Oriflame, Visions, Shine Control Powder (puder matujący)

Oriflame, Visions, Shine Control Powder (puder matujący)

Puder prasowany o działaniu matującym. Puder pochłania nadmiar sebum, dzięki czemu skóra wygląda świeżo i matowo. Idealny także do szybkich poprawek makijażu w ciągu dnia. Dostępny w dwóch odcieniach nazwanych: "Starsky" i "Hutch".

Był boski

Dziwi mnie tak niska ocena tego pudru. Miałam go i byłam bardzo z niego zadowolona. Był lekki, nie brudził, wystarczyła odrobina do nałożenia, tani. Matowił w 100%. Miałam bardzo pozytywną opinię na temat tego kosmetyku. I jeśli ta nowa wersja okaże się być tak samo dobra jak ta, to z pewnością kupię.

Używam tego produktu od: oj bardzo dawno
Ilość zużytych opakowań: całe 1

Zdecydowanie nie

Puder owszem matuje, ale na twarzy robi się pomarańczowy!!!

Tworzy maskę, robi plamy i wysusza skórę...

Nie obejdzie się bez kilku poprawek w ciągu dnia...

Jak dla mnie za drogi i zupełnie nie wart swojej ceny

Używam tego produktu od: Dwa lata temu
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Masakra

Dziwią mnie pozytywne recenzje. Jak dla mnie ten puder jest beznadziejny. Jakiś taki pomarańczowy (chociaż kupiłam jasny odcień) i nie da się go równo nałożyć, a już napewno nie dołączoną do niego gąbeczką. Do tego odnoszę wrażenie, że ten puder podkreśla niedoskonałości. A to lusterko to już w ogóle jakiś żart. Równie dobrze można przykleić sreberko z czekolady. Nie polecam.

Używam tego produktu od: dawna

okropność.

Nie podoba mi się.
Jest strasznie twardy, gąbeczka w środku się rozwarstwia, a jak się go nałoży na twarz to totalna tragedia...
Mam jaśniejszy odcień i stoi na półce, nie wiem czy go wyrzucić, czy nie

Super mat ;)

Bardzo polubiłam ten puder ;) Posiadam ten z nowym opakowaniem i muszę stwierdzić, że jest o niebo lepsze od starego.

Puder dobrze matuje, choć efekt mógłby utrzymywać się trochę dłużej. Nakłada się go bezproblemowo (ja wolę robić to pędzelkiem niż gąbką ;P), nie pozostawia smug, stapia się ze skórą. Jak na razie mój ulubiony puder :) Polecam wszystkim dziewczynom, których skóra się świeci :)

Używam tego produktu od: dawna

Rewelka!

Kupiłam ten puder prawie przez przypadek, zobaczyłam na cenę i pomyślałam, że warto spróbować (11,90).
Zachwycił mnie i to bardzo! Jestem bardzo blada (często jestem pytana czy się dobrze czuję ;) , że w większośći firm kolor Ivory jest dla mnie za ciemny. Tak też było z pudrem. Kupiłam ten jaśniejszy kolor i był idealny! Wcześniej używam podkładu, a ten puder idealnie matuje i to na prawie cały dzień! Po prostu stapia się ze skórą. Fakt, lusterko nie jest za fajne, ale cóż. Gąbeczka jest jak najbardziej OK, stanowczo lepsza od pędzla.

Używam tego produktu od:miesiąca

Świetna!

Kupiłam ten puder w promocji za jedyne 11.90zł, wybrałam jaśniejszy odcień jednak widziałam rózwniez na zywo ten ciemniejszy i mysle ze tez by mi odpowiadał. Używam go na podkład, skóra po nim nie błyszczy się i wygląda ładniej. Efekt matujący moze nie jest abrdzo długi, ale zawsze mam go ze sobą i starczy jedna poprawka i znowu jest dobrze.
Opakowanie jest wydajne. Jestem konsultantką oriflamu więc wiem ze w ostatnim katalogu pisało ze puder ten jest "ostatni raz w sprzedazy" jednak teraz jest znowu ten sam puder, zmieniono tylko opakowanie. taki chwyt marketingowy :)Gdy ten mi sie skonczy na pewno znowu go kupię. Polecam.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Tak tak tak! :)

To już druga taka moja przygoda z tym pudrem :) Jestem z niego bardzo zadowolona, tak samo jak przy poprzednim opakowaniu. Puder ma ładny kolor, który dobrze dopasowuje się do karnacji (mam ten jaśniejszy, odcień Hutch). Matuje na CAŁY dzień, nałożyłam go przed 8, a do tej pory cera wygląda bardzo ładnie. Cena - przystępna, polecam kupić zwłaszcza w promocji :)

Używam tego produktu od: Dawna - i od dzisiaj
Ilość zużytych opakowań: Rozpoczęłam drugie.

nie...

katastrofa....lusterko to tasma srebna..no bez jaj....jak tam zagladasz to widzisz siebie jak w pieciu wymiarach...
puder ma pomaranczowawy kolor, nie stapia sie ze skora. zostawia plamy na skorze. zaznacza suche miejsc. jest niewygodny w uzyciu ( opakowanie do bani) gabeczka ktora dodali komletnie nie pomaga w nalozeniu tego pudru na twarz. moze na jakies malutkie poprawki sie sprawdza, ale ja mu mowie NIE.

Używam tego produktu od:trzech miesiecy
Ilość zużytych opakowań: ciezko mi porzadnie zaczac pierwsze

Rewelacja!!!

Mój ulubiony!;) Jest bardzo wydajny, nie widać go w ogóle na skórze, nie nadaje koloru, jedynie matuje i lekko przykrywa niedoskonałości. Nakładam go pędzlem,efekt jest o wiele lepszy niż gdy używam puszka.Jedynym minusem jest może to że lusterko właściwie nie jest lusterkiem:):).Mimo tego jestem z niego bardzo zadowolona.Używam jaśniejszego odcienia.

Dobry

Puder leżał w łazience nieużywany już dosyć długo więc postanowiłam zobaczyć co to. Mam jaśniejszy odcień. Ogólnie pudru nie potrzebuję, bo używam kremu matującego, ale czasem cera bardzo mi się świeci, wtedy go używam. Opakowanie nie jest złe, ale lusterko jest okropne. Dołączoną gąbeczką można bez problemu puder zaaplikować. Dobrze i na długo matuje i lekko rozjaśnia cerę (odcień chyba za jasny dla mnie). Jest wydajny. Ale nie kupię ponownie, ponieważ jak pisałam bez pudru dobrze sobie radzę.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy nieregularnie
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Nic nadzwyczajnego.

Niesety, to jeden z niewielu kosmetyków Oriflame, które nie przypadły mi do gustu.
Mam ciemniejszy odcień tego pudru. Moze ocenę rozłozę na plusy i minusy:
+ dobrze matuje
+ ładny, jak na puder, zapach
- ma dziwny, nienaturalny kolor
- straszne opakowanie (mowa nie tylko o lusterku, ale także o trwałości plastiku)
- pozostawia smugi na twarzy