Laboratorium Kosmetyczne AVA, Bezpieczne Słońce, Samoopalacz do cery jasnej

Laboratorium Kosmetyczne AVA, Bezpieczne Słońce, Samoopalacz do cery jasnej

Ava Bezpieczne Słońce - Samoopalacz do cery jasnej - lekka emulsja powodujšca równomierne zabarwienie skóry twarzy i całego ciała w odcieniu złotym dobrze imitujšcym naturalnš opaleniznę. Zawiera witaminę E i alantoinę. Doskonale pielęgnuje, nawilża i regeneruje skórę.
Samoopalacz do cery jasnej zapewnia efekt pięknej, trwałej opalenizny przez cały rok, bez potrzeby przebywania na słońcu. Wchłania się bardzo dobrze nie pozostawiajšc błyszczšcej skóry. Zabarwienie utrzymuje się od 3 do 8 dni. Ustępuje równomiernie nie pozostawiajšc "zacieków". Samoopalacz przeznaczony jest dla każdej cery.

Do twarzy idealny!

To absolutnie idealny samoopalacz do twarzy i dekoltu!

+ delikatnie leciutko opala - tak, że zmieniam odcień podkładu o jeden ton i przestaję być córką młynarza :)
+ opalenizna ma bardzo naturalny kolor
+ nie zostawia smug, nie brudzi, łatwo się go nakłada nawet osobie mało wprawionej
+ nie schodzi płatami, tylko po prostu twarz stopniowo blednie
+ tani!!!

Wystarcza na jakieś 3-4 dni, potem widzę, że zbladłam i znów muszę go nałożyć. Nakładam na noc i rano mam ładnie i bardzo subtelnie opaloną buźkę.

Zapach taki typowo samoopalaczowy w sumie, ale nawet nie bardzo drażniący, można wytrzymać :)

Niestety, nie nadaje się do nóg :( jest za jasny, trzeba by go było nałożyć w kilku warstwach, a wtedy nabiera pomarańczowego odcienia i zostawia smugi.

Ale do twarzy - mój hit :)

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Miałam jego poprzednią (?)wersję, kupiłam na wyprzedaży w rossmanie za 5 zł. trzy opakowania (jeden do ciemnej karnacji). Od tego czasu szukam równie dobrego kosmetyku. Po pierwsze, nawet niewprawna aplikacja daje bdb efekty. Po drugie - ładny kolor, ładnie się zmywa. Po trzecie - nie odczułam wysuszenia skóry. Po czwarte - bardzo ładny zapach. W porównaniu do innych tego typu produktów tradycyjny zapach samoopalacza jest bardzo słabo wyczuwalny, początkowo zaś pachnie jak dla mnie białym piżmem (uwielbiam ten zapach). Po czwarte - wydajny. PO piąte - dobra cena. Polecam, warto wypróbować.

Używam tego produktu od: używałam w zeszłym roku

Magiczny :)

Kupiłam ten samaopalacz bo nic innego nie znałazłam i dzięki bogu bo naprawdę rewelacyjny nie drogi robi ładny złocisty kolor, nie wysusza skóry, nawet ją natłuszcza, utrzymuje się od 3 dni do 5 po jednej aplikacji, nie złazi plamami, nakłada się równomiernie, w sumie zapach jest przyjemny nawet nie śierdzi jakoś okropnie bo porównując do innych to pachnie :) Gorąco polecam naprawdę jest rewelacyjny

Kupujcie:)

Zużyłam już kilka opakowań i naprawdę nie mogłam trafić na lepszy samoopalacz:) Przebija nawet piankę dax cosmetix a cena jest znacznie niższa. Jedynym minusem jest mała wydajność ale za taką cenę ja od raz kupuję dwie tubki. Kupiłam również raz wariant do ciemnej karnacji, ale o dziwo ten do jasnej dał o wiele lepsze efekty.
Skóra jest już po 1 uzyciu lekko złocista, a po 2 jest idealnie opalona.
Samoopalacz nie robi plam
pachnie kokosem
Nie zostawia tłustej warstwy
POLECAM GORĄCO

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:wiele

Brązowy kolor opalenizny

Zalety:
- jedna aplikacja to łagodny efekt naturalnej opalenizny
- "lejąca" konsystencja ułatwia równomierną aplikację
- nie powoduje wysypu zaskórników, krostek
- nie powoduje wysuszania się skóry
- efekt utrzymuje się na mojej skłonnej do wysuszania skóry przez kilka dni
- wydajny

Wady:
- efekt widać po ok. 3 godzinach
- po trzech warstwach aplikowanych w ciągu jednego dnia pojawia się odcień pomarańczu
- mało przyjemny, ale znośny zapach samoopalacza

Podsumowując, zalety wybitnie przyćmiewają wady.

