Tutti Frutti, Olejek do kąpieli (3 rodzaje) (stara wersja)

Tutti Frutti, Olejek do kąpieli (3 rodzaje) (stara wersja)

Olejek do kąpieli Tutti Frutti zawiera fitoendorfiny - cząsteczki szczęścia, które wprowadzają w doskonały nastrój, stymulują pozytywną energię, radość i chęć do działania. Owoce noni rosnące na bajecznych, przepełnionych słońcem wyspach Polinezji zwiększają wydzielanie endorfin, pozwalają cieszyć się wspaniałym nastrojem i pełnią szczęścia. Wyjątkowo lekka, puszysta piana zmysłowo otula ciało, a radośnie świeży, soczysty zapach pobudza i orzeźwia. Dzięki zawartości olejku z kokosów nie wysusza skóry, delikatnie ją nawilża i wygładza.
Dostępny w 3 wersjach zapachowych: melon i arbuz; figi i daktyle; mango i brzoskwinia.

Dla zapachu - warto

Używałam tego olejku o zapachu brzoskwinia&mango, tyle że w nowej wersji (inne opakowanie). Ale z opisu wnioskuję, że zawartość jest taka sama.

+ bardzo dobrze się pieni (już niewielka ilość wystarczy do wytworzenia sporej piany) i oczyszcza skórę
+ piękny, orzeźwiający, owocowy zapach (używałam go latem i na tę porę sprawdził się idealnie)
+ zapach utrzymuje się na skórze jeszcze długi czas po kąpieli
+ 2w1: nadaje się jako płyn do kąpieli i pod prysznic
+ bardzo wydajny
+ stosunek cena-wydajność

+/- to nie jest żaden olejek, tylko trochę bardziej rozwodniony żel pod prysznic
+/- nie wysusza skóry, ale też w żaden sposób jej nie pielęgnuje (czego można by się spodziewać po OLEJKU)

- opakowanie, chociaż wizualnie prezentuje się bardzo ładnie, to jest niestety mało wygodne w użyciu - kiedy olejku w środku jest mniej, plastik wsysa się do środka i produkt bardzo ciężko jest wydobyć

Może nie jest to hit, ale trzeba przyznać, że zapach jest obłędny. Myślę, że żadna z nas, która lubi owocowe kosmetyki, nie będzie zawiedziona.

Używam tego produktu od: sierpnia

Ok

Olejek do kąpieli konsystencja razej przypomina rzadki zel pod prysznic. Z olejkiem ma niewiele wspolnego , ja wlasciwosci pielegnujacych nie zauwazylam. Mam wersje Brzoskwinia i mango i pachnie przepieknie choc uzywam go tylko w chlodniejsze dni ( ze wzgledu , ze zapach jest slodki i nie daje uczucia odswiezenia ) . Nie wysuszyl mi skory co tez jest plusem. Ponad to bardzo dobze sie pieni i jest wydajny. Ja otrzymalam g w prezenci , ale nie wiem czy go kupie osobiscie. Moze jkbedzie jakis badziej orzezwiajacy zapach ? Podsumowująć zel jest przyzwoity , ale mozna sie bez niego obejsc.

Używam tego produktu od: 2 miesiący
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Obłędny zapach Arbuz & Melon

Wszystkie możliwe zapachy wykorzystałam i muszę przyznać, że uwiódł mnie bez reszty zapach Arbuz & Melon. Mam duże szczęście że trafiłam na odpowiedni dla mnie zapach ponieważ inaczej mogłam już nie kupić żadnego innego. Dla mnie zapach gra kluczową rolę więc już na starcie jest na plus. Działanie jest doskonałe, pobudza do działania, doskonale myje i oczyszcza skórę. Skóra po kąpieli jest pachnąca i wygładzona. Jak dla mnie to pierwsza klasa, ponieważ nie jestem zmuszona używać balsamu zaraz po wyjściu z kąpieli. Już zużyłam sporo butelek w różnych zapachach i uważam że bardzo ważne jest dobrać odpowiedni zapach dla siebie.
Jestem bardzo szczęśliwa, ponieważ ukazały się kolejne zapachy, które bardzo mi przypadły do gustu. Jest to Wiśnia & Porzeczka i Jarzyna & Malina. ABSOLUTNIE POLECAM !

Używam tego produktu od: Ok półtora roku
Ilość zużytych opakowań: Dużo !

Mm zielony:) Mam go kilka dni, użyłam go jak narazie kilka razy, ale bardzo mi się podoba,ma przyjemny, intensywny zapach, delikatnie się pieni, dobrze myje, a zapach pozostaje na skórze i w łazience na bardzo długo, Ogólnie mówiąc godny polecenia:)

Używam tego produktu od: Kilka Dni
Ilość zużytych opakowań: 1 duże opakowanie

Zapach cudo :)

Dostałam w prezencie. :)
Bardzo wydajny (używałam go na gąbkę), piękny zapach, skóra miękka. Nic dodać nic ująć.
Duże opakowanie na pewno jest tu plusem.
Polecam! :)

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

nie mogę o nim zapomnieć

Miałam kiedyś ten zielony melon i arbuz. Olejek faktycznie ma konsystencję olejku i przepięknie pachnie. Bardzo dobrze mył skórę i nawilżał. Zapach kosmetyku utrzymywał się jeszcze długo na skórze.

Uważam, że ten olejek jest rewelacyjny na lato, bo jeszcze dodatkowo orzeźwiał zapachem.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: zużyłam jedno całe

fajny

Zacznę od tego, że bardzo mi się podoba zapach. Mam olejek z mango oraz brzoskwinią. Zapach jest bardzo słodki, ale świeży i stawia na nogi. Przyjemnie rozgrzewa. Pachnie na całe moje malutkie mieszkanko :)
Zostaje na skórze.

