Schwarzkopf Got2b, Curled-up, Curl Defining Curling Mousse

Schwarzkopf Got2b, Curled-up, Curl Defining Curling Mousse

Zakęcona i zwiększająca połysk włosów. Utrwała fryzurę i nie obciąża włosów. Zapach: pomarańcza.

Godna polecenia!

Prawie bez zarzutów i..... prawie spełnia swoje zadania!

Jakoś nie jestem do niej przekonana tak na 100%

Używam ją czasami z braku laku, ale zdecydowanie wolę serię Wella do loków!

Po Got2b moje loki są napuszone a tego ja nie lubię i cena zbyt wygórowana i dlatego odejmuję jej dwie gwiazdki!

beznadziejna

Pianke dostala moja mama, a jako, ze oprocz szamponu nie uzywa prawie zadnych innych kosmetykow do wlosow mialo to byc zastepstwo po piankach dodajacych objetosci. Nie sprawdzila sie. Pomijam okropny, chemiczny zapach. Pianka w ogole nie pomaga ulozyc wlosow, nie dodaje objetosci, skleja je. Fakt, moja mama ma proste wlosy, moze dlatego jej nie przypadla do gustu. Ja uzywalam je przed nakreceniem wlosow na papiloty ( jedyny sposob zeby zakrecic wlosy w piekne loczki) i nie wyszlo to zbyt fajnie. Loki byly takie smetne, zbite w jedna calosc, a z innymi piankami byly pieknie zdefiniowane.Pianka stala na polce az sie przeterminowala.

Używam tego produktu od: 2-3lata temu
Ilość zużytych opakowań: kilka razy po czym dalam sobie spokoj

BDB

Kupuję ten produkt na przemian z pianką marki Taft do kręconych włosów. Mam długie, naturalnie kręcone włosy i pianka ta sprawdza się znakomicie, podkreśla skręt, ujarzmia włos. Naprawdę godna polecania, choć nie wiem jak bardzo jest trwała, bo używam jeszcze wosku i myję głowę codziennie :)

Używam tego produktu od:długo
Ilość zużytych opakowań:co najmniej kilka

Godna polecenia

Kupiłam tą piankę w zastępstwie innej, której akurat nie mogłam nigdzie dostać. Na początku nie byłam zbytnio zadowolona, wydawało mi się, że zbytnio obciąża włosy. Jednak po pewnym czasie odkryłam, że tej pianki nie trzeba dużo nakładać i wtedy efekt jest naprawdę dobry. Podkreśla skręt włosów i utrwala je na cały dzień :). O dziwo, sprawdza się nawet przy prostowaniu włosów i też nieźle utrwala ;). Wielkim atutem tego kosmetyku jest duże, wydajne opakowanie i piękny zapach - rewelacja :).

Dobra, ale mogłaby być lepsza.

Również nie rozumiem niektórych złych opinii. Nie można liczyć , że ta pianka zrobi wam piękne loczki.cudów nie ma..ona tylko utrwala istniejące i moim zdaniem spełnia swoja funkcję. Utrwala, ładnie pachnie i co najważniejsze nie skleja. Mimo tych zalet nie daje oczekiwanego efektu, ale nie spotkałam się jeszcze z produktem który ujarzmi moje włosy. Będe szukać dalej, ale daje 4 gwiazdki, moim zdaniem zasłużone:))

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego.

Świetny produkt! :)

Szczerze przyznam, że przetestowałam już na moich kręconych włosach sporo różnych specyfików, które podkreśliłyby skręt loków i sprawiły, że na drugi dzień nadaję się do wyjścia do ludzi bez wiązania włosów lub mycia głowy i ta pianka bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła :)
Pachnie bosko! Ale powiedzmy, że nie to jest najważniejsze, zresztą mam wrażenie, że zapach znika po wysuszeniu włosów ;)
Po jej użyciu włosy są ładnie pokręcone, odbite od nasady, nie puszą się, są miękkie w dotyku. Na drugi dzień również wyglądają dobrze :) Pianka jest wydajna, nie trzeba używać jej dużo, żeby uzyskać efekt.
Jak dla mnie ma tylko dwa minusy. Po pierwsze, zauważyłam, że sam proces suszenia nieco się wydłużył (w porównaniu z używaniem sprayu do włosów kręconych Wella). Poza tym nie polecam wychodzić na deszcz, bo na głowie stworzy nam się piękny kask :P Wiem, bo miałam wątpliwą przyjemność sama dwa razy tego doświadczyć ;)

Ogólnie rzecz biorąc, dla mnie to najlepszy produkt do stylizacji kręconych włosów :)

Pachnąca Rewelacja!!!

Produkt jest absolutnie trafiony dla kobiet które są szczesliwymi posiadaczkami kręconych wlosów-zarowno naturalnie jak i wspomagane trwała.
lekka pianka o pieknym zapachu pomaranczy uwalniajacym sie conajmniej 5 godzin od aplikacji.
Bardzo ładnie podkresla skret, nie sklejajac wlosow.
szczerze mowiac jest bardzo zaskoczona niektorymi opiniami negatywnymi :(
Dla mnie to po prostu ideal!!!

Używam tego produktu od:5 m-cy

Nie znam lepszej

Zdziwiłam się widząc słabe oceny tej pianki, gdyż używałam już chyba wszystkich pianek do włosów kręconych. Moje włosy kręcone raczej nie są, są puszące się, falują się brzydko. Tej pianki używam na mokre włosy i kładę się spać. Rano budzę się z pięknymi kręconymi włoskami. Nie są zupełnie posklejane, ale za to miękkie w dotyku, nie puszą się. Odjęłam gwiazdkę za bardzo niewygodne opakowanie. Wiele razy udało mi się popsuć, nie wiem jak to nazwać;), takie coś co się naciska a wylatuje z tego pianka;) Tak, to psuję regularnie i potem muszę cudować. Ale poza tym - uważam, że jest dużo lepsza od welli, która dość mocno sklejała mi włosy.

Używam tego produktu od:dawna;)
Ilość zużytych opakowań:już sporo;)

fajniutka :)

ze wszystkich pianek których używałam ta najbardziej skleja włosy, ale mi to nie przeszkadza. jednocześnie najlepiej ze wszystkich podkreśla loki ;). mam naturalne bardzo gęste, mocno kręcone włosy. ta pianka pięknie podkreśla loki. nie używałam lepszej. jestem baaaaardzo zadowolona z efektu. zapach jest cudny, opakowanie też atrakcyjne. w dodatku pianka jest bardzo wydajna. polecam.

Używam tego produktu od: ok. pół roku

brak efektu

liczylam na to ze podkresli skret, a tu nic,
zero ofektu,
co wiecej mam wrazenie ze wlosy sa suche i obciazone przez co zamiast sie krecic prostuja sie.

Szkoda kasy

Używam tego produktu od:miesiaca

Brak efektu

Nie spełnia swojej podstawowej funkcji tzn. poziom utrwalenia loków na 1. Nie polecam osobom, które chcą fryzury utrzymującej się kilka godzin i oczekuję porządnego skrętu :) Jeden plus - nie skleja włosów.

Zapach to kwestia gustu - pomarańczowy.

Opakowanie wygodne i estetyczne. Wydajność - średnia

1 opakowanie, nie tego oczekuję od pianki. Nie kupie następnego.

kiepska

Po pierwsze- ta pianka śmierdzi ;] A to dość znacznie zmniejsza przyjemność korzystania z niej.
Nie ma alkoholu w składzie więc nie wysusza. Również lekko podkreśla skręt. Ale to wszystko.
Szkód żadnych na moich włosach nie wywołała. Ładnie zmywała się podczas mycia szamponem. Ale nie zadowalały mnie efekty uzyskane po jej użyciu. No i do tego jest o kilka złotych droższa od przeciętnej pianki dostępnej w drogerii.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Niecałe jedno.