Goldwell, Styling Volume, Double Boost Rootlift Spray, Spray podnoszący włosy przy nasadzie

Pianka z technologią FlexShine w sprayu podnosząca włosy przy nasadzie, dla uzyskania maksymalnego "odbicia".Sprawia, że włosy wydają się grubsze i mocniejsze.Podnosi włosy słabe i cienkie.

przetrwanie dla mojej fryzury

Piankę oceniam na bardzo dobrą! Cena jest dosyć wysoka, ale myślę, że warto zapłacić taką kwotę.

+unosi włosy u nasady
+ nie skleja i nie plącze
+ prostuje, usztywnia podczas suszenia
+ utrwala fryzurę na długo
+ wydajna
+ ładny zapach
+ lekka konsystencja

Ilość zużytych opakowań: jedno do połowy

bez rewelacji

Pianka jak pianka. Trochę unosi włosy u nasady, ale bez rewelacji. Ułatwia układanie. Nie skleja i nie usztywnia nadmiernie włosów. Trochę wysusza, ale mi to akurat na rękę.

Prawie ideał :)

Rzadko używam pianek do włosów, do tej wypróbowałam tylko kilku i wydawało mi się, że Shockwaves nie ma sobie równych.. A jednak znalazłam coś lepszego :)

:) usztywnia włosy (moje są niewiarygodnie miękkie, uważam to za wadę)

:) włosy wygladają na gęstsze i grubsze

:) świetna aplikacja (wymaga odrobiny wprawy, ale każdy trud się opłaci)

:) lekko matowi włosy co jak dla mnie jest +

:) nie obciąża

:) zapach OK

:) wydajna

:) :) :) opóźnia przetłuszczanie włosów

Minusy:

:( spodziewałam się troszkę więcej objętości...

:( brak termoochrony

Póki co nie trafiłam na nic lepszego więc bedzie moim KWC.
Napisałam, że lekko matowi - może bardziej trafne byłoby stwierdzenie, że nie nabłyszcza tak intensywnie jak niektóre pianki, daje naturalny wyglad.

Mój ulubiony

Na kosmetyk natrafiłam oczywiście za sprawą wizażu. Kosmetyk sprawdza się doskonale w tym, co obiecuje producent. Mam włosy cienkie i długie. Spray sprawdza się fantastycznie.

Plusy:
- unosi włosy u nasady i zostają w takim stanie przez długi, długi czas
- podoba mi się jego zapach
- po użyciu sprayu włosów jest jakby więcej, są bardziej puszyste
- bardzo wydajne opakowanie

Minusy:
- lekko skleja włosy, gdy psiknie się za dużo preparatu i dlatego odjęłam pół gwiazdki

Mimo tego jest na mojej liście ulubionych kosmetyków. Na pewno jeszcze nie raz go kupię

Może być

Mam włosy długie (za łopatki), cienkie i dość gęste.
Po opisie producenta i pozytywnych komentarzach na wizażu naiwnie spodziewałam się jakichś zaskakujących efektów zwiększenia objętości włosów, jednak pianka nie zrobiła na mnie piorunującego wrażenia.

Pianka unosi moje włosy jedynie delikatnie.

Ewidentnym plusem jest dozownik - bardzo ułatwia aplikację odpowiedniej ilości kosmetyku.
Poza tym bardzo ładnie pachnie, nie skleja włosów, jest wydajna.

Nie wiem czy kupię ponownie, bo spośród wypróbowanych przeze mnie wielu podobnych kosmetyków, ten okazał się najlepszy, lecz nadal nie dość dobry ;) Będę próbować dalej.

Używam tego produktu od: 3 miesęcy

dla mnie bomba

Odbiaj od nasady moje cienkie i oklapnięte włosy. Usztywnia fryzurę i cały dzień nie oklapuje.
Trzeba uwazac z aplikacją-za dużo troszkę moze posklejac włosy. Poza tym produkt jest wydajny i naprawdę działa. ja polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

to jest to !!! mój KWC :-)

Do zakupu tego spreyu zdecydowałam się zaraz po tym, jak zobaczyłam jakie cuda zrobił na mojej głowie z małą pomocą fryzjerki :-) a jest to nie lada wyczyn, bo mam bardzo cienkie i delikatne włosy, które po godzinie od modelowania, potrafią zupełnie klapnąć bez życia. Tym razem było inaczej.

Wystarczy psiknąć spray u nasady, natychmiast zamienia się on w przyjemnie pachnącą pianę, którą wcieram we włosy tuż przy skórze i włoski od razu staja się podniesione i grubsze, dokładnie tak jak obiecuje producent. Nie czuję obciążenia, wręcz przeciwnie, jeszcze na drugi dzień włosy nie są przyklapnięte.