Świetnie siępieni! Nawet mała ilość w wodzie a już jaki efekt. Piany więcej niż wody :) i nie znika szybko. Czuję się jak w chmurach.

Jest wydajny. Mały minus za małe nawilżenie.

Używam tego produktu od: ok 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

świetny!

Bardzo fajny płyn, od dłuższego czasu nie używałam innego i nie zamierzam go zmienić.
Dobrze się pieni, ślicznie pachnie, z wanny po prostu nie chce się wychodzić :)
Zapach mango jest boski !

Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: 2, i 1 w trakcie

Pięknie pachnie

"Olejek" kupiłam ze względu na przepiękny zapach (mango i brzoskwinia). Fajnie się pieni, cudownie pachnie przez dłuuugi czas (po porannym prysznicu gdy wychodzę z domu i wracam pod wieczór nadal czuć zapach na skórze, a niedługi czas po kąpieli/prysznicu olejkiem pachnie całe pomieszczenie, w którym przebywam :) ) a po myciu czuję się zrelaksowana i wypoczęta :)
Nic więcej od niego nie oczekiwałam, dlatego daję 5 gwiazdek :)

Ilość zużytych opakowań: Jestem w połowie pierwszego :)

To nie olejek, a płyn do kąpieli

No cóż, ten "olejek" koło olejku nawet nie stał. To po prostu płyn do kapieli, może tylko nieco bardziej gęsty od typowego płynu.

Miałam do czynienia z wieloma olejkami, płynami i innymi umilaczami kąpieli, a ten nie wyróżnia sie wśród nich niczym szczególnym. Trzeba wlać kilka razy więcej niż 25 ml podane na opakowaniu, żeby zapach był w ogóle zauważalny, a mizerna piana jako tako widoczna. Niestety jest przez to niewydajny, bo starcza zaledwie na kilka kapieli.

Ma jaskrawozielony, optymistyczny kolor i konstystencję rozwodnionego żelu pod prysznic. Nie pielęgnuje skóry, ale też nie wysusza, o co obawiałam się po pobieżnym przejrzeniu składu. Podczas kąpieli z tym produktem nie czuję odprężenia, relaksu i tego całego szczęścia z rzeczonych endorfin. Może po prostu zapach nie trafia w mój gust i na tym polega cały problem. Melon i Arbuz, który posiadam, to dla mnie najgorsza opcja zapachowa spośród dostępnych z Tutti Frutti. To dlatego, że dawno temu zużywałam wiele opakowań melonowej pianki do golenia Venus i okropnie zbrzydł mi ten aromat. Na pewno wielu osobom się spodoba, szczególnie lubiącym świeże, orzeźwiające, letnio-owocowe zapachy, ale dla mnie na dłuższą metę jest naprawdę męczący. Ten olejek dostałam w prezencie, więc nie miałam wpływu na wybór opcji zapachowej.

Opakowanie zgrabne i poręczne mimo dużej pojemności, ma przyjazny, "apetyczny" design. Dzięki przezroczystej butelce można też łatwo ocenić ilość płynu. Estetycznie nie pasuje mi jedynie metalowa zakrętka, chociaż jest szczelna, wygodna i łatwo ją odkręcić mokrymi rękami.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 500 ml

przyjemny

Ja miałam wersję brzoskwinia i mango :)

nie za dużo można powiedzieć o takim produkcie do kąpieli. jak dla mnie powinien ładnie pachnieć być wydajnym i fajnie jakby robił pianę. tyle ;)

i ten \'olejek\' jak dla mnie swoje zadanie spełnia, jednak ja nie nazwałabym go olejkiem. sama nazwa \'olejek do kąpieli\' sugeruje nawilżenie. ja go nie zauważyłam ale też nie wysuszał

wydajny, fajne opakowanie (fajnie jakby miało miarkę) ładnie pachniał a ja bardzo lubię ładne zapachy ;)

fitoendorfiny? cząsteczki szczęścia? hm. możliwe. na pewno jego zadaniem było uprzyjemnić kąpiel i to właśnie robił więc spełniał tym samym swoje zadanie w mojej łazience : >

minusem mogłaby być cena i to że jest napisane że to olejek a nie nawilża, mi na tym nie zależało ale uwzględniam to w ocenie

niektórzy piszą że starczył na np do 10 użyć. mi starczył na o wiele więcej chociaż wlewałam go nie dużo i tak spełniał swoje zadanie.

Używam tego produktu od: ze 3 miesiące

dobry płyn do kąpieli, tylko zapach nie ten

Zapewne skuszę się na wersję \'Figi i daktyle\', jak zapach nie będzie mi odpowiadał nie kupię już ponownie.

Minusy:
# zapach wersji \'Melon i arbuz\' nie jest ani świeży, ani soczysty
# brak relaksujacego działania, o wydzielaniu szczęścia nie ma mowy
# niewydajny,trzeba wlać 2-3 x po 25ml by była piana
# jest to olejek tylko z nazwy, konsystencje ma płynnego żelu pod prysznic

Plusy:
# góra piany, kosztem wydajności
# nie alergizuje, nie podrażnia
# nie wysusza skóry

Nie da sie nic więcej napisac o tym produkcie, zero zachwytów i zero jakiś ciekawych faktów, stąd ta lakoniczna recka :noniewiem:

Używam tego produktu od: 3 tygodnie