Używam tego produktu od: ok. miesiąca

Ciągle używam,więc dobry;)

Używam wersji do ciemnej karnacji

+ ładnie pachnie
+ całkiem wydajny
+ przystępna cena
-/+ muszę użyć kilka razy,żeby efekt był widoczny,jednak wtedy efekt jest bardzo dobry;)
-/+ jest trochę tłusty i zarazem wysusza skórę (mam suchą cerę) przy częstszym stosowaniu,problem ten rozwiązuje dodatkowe użycie kremu (w moim przypadku tłusty krem masło kakaowe Ziaja)
-/+ efekt nie utrzymuje się 3-8 dni,tak jak zapewnia producent,to mi jednak szczególnie nie przeszkadza;)
- jak to zwykle jest z samoopalaczami barwi włosy nad czołem i przy skroniach (ja farbuje włosy na czarno więc tego nie widać,jednak kiedy pojawiają sie brązowe odrosty,stają się lekko rudawe,tutaj większy problem na pewno mają blondynki)
- ciężko się nakłada na ciało,używam jedynie do twarzy

Używam tego produktu od: około roku

świetny!

Bardzo dobry samoopalacz. Nie robi zaciekow, nie jest tłusty, daje piękną naturalną opaleniznę. Do tego taniutki :)
Schodzi w sposob niezauważalny. Jest bardzo wydajny - kupiłam go prawie rok temu i dopiero teraz się kończy. Uwielbiam go!

Używam tego produktu od: prawie rok

ogólnie niezły

Kupiłam ten produkt po przeczutaniu recenzji...nie spodziewałam się super rezultatów ale okazal się niezły.Zaczne od plusów:
-kolor piękny
-zero plam
-szybko się wchłania
ale niestety minusy również ma:
-niespecjalny zapach
-po dwóch dniach zaczął schodzić i wyglądało to jakby mi schodziła skóra po opalaniu:/ale w niektórych miejscach np. między biustem
Gdyby nie to, że tak schodzi był by to mój chyba ideał:(szkoda. Ale się zastanawiałam i wymyśliłam, że może powinnam kupić w tym opakowaniu które znajduje się powyżej bo ja kupiłam w innym ale również z tej firmy.Może ten, który ja posiadam to nowsza wersja, albo skład zmieniony i dlatego...gdybyście wiedziały i mogły porównać to napiszcie. Pozdrawiam

Używam tego produktu od:3tygodni
Ilość zużytych opakowań:w połowie pierwszego

Skusiła mnie niska cena! I okazało się , że samoopalacz jest naprawdę doby:D dale ładny kolorek (tylko używałam do ciemnej karnacji), nie jest tłusty, dobrze się rozprowadza, ładnie pachnie.

Używam tego produktu od:-

Odkrycie warte spróbowania!

Miałam mieszane doświadczenia z samoopalaczami.Kupowała róże:tanie i drogie,a na ten skusiłam się przypadkiem.Okazał się świetny!!! Nie śmierdzi, jest lekki, nie robi tłustej buźki (nawet mozna wyjść do sklepu),a co do opalenizny to jest naturalna (nie POMARAŃCZOWA) i trzyma się całkiem nieźle.Stosowałam go do twarzy i do ciała i w obu wersjach się sprawdził.tylko opakowanie mogłoby być większe, a poza tym cena całkiem niska! Polecam ten kosmetyk z ręką na sercu!

Używam tego produktu od:lipiec

jest dobry

A więc ...Skoro dodałam do KWC ten kosmetyk powinnam go ocenić jako pierwsza :) Kupiłam go przez przypadek, nie było samoopalacza Soraya w sklepie a nie znalazłam żadnego innego specjalnie do jasnej karnacji, więc zdecydowałam się troszkę na testowanie czegoś zupełnie nowego.I cóż ...Jest ok. Jestem bladziutka a ten specyfik właśnie jest dla takich jak ja :) Poza tym nie zostawia tłustej warstwy na skórze, a na tym również bardzo mi zależało. Oczywiście jeśli nie nałoży się kosmetyku równomiernie, powstaną smugi ale ja się już wprawiłam. Dokładnie go wklepuję i wcieram tak jak krem, a rano budzę się z cerą lekko muśniętą słoneczkiem :) U mnie trzyma się ok.3 dni i schodzi nie robiąc smug. Polecam.

Używam tego produktu od:jakiegoś miesiąca