I choć minusem może być cena (w salonie fryzjerskim płacę za niego 50 zł), to jednak jest bardzo wydajny, stosuję go co kilka dni, a jedno opakowanie 200 ml starcza mi na niecały rok, więc jak dla mnie wart jest swojej ceny.

Trzeba uważać z dozowaniem, bo jak użyje się tego za dużo, to włosy stają się bardzo sztywne i sklejone, wręcz niemożliwe staje się ich rozczesanie, ale jeśli użyje się z umiarem, rewelacyjny efekt push-up murowany :)

Używam tego produktu od: ok. 3 lat

Testowałam już wiele kosmetyków do zwiększania objętości wlosów, i ten produkt jest na pewno jednym z lepszych. Aczkolwiek bez rewelacji.

Pianka sama w sobie nie zwiększa objętości ani nie odbija rzecz jasna włosów od głowy (wątpię czy w ogóle istnieje taki produkt), trzeba włosy modelowac kierując je w górę.

Spektakularnych efektów nie zauważyłam, ale moje włosy przez cały dzień nie są przyklapnięte (a mam włosy do pasa), i czasami w 2-gi dzień nie muszę ich myc, bo nie są przetłuszczone.

Trzeba jednak stosowac produkt z umiarem, bo - jak kazda pianka - skleja włosy.

Produkt jest wydajny. Nawet bardzo mała ilośc daje ładny efekt.

Uważam jednak, że gdyby każda pianka do włosów była w sprayu, to byłaby stanie zapewnic identyczny efekt.

Tak więc moim zdaniem jedyną przewgą tej pianki Goldwella jest DOZOWNIK.

Bardzo podobny o ile nie taki sam efekt uzyskuję lakierem Schwarzkopf, Taft Looks, Boost Up Look Volume Spray (czyli za jedną czwartą ceny pianki goldwell).

Ogólnie to dobry produkt, ale jak już wspominałam, każda pianka sprawdzi się tak samo, jeśli będzie miała "SPRAY\'owy" dozownik :-).

Super lifter , z jednym zastrzeżeniem

Jest w czołówce tego typu produktów , spełnia obietnice producenta.

Plusy:
+ nie zawiera denaturatu w składzie jak wiele mu
podobnych,
+ nie wysusza i nie skleja włosów , nawet jak
przedawkujemy
+ ultra wygodna rewelacyjna aplikacja, psikamy
dokładnie tam gdzie chcemy,
+ bardzo wydatnie unosi włosy u nasady i jest to
efekt trwały, drugiego i trzeciego dnia po użyciu
nadal działa,
+ miły zapach
+ niewygórowana cena biorąc pod uwagę efekt. 40 zł
za 200 ml.

Minusy :
- mam wrażenie, że lekko matowi włosy

Używam tego produktu od: kilka użyć
Ilość zużytych opakowań: napoczęte 1

Świetny

Cudo:)

spełnia wszystkie obietnice
bardzo dobrze unosi włosy u nasady (nawet moje, które są ciężkie i słabo wycieniowane)
fajnie pachnie
nie przetłuszcza włosów
prosty w użyciu

Wydajność jak na razie sprawdzam.

Cena w miarę ok.

Używam tego produktu od: 2 tyg.
Ilość zużytych opakowań: 1 podczas używania

Zdecydowanie KWC!

Moje włosy są cienkie, suche i szybko przetłuszcza się skóra głowy, co powoduje że moje włosy już po paru godzinach, mimo solidnego modelowania opadają. Używałam naprawdę wielu kosmetyków unoszących włosy, profesjonalnych jak i drogeryjenych, ale dopiero ten produkt zadziałał tak jak należy!
Plusy za:
- łatwą aplikację
- fajny zapach
- nie przetłuszcza głowy
- naprawdę nawet nastepnego dnia fryzura się trzyma!

Mógłby być troche tańszy.

Ilość zużytych opakowań: wciąż pierwsze

KWC

Kupiłam go zachęcona efektem jaki dał użyty przez moją fryzjerkę. No i się nie zawiodłam. Świetnie unosi włosy przy nasadzie, nie trzeba się namęczyć przy modelowaniu. Efekt utrzymuje się do następnego mycia, a nie tylko kilka godzin. Wydajny. Przy codziennym używaniu opakowanie wystarczyło mi na miesiąc. Przyjemny zapach. Same plusy:) Jest to najlepszy produkt nadający włosom objętości, jaki miałam okazje używać.