Oriflame, Time Prevent, Nourishing Oxygen Night Cream, Dotleniający krem na noc

Oriflame, Time Prevent, Nourishing Oxygen Night Cream, Dotleniający krem na noc

Ekstrakt z drożdży sprawia, że skóra lepiej oddycha, odpoczywa i regeneruje się w czasie snu. Peptydy z nasion drzewa Moringa wspomagają usuwanie toksyn i razem z witaminą E neutralizują wolne rodniki. Proteiny pszenicy odżywiają i ujędrniają skórę. Odpowiedni do cery każdego rodzaju.

tylko dla tłustej cery

kremik ma fajne opakowanie, miły zapach. wyglądał na tłusty krem, lecz okazało się, ze zaczął mi wysuszac skórę w okolicach nosa. (w efekcie zmieszałam go w kremem z wit A i był doskonały ;)). zaletą jest to, ze szybko się wchłania, skóra jest miękka a pory skórne są mniej widoczne- ogólnie kondycja i wygląd skóry się poprawił. daję 4 gwiazdki ze względu, ze troche wysuszył skórę. sądzę, ze do skóry tłustej (która ma rozszerzone pory) byłby w sam raz :)

Używam tego produktu od:około 2 miesięcy

przyjemny, ale bez rewelacji

krem ten oceniam jako przyjemny ale bez rewelacji.

Plusy:
-przyjemna konsystencja
-dobrze się rozprowadza
-dobrze się wchłania
-jest wydajny, 50 ml starcza na 2 miesiące codzeinnego użytkowania na twarz i szyję
-ma neutralny zapach
-bardzo ładne opakowanie

Minusy:
-nie zauważyłam specjalnego dotlenienia i zwiększenia elastyczności
-stanowczo za wyskoa cena, standardowo kosztuje 79 złotych, ja kupiłam go w promocji za 39,90 złotych

Być może nie zaobserwowałam specjalnych efektów działania tego kremu na skórze, gdyż zużyłam tylko 1 słoiczek. Może powinnam dać temu kremowi szanse i stosować go dłużej niz przez 2 miesiące. Chwilowo jednak nie planuję ponownego zakupu.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: e w ciuągu 2 miesięcy

Zawidłam się

Krem rzeczywiście wydaje się gęsty i treściwy, jak już ktoś przede mną napisał, ale niestety to tylko złudzenie:( Mam cerę bardziej z tendencją do przetłuszczania się, niż suchą, a on nie jest w stanie jej nawilżyć. Używam go razem z kremem Time Prevent na dzień i w ciągu ok 2 tygodni strasznie pogorszyła mi się kondycja skóry. Zaczęła się ona łuszczyć (pierwszy raz w życiu mi się tak zdarzyło!) i pojawiły się zaskórniaki i wągry... Nie czuję też by krem ten w jakikolwiek sposób pielęgnował, odżywaił moją skórę, nie mówiąc już o podstawowym jego działaniu, czyli nawilżaniu. Za tę cenę spodziewałam się kremu raczej z wyższej półki, a tu taka przykra niespodzianka. Nie polecam!

Używam tego produktu od:2 tyg
Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

powiedzmy,ze tak

Krem ma oryginalne, kwadratowe, szklane opakowanie. Wydaje sie gesty i tresciwy, ale latwo sie rozprowadza i szybko wchlania. Pozostawia tylko taka warstewke, dzieki ktorej skora jest niesamowicie mila i gladka. Nie podraznia oczu. Zapcah przyjemny. Rano jednak skora juz nie ejst taka milutka, raczej normalna, wiec nie wiem, cyz przypadkiem krem nie za slabo nawilza i odzywia, stad nie daje wyzszej oceny, bo nie mam poczucia, ze ten krem robi cos wyjatkowego z moja cera, czego nie robil zaden inny krem dzienno-nocny.Używam tego produktu od:

przywoity

lubie ten krem. ma fajna, bogata konsystencje, ale mimo to wchlania sie dosc szybko. pozostawia na twarzy lekki film, ale wcale mi to nie przeszkadza. po jego uzyciu czuje sie hm... swiezo;) zbyt slabo nawilza. bardzo wydajny, mnie nie zapchal

Używam tego produktu od: ok 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: