Eldom, Karbownica do włosów RW11

Eldom, Karbownica do włosów RW11

Karbownica posiada 2 naklładki wymienne. Do drobnego i grubego falowania oraz do prostowania. Szybko nagrzewa się i posiada lampkę kontrolną. Moje kręcone włosy prostuje w 10 min.

• Trwałość / wykonanie: 1
  • Design produktu: 1
  • Łatwość obsługi: 3

Najgorsza!

To była moja pierwsza prostownica, jaką kupiłam. Skusiła mnie niska cena i wymienne końcówki. Niestety wnioski są takie, że lepiej w ogóle nie stylizować włosów niż używać czegoś takiego! To jeden z najgorszych produktów, jakie miałam w życiu.

Design jest absurdalnie tandetny i urządzenie wygląda zwyczajnie brzydko. Na szczęście chociaż płytki jest łatwo wymieniać, ale na tym plusy się kończą. Prostownica bardzo długo się nagrzewa - jakieś 10 razy dłużej niż inne, niewiele droższe urządzenia.

*Płytka do prostowania - właściwie nie da się nią wyprostować włosów, jeszcze zanim wyjdziemy z domu, włosy już zaczynają się puszyć, nie ma to NIC wspólnego z efektem zdrowych i wygładzonych włosów po innych prostownicach. Dodatkowo kanciaste brzegi płytki niemiłosiernie szarpią włosy i je wyrywają. Efekt? Zniszczone, spalone i potargane włosy.

*Płytka karbownica - to jedyna opcja, która jako tako działała. Tylko karbowane włosy przestały być modne jakieś 20 lat temu, więc co komu po tym?

*Płytka grube fale - absolutnie bezużyteczna, nie da się nią w ogóle wystylizować włosów. Jedyne, co robi, to niszczy włosy wysoką temperaturą.

Podsumowując: idealny produkt do niszczenia włosów, ale bezużyteczny do prostowania. Jako tako może sprawdzić się jako karbownica, ale i tak wierzę, że można kupić lepsze karbownice, gdyby ktoś chciał.

Ponieważ to była moja pierwsza prostownica, myślałam, że tak to już jest z prostownicami. Dopiero kiedy użyłam prostownicy koleżanki (za 50zł! z marketu) dotrało do mnie jaki to bubel. Niska cena nie usprawiedliwa sprzedawania tandety.

Absolutnie zasłużona 1 gwiazdka.

Tandeta

Kiedys dostalam taka na prezent to byla moja piewsza i pozniejsze byyly duzo lepsze. Pamietam ze ta spalila mi paree razy wlosy i nawet jak je wyprostowalam to siedzac w domu juz sie puszyly-beznadzieja, juz nie wspominajac o wyjsciu. No ale wtedy byla super teraz uwazam ze szkoda bylo moich wlosow, byly falowane ale nie zniszczone chociaz...

Używam tego produktu od: juz nie uzywam

masakra!!

Używałam tego sprzętu kilka lat temu głównie. Zakupiłam z myślą o prostowaniu. Strasznie sie zawiodłam, bo praktycznie efektu nie było! Do karbowania sie jako tako nadawała, choc efekt nie był jakiś oszałamiający. Nagrzewa się jakies 15 min!!
Potwierdza sie teza, ze 3w1 to 3 razy do niczego...

Używam tego produktu od: kiedyś

OKROPIEŃSTWO!:P

kupiłam ja pare lat temu zastepczo kiedy zepsula mi sie moja prostownica i potrzebowałam szybko czymś wyprostowac włosy

Dłuuuugo sie nagrzewa, ciągnie włosy, strasznie niszczy a efekt zerowy, używałam jej tylko jako karbownicy a nagrzewała sie ok 10min, tragedia, w końcu się tak zdenerwowałam ze wylądowała w koszu:P

Używam tego produktu od:dawno dawno temu
Ilość zużytych opakowań:zero:D

Badziewie

Kupiłam ją kiedys w jakims supermarkecie bo moja prostownica się zepsuła. i jak się okazało ona do nieczego się nie nadaje..( bynajmniej nie do moich włosów które są dosc ciezkie do wyprostowania. Wydaje mi się ze sprawdzi się na włosach prostych ale potrzebujących "wygladzenia" ale co się dziwic patrząc na jej cenę. Moich włosów nie wyprostowala i lezy w szafie nie uzywana. Moją starą prostownicę dalo się naprawić wiec ta lezy niepotrzebna.Nie wiem jak się sprawdzi jako karbownica ale i tak nie polecam.!!

Używam tego produktu od: mam ją z 2 lata ale nie używam

masakra

prostownica - beznadziejna - bez dodatkowych kosmetyków do prostowania, i szczotki prostującej to nic nie zdziała. NIE POLECAM.
karbownica - cienkie fale - ok, ładny efekt, długo się utrzymuje
grube fale - beznadziejny efekt

Na pewno nie kupię po raz kolejny. Nie polecam!!! Kupiłam ją z jakiś rok temu a i tak lepiej radzi sobie sama szczotka prostująca + suszarka niż ta prostownica.

aj tandeta :/

tani to produkt ale .. wolno się nagrzewa i ogromnie dugo musiałabym robić włosy (mam długie)pozatym słabo działa ta karbownica na włosy , zaś prostownica jest tępa ;p i ciągnie grzywkę produkt ten leży w kącie i się ze mnie śmieje ;] hm zainwestuję w coś większego i ceramicznego

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:uzywam 1 SPORADYCZNIE

ok.

Mam bardzo gęste i oporne na wszelkie zabiegi włosy. Nie mogę dać sobie z nimi rady, co spróbuję coś z nimi zrobić, za chwilę każdy włos wywija się w inną stronę.
Proste i gładkie włosy były moim marzeniem od zawsze.
Postanowiłam zatem zainwestować w jakąś prostownicę. Z tego co wiem Eldom to dość dobra marka, więc wolałam zakupić sprzęt produkowany właśnie prze nią,, a nie inną, nieznaną mi firmę.
Urządzenie dobrze prostuje moje włosy, nie nagrzewa się do tego stopnia, że nie można utrzymać go w ręku(kiedyś mi się to zdarzyło).Efekt prostych włosów utrzymuje się dość długo ,jednak pod koniec dnia znowu to samo- do połowy długości włosy proste, druga połowa wywinięta- jak zawsze zresztą:/ ale nie jest to wina tego urządzenia, a moich "wspaniałych" włosów.Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań:

w miarę dobra.

Ta prostownico-karbownica jest dobra. Po prostu, dobra. Wcale nie rewelacyjna.
Co prawda mam proste włosy, ale jak umyję włosy wieczorem i jak rano wstane to włosy mam na wszystki strony. I w tym momencie prostownica jest niezbędna, bo jakbym poszła do szkoły? :D W takich włosach? :D A ta prostownica słabo daje sobie z moimi włosami radę... Na początku była super, a teraz... Stanowczo za słabo prostuje, ale co sie dziwić za tą cenę... Wygląd ma dostateczny. No to tyle chyba o niej... Jestem średnio z niej zadowolona. A, rozgrzewa się dość szybko, ale przynajmniej 7 minut musze poczekać, aż się dobrze nagrzeje.