HiPP, Babysanft, Pflege Bad (Płyn do kąpieli i żel pod prysznic)

HiPP, Babysanft, Pflege Bad (Płyn do kąpieli i żel pod prysznic)

Kategoria
Marka

Pielęgnacyjny płyn do kąpieli HiPP Babysanft już podczas mycia dziecka delikatnie pielęgnuje jego wrażliwą skórę, a dzięki zawartości substancji natłuszczających zapobiega jej wysuszeniu. Specjalny składnik HiPP-Hautschutz pomaga skórze zachować jej naturalną równowagę.
Pielęgnacyjny płyn do kąpieli HiPP Babysanft jest idealny dla całej rodziny. Pielęgnuje już podczas kąpieli, zachowuje naturalne pH skóry. Skóra dziecka pozostaje delikatna i miękka. Łagodny dla oczu. Zawiera wartościowy olejek migdałowy. Bez substancji konserwujących i barwników, bez oleju mineralnego, nie zawiera mydła, bez emulgatorów PEG.
Do stosowania już od 1 dnia życia.

Skład: Aqua, Sorbitol, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Sodium Chloride, Prunus Amygdalus Dulcis (olejek migdałowy), Sodium Carboxymethyl Betaglucan (składnik z naturalnych drożdży), Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Glycerin, Styrene/Acrylates Copolymer, Citric Acid, Parfum.

Cena: 18zł / 350ml

Cudo - zdecydowanie najlepszy!

Używamy go na zmianę z Bubchenem - ale wyłącznie dlatego, żeby czasem zmienić kąpielowego myjołka, bo Hipp jest zdecydowanie najlepszy.

Skóra synka jest delikatnie nawilżona, ale nie uwalona tłustym , jak to się zdarzało przy "Emulince". Hipp łagodzi podrażnienia, ładnie myje, delikatnie pachnie, ma naturalne oleje w składzie (a nie jakieś ropopochodne wynalazki), jest wydajny.

Minusów nie znalazłam

Używam tego produktu od: ponad 6 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 3 duże

bardzo dobry

Jeden z ulubionych kosmetyków do mycia ze względu na łagodność i delikatny zapach.
Bardzo lubię zapach wszystkich kosmetyków Hipp. Jest niedrażniący, delikatny, ładniejszy niż zapach serii niebieskiej Babydream. Generalnie obie marki bardzo mi odpowiadają jeżeli chodzi o działanie i w sumie nie widzę między nimi różnicy, z wyjątkiem zapachu. Całej mojej rodzinie bardziej odpowiada Hipp. Szkoda, że ceny nie są szczególnie przystępne.
Ogromnie plusem tego płynu jest nie wysuszanie skóry.Nawet nie muszę smarować się balsamem po każdym myciu, co bardzo mi odpowiada, bo balsamów nie lubię.

Używam tego produktu od:pół roku temu, może przez 2-3 miesiące, nie pamiętam

pięknie pachnie

Przy wieczornej kąpieli mojej córci,płyn to podstawa do przyjemnego pluskania się w wodzie,ten płyn stosuję od urodzenia mojej pociechy aż do teraz (1,5 roczku)mam duże zaufanie do tej firmy:)
Płyn ma same plusy:

Polecam wszystkim mamą:)

Używam tego produktu od:1,5 roku
Ilość zużytych opakowań:dużo

KWC

mój ulubiony preparat do mycia pod prysznic - nie podrażnia (mam atopowe zapalenie skóry), nie zaognia zmian, ma świetny skład, delikatny zapach. jest to najmniej wysuszający preparat do mycia, jaki dotąd stosowałam. ma dużą pojemność i przyjemną cenę, jest wydajny (w porównaniu z cenami aptecznych żeli do skóry atopowej).
polecam atopiczkom poszukującym delikatnego żelu do mycia bez SLSów (a wiele alergicznych serii aptecznych je zawiera...)
na pewno kupię go ponownie.

Używam tego produktu od: od m-ca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1szego

dla mnie tak, dla dziecka nie!

