Bielenda, Krem półtłusty, Nagietek z witaminami E + B5 do cery suchej i delikatnej

Krem o lekkiej konsystencji przeznaczony do pielęgnacji cery suchej i delikatnej. Zawiera naturalny ekstrakt z kwiatu nagietka, który działa przeciwbakteryjnie, gojąco oraz poprawia ukrwienie. Wygładza cerę, poprawia kondycję skóry, regeneruje naskórek.
Nawilża, wygładza i odżywia skórę. Koktajl witaminowy wpływa łagodząco oraz polepsza mikrocyrkulacje w naczyniach krwionośnych.

miłe zaskoczenie

Jako atopowiec do każdego kremu podchodzę z ostrożnością. Początkowo używałam tego kremu do ciała i gdy okazało się, że świetnie się sprawdza, zaczęłam używać go też do twarzy. Nie uczula, nie podrażnia, dobrze się rozprowadza. Jest tłustawy dlatego wolę stosować go na noc. Całkiem szybko się wchłania. Doskonale radzi sobie z bardzo suchą skórą! Jest ona gładka i ma jednolity koloryt. Po użyciu go, nawet kilka dni nie mam śladów łuszczącej się skóry. Ma delikatny zapach i jest naprawdę wydajny.