwa aplikacja, duzy szampon lub odzywka dolaczona do opakowania, plus brak jakiegos totalnego smrodu przy farbowaiu powduje, ze mogla by nia byc... ale nie jest. :) Szkoda...

Zostawiam 3 gwiazdki za produkt.

Używam tego produktu od: nie wiem
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania na pewno.

Rewelacja!

Kolor: Intensywna czerwień

Farbowałam na pasemka jasny blond z ciemnym brązem.
Farba pokryła włosy równiuteńko i bardzo intensywnie. Kolor wyszedł jak u modelki na pudełku.
Włosy miękkie, pachnąca odzywka.

Minus za szybkie wypłukiwanie się koloru. Niestety nie znalazłam jeszcze żadnej czerwonej farby, która nie wypłukałaby się szybko.
Praktycznie już po 2 tygodniach miałam jasne prześwity. Pasma, które wczesniej były rozjaśniane na blond zrobiły się różowo/szare.

Ogólnie jestem z farby zadowolona.
Nie kupię więcej, bo zrezygnowałam całkowicie z czerwieni.

Używam tego produktu od: 03.2013

koszmar!

Zakochałam się w kolorze Jasny Beżowy Brąz.. Jasne, że wiedziałam, że nie wyjdzie identyczny, ale miałam nadzieję, że będzie chociaż zbliżony.. Trochę przeraziła mnie ta ultrarozjaśniająca formuła, ale zaryzykowałam.. niestety niepotrzebnie!

Minusy:
- przeokropnie śmierdzi, wręcz dusi
- przez chwilę mnie głowa piekła jakbym kwas położyła, a nie farbę (to chyba wina tego ultrarozjaśniacza..)
- zamiast jasnego brązu - nierówny kolor od średniego brązu po czarny :/
- strasznie szybko się wypłukuje (3 mycia, a kolor wiele jaśniejszy.. w sumie dzięki Bogu, bo czarnego absolutnie już nie chcę na moich włosach)
- włosy mam po niej jak kopa bardzo suchego siana!

Plusy:
- hmm.. odżywka ładnie pachnie, ale nie robi z moimi włosami nic

Stosowałam chyba większość farb jakie są dostępne w sklepach (od Joanny za 5zł, po profesjonalne farby fryzjerskie), kilka miesięcy temu przeszłam dekoloryzację.. ale nigdy nie miałam tak zmasakrowanych i suchych włosów jak po tej farbie. Zdecydowanie NIE polecam (nawet wrogowi:D).

Używam tego produktu od: użyłam kilka dni temu

Ilość zużytych opakowań: jedno i więcej nie będzie :/

nie wiem czy warto

fakt farba przesusza włosy, malowałam na bardzo jasny blond popielaty,z efektu końcowego byłam naprawe zadowolona, miałam taki kolor jaki chciałam tylko średnio tak na 2 tygodnie.. potem już wiadoma sprawa.
Farby loreala bardzo lubię za dołączone odżywki, tym bardziej że są w większych opakowaniach i starczają na długo

Efekt jak po przejściu tornada

Odradzam z calego serca. Farba jest bardzo ostra w dzialaniu. Daje bardzo intensywny kolor, sztuczny, zresztą o kolorze mowy być nie może, wyszla prawie czerń, choć mial być brąz, w dodatku plaska i matowa, bez refleksów, bez wyrazu i glębi, stworzyla taką ciężką kopulę na glowie. Farba po jednorazowym uzyciu zrobila mi z wlosów siano, musialam ściąć po niej wlosy. Kompletnie je spalila. Koszmar. Nigdy więcej.

