L'Oreal Paris, Pure Zone, Deep Control, Krem regulujący przeciw niedoskonałościom

Nowoczesny krem, który działa bardziej dogłębnie, penetrując głęboko pory skóry. Krem jest wzbogacony w kwas salicylowy i antyutleniające składniki aktywne, które koją skórę. Jest skuteczny od pierwszego użycia. Dogłębne działanie dzięki technologii PORETARGET.
Doskonale nawilża skórę, działając w głębi porów. Skutecznie zapobiega głównym oznakom problemów skóry:
nadmiernemu wydzielaniu sebum, wykrytym niedoskonałościom, nieregularnej skórze. Po użyciu skóra jest zdrowsza, cera bardziej jednolita, zwężone pory, zlikwidowane niedoskonałości, skóra matowa.

Cena: ok. 23zł/ 50ml

idealność we wszechświecie

Nie ma dla mnie idealniejszego kremu. Lekki, łatwo się rozprowadza, szybko wchłania, a skórę pozostawia niesamowicie gładką i nawilżoną. Tylko ten krem był w stanie pokonać moje niedoskonałości [tradzik, bo zaskórników raczej nie usuwa] przez te wszystkie lata, kiedy go używałam... Próbowałam się na jakiś inny przerzucić, nawet próbowałam Clareny za 70zł i Vichy, ale NIC nigdy nie działało tak cudownie jak ten Pure Zone [i mówię o wszystkich jego odsłonach, bo opakowanie sie zmieniało przez lata]. Jakby był 3 razy droższy tez bym go kupowała.

Podsumowując...

PLUSY:
- ładnie pachnie
- lekka, jakby odrobinę żelowa konsystencja
- szybko się wchłania
- usuwa krostki i syfki
- nawilża, że hej!
- nie natłuszcza

MINUSY:
- JUŻ GO NIE PRODUKUJĄ!! ;(((

I co ja zrobie bez niego? Mam zapas jeszcze tylko w 3 egzemplarzach, a potem... Nastapi apokalipsa. Jeśli ktoś natknął się na produkt podobny do tego to błagam na kolanach - daj znać dobry człowieku!!

Używam tego produktu od: już chyba z 8-10 lat
Ilość zużytych opakowań: ze 30

Nie wiem sama

Niby ok, ale jakoś mnie nie przekonuje. Niebardzo nawilżał, trochę szczypał po nałożeniu, trochę odświeżał. Skóra się świeciła po nim. jak na krem za taką cenę, spodziewałabym sie więcej, już zwykłe ziajki jakoś lepiej dają radę moim zdaniem.

Nigdy więcej

Chyba najgorszy krem do twarzy jakiego używałam. Po nałożeniu, skóra strasznie się świeciła, natychmiast robiła się tłusta, mimo, że nakładałam cienka warstwę. Odradzam

Używam tego produktu od: uzywałam go parę lat temu, przez jakiś miesiąc
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

dziwny

Używałam jakis czas temu. mam skóre mieszana, skłonna do zaskórników i innych niedoskonałości. Ten krem miał je zwalczyc. A więc : +przyjemny zapach
+fajne opakowanie
+matowił skórę
+czasami zadziałał.

-był jakis taki lepki na początku na twarzy
-niezauważyłam jakiegoś działania anty niedoskonałościowego ;/ a moje cera nie jest jakos mocno problematyczna.
Nie polecam, skoro nie poradził sobie ze skóra na której wychodzi coś tylko okazjonalnie.

dobry do czasu...

Plusy:
-pompka
-matuje (na początku)
-ściąga pory

Minusy:
-nie wydajny
- po pewnym czasie wysusza
-skóra szybko zaczyna się świecić

Nie zauważyłam poprawy w związku ze zmianami trądzikowymi. Im dłużej go stosowałam tym wydawał mi się gorszy (gorzej matowił, nie ściągał już tak porów jak na początku, tylko całą skórę na twarzy co powodowało świecenie)

Używam tego produktu od: kiedyś
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Rewelacja

Świetny krem! Cera po nim jest gładka jak pupa niemowlaka, pory zdecydowanie zmniejszone, a wszelkie niedoskonałości znikają. Doskonale matuje oraz jest bardzo wydajny. Fantastyczne opakowanie-dozownik sprawia, że jest bardziej higienicznie.

Jednak krem nie sprawdza się we wszystkich typach cery, więc zanim się go kupi najpierw lepiej go wypróbować (co może okazać się trudne). Niestety często mam problem z dostaniem go :(

Używam tego produktu od: 2-3 lata
Ilość zużytych opakowań: kilka

Lubię, a raczej lubiłam

Krążąc kiedyś po rossmannie, szukając czegos odpowiedniego dla mojej błyszczącej strefy T, natknęłam się na ten krem i go zakupiłam. Szczerze mówiąc byłam z niego bardzo zadowolona, a oto dlaczego:
+ bardzo ładny delikatny zapach
+ opakowanie bardzo praktyczne
+ super matowił i nie zapychał
+ niedrogi
+ na dzień idelany, szczególnie na lato (na noc nie widzę sensu stosowania kremu matującego, więc ciężko powiedzieć)

Krem naprawdę dobry, bardzo go polubiłam, niestety moja (juz niezbyt młoda) cera wymaga juz nieco silniejszych specyfików, więc się pożegnaliśmy:)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: ok. 5

Tak na 4-

Skusiłam się na niego po zastosowaniu próbki.
Krem fantastycznie matował skórę, ale efekt ten szybko znikał :(
Pod podkład idealny, łatwo rozprowadzało się na nim kosmetyk, w połączeniu z matującym fluidem było naprawdę dobrze :)
Z czasem skóra się do niego przyzwyczaiła, nie było nawet mowy o matowaniu.
Co do leczenia stanu skóry - jakaś poprawa była, ale z pewnością nie spektakularna, tym bardziej, że używałam go razem z tonikiem i żelem do mycia.
Daję 4 gwiazdki, ale to odrobinkę za dużo, mimo to wspominam kosmetyk całkiem dobrze :)

Używam tego produktu od: przez 2 lata jakiś czas temu

Krem spełnia swoje funkcje. Ładnie matuje i nawilża oraz usuwa niektóre niedoskonałości. Jedynym minusem jest lekkie pieczenie zaraz po aplikacji. Niezbyt praktyczne opakowanie.

Używam tego produktu od:Kiedyś...

Fajny

Super kremik. Bardzo dobrze nawilża, nie ściąga skóry, wygładza, ładnie pachnie, super opakowanie, dosyć wydajny. Makijaż utrzymuje się cały dzień. Nie podkreśla porów, skóra się nie błyszczy, nie powoduje wysypu krostek.

Używam tego produktu od:2 mce

Nie polecam

Kupiłam go zachęcona opinią koleżanki, niestety u mnie się nie sprawdził.
W ogóle nie nawilżał, po nałożeniu twarz szczypała, niedoskonałości jak były tak są, nie zwężał porów. Miałam też wrażenie, że niedoskonałości jest jakby więcej.
Na plus jedynie wydajność i cena.
Opakowanie też do niczego po 1. razie zepsuła mi się pompka!Używam tego produktu od:paru miesięcy

tak! :D

wg mnie bardzo dobry produkt,
lekko szczypie po nalozeniu ale swietnie oczyszcza twarz. pomniejsza pory, skora jest promienna
nie podraznia, nie zostawia czerwonej skory.

dobry krem.

Używam tego produktu od:roku