Będę oceniała płyn jako kosmetyk dla dziecka.
Całą serię Hippa dostałam od mamy zaraz po urodzeniu dziecka. Oliwka, krem a także płyn wywołały u mojego synka straszną wysypkę. Ale miał on ją również od innych kosmetyków i proszku do prania. Pomyślałam, że jest mały i może dlatego tak alergicznie zareagował. Ostatnio postanowiłam zrobić drugie podejście do płynu. Niestety ten sam efekt. Szkoda, bo ma naprawdę dobry skład.
Natomiast dla mnie jest rewelacyjny. Używam go obecnie jako żel do mycia twarzy, ciała i do higieny intymnej. Nie wysusza, nie podrażnia i fantastycznie pachnie. Uwielbiam jego zapach.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu

spełnione oczekiwania

Kupiłam na stronie producenta przy okazji kupowania mleka. Cena ok, wydajność - jak najbardziej ok (ponad miesiąc codziennego używania, przy dużej ilości wody w wanience). Nie uczula, ale też z bardzo suchą skórą sobie nie poradził - a więc tak czy inaczej dobrze mieć pod ręką jakiś emolient. Pieni się w sam raz - nie za dużo i nie za mało. Myje doskonale. Mi się bardzo spodobał zapach po kąpieli - taki delikatny, dziecięcy, migdałowy. Używam zgodnie z przeznaczeniem - dla dziecka. Pewnie jeszcze kupię nie raz :)

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: prawie całe 1

to jest to

dla mojego maleństwa doskonały, nawilża skórę, nie trzeba jej już niczym smarować, jest gładka i delikatna, ja tez czasem podkradam małej. no i ten zapach - uwielbiam

Używam tego produktu od:ponad roku
Ilość zużytych opakowań:kilka a może nawet kilkanaście

Rewelacja

Od 15 miesięcy używamy (ja i mój synek) kosmetyków Hipp, począwszy od szamponu po chusteczki. Płyn do kąpieli ma piękny zapach, doskonale się pieni i przede wszystkim nie wysusza skóry (synek ma podejrzenie azs). Szampon nie plącze włosów. Oliwka-jak to oliwka;-) za to balsam super nawilża i szybko się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy. Hipp jest rewelacyjny!Używam tego produktu od: ponad roku

Super płyn

Mysle ze spodoba sie wileu mamom,jest wydajny,gesty-chociaz bardziej kremowy jest nivea,fajnie sie pieni i nawilża skóre.Zapach tez rewelacja,nie wiem czy kupie znowu bo spodobała mi sie seria johnsona Soothing Naturals.

Używam tego produktu od:kilku tygoidni

oj nie wybacze mu tego

Kupiłam ten płyn pod wpływem wizażu bardzo dużo pozytywnych opinii wiec powinien być super i stało się.Dostałam alergii kontaktowej z którą walczę już tydzień i która zdarzyła mi się pierwszy raz.Straszna swędząca wysypka na szczęście córce nic nie jest ale nie będę ryzykować myjąc ja w hippie. mogę pochwalić go za zapach taki migdałowy cała seria tak samo pachnie i dobre właściwości pieniące ale niestety musimy się rozstać a miałam nadzieje że zagości w mojej łazience na stałe.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:

dla całej rodziny

Płyn Hipp, jak cała seria jest naprawdę godny polecenia. Używa go cała rodzina. Ma bardzo ładny prosty skład, bez SLS (co ważne zwłaszcza dla małych atopików), pięknie pachnie, pozostawia skórę czystą ale nie przesuszoną. Opakowanie troszkę nieporęczne (szkoda, że nie dali opakowania z pompką jak do Waschgelu). Nie daję pięciu gwiazdek, bo cena jest dość wysoka, a dużo tańszy Babydream Pflegebad Natural dorównuje mu jakością.

Ilość zużytych opakowań: kilka

Jest ok

Jest ok lepiej sie pieni niż zwykły płyn ale jest mniej łagodny. Mój chłopak ma problemy z łupieżem i krostami we włosach a ja czasem z łupieżem. Po szamponie hipp i żelu nic dolegliwość znika, po tym produkcie niestety nie:( Dlatego ja go wiecej nie kupie. Ale ogólnie jest ok;)

Używam tego produktu od:miesiąca