Używam tego produktu od: Jednorazowo

niezła

Zalety...:
-świetne,żywe kolory
-ładny zapach,nie drażni
-włosy po niej są odżywione,ładnie błyszczą

wady!:
-jak za taką cenę,spodziewałam się czegoś więcej,a mienowicie-niesamowicie szybko się spłukuje,nawet trzy tygodnie po farbowaniu mam ślady na ręcznikach,chociaż to farba,kolor blaknie,nietrwały,nie wiem...nie podoba mi się;/ mimo to używałam jej,bo nie niszczy włosków,kolor naprawdę ładny,ale co z tego,jak musiałabym farbować się co trzy tygodnie..

Używam tego produktu od:kilka miesięcy

niestety.. do czasu.

Nie mogłam dostać mojego kochanego Palette XXL "Płomienny feniks".. zafarbowałam włosy czerwoną miedzią Garniera i padłam z załamania. Ta farba Loreal to kolejne podejście. Trafione !! Mam kolor Pure Paprika i jest świetny! Wreszcie jest to prawdziwy RUDY, a nie jakiśtam bordowy, wiśniowy, mahoń czy tycjan, które na mojej głowie wyglądały fatalnie i ponuro. Włosy lśnią i są miękkie, wiem, że kolor (jak to rudy..) za niedługo zacznie się spłukiwać, ale warto było! Wrócę do tej farby :) Polecam! Jedyny minus jak na razie to obrzydliwy, duszący chemiczny smród podczas farbowania- coś okropnego!! Mimo to.. polecam!Używam tego produktu od: niedawna

----------

Edycja : Niestety mimo pięknego odcienia, okropnie zniszczyła mi włosy, zaczęły po niej okropnie wypadać.. Szkoda :( Mimo to daję 3 gwiazki, bo kolor był świetny.

3* to max dla tego produktu

Ta farba była moją pierwszą odcień burgundy P37.
Nie jest zła ale wydaje mi się że są lepsze.
- obrzydliwie śmierdzi(chociaż w sumie farba ma działać a nie ładnie pachnąć..;p)
- przez 4 kolejne mycia farba zostawała na ręczniku
- kolor może dlatego że bordowy a te szybciej schodzą bardzo się spłukuje. Włosy farbuję co miesiąc i już po 2 tygodniach nie miałam bordowego tylko taki pomiędzy a po miesiącu (swój naturalny kolor mam kasztanowy) to miałam już miedź która wyglądała ohydnie.
- niby włosy są miękkie i jest ich choćby więcej ale to tylko za sprawą odżywki a włosy bardzo wylatują bo jak odkurzam to tylko widzę jak włosy się ciągną po dywanie.
+ do 2 tygodni kolor jest bardzo żywy i się ładnie błyszczy
+ odżywka załączona do opakowania bardzo ładnie pachnie czy tak dobrze działa to nie do końca bo mam lepsze :P

Teraz kupiłam szampon koloryzujący loreal creme gloss caramel i będę farbować więc będę miała jakąś skalę porównawczą.

kit że głowa boli

Farba porażkai to totalna.Kolor kupiłam ztych bardzo intensywnie czerwonych a cieńkich i nie farbowanych włosach wyszedł wiśnia i to ekstremalnie nie równa. Zdecydowanie gniot, nie po to kupuję farbe w przybliżonym kolorze jaki chcę uzyskać żeby mieć póżniej zupełnie inny kolor.

Używam tego produktu od: rok temu
Ilość zużytych opakowań: 1 i o 1 opakowanie za dużo!

Jedna gwiazdka to za dużo!

Ta farba to kompletne dno!

Kolor zszedl po tygodniu mimo że to farba trwała, zaczęły mi po niej wypadać i niemilosiernie przetluszczać się włosy! Nie wspominając juz o uczuleniu jakiego dostałam POMIMO PROBY! Do tej pory lecę swędzące krostki ktre mam na głowie mimo ze to ju dwa miesiace mineły!

Nie dałabym za nia złamanego GROSZA.

DNO,DNO I 5 km MUŁU!

Nie polecam nikomu!

Używam tego produktu od: za długo?!
Ilość zużytych opakowań: jedno i o jedno za